Skocz do zawartości

motohost.org - couch surfing dla motocyklistow


rzoov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Tak walac prosto z mostu - chcialem zaprosic wszystkich moto turystow i nie tylko na serwis http://motohost.org ktory ostatnio stworzylem. Jest to serwis dla motocyklistow w stylu Couch Surfing czy Hospitality Club, czyli skupiajacy osoby sklonne goscic u siebie innych uzytkownikow (na wzajemnie ustalonych warunkach, naturalnie nie ma zadnego przymusu). Oprocz tego, motohost.org umozliwia wygodne wyszukiwanie motocyklistow w okolicy, wiec byc moze, niejako przy okazji, rozwinie sie troche w strone portalu spolecznosciowego.

 

Zobaczymy, poki co podsylam info na rozne fora i obserwuje co ludzie mowia.

 

Raz jeszcze zapraszam do rzucenia okiem i komentarzy :). Natomiast jesli komus idea sie spodoba, zachecam do jej szerzenia w swoich moto srodowiskach ;). Tym bardziej ze to raczej projekt non-profit wiec ciezko bedzie inaczej niz w taki wlasnie sposob go propagowac.

 

pozdr

rzoov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ok,jak pamiętam był temat na forum gdzie wpisywali się ludzie,chodziło właśnie o coś w tym stylu,gdybyś to spolszczył wielu ułatwiło by to ,,życie",popieram i mam nadzieję że się rozwinie..

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem słuszna idea choć nie jakaś nowinka. Zarejestruję się z ciekawości a co życie pokaże, zobaczymy. W każdym razie, co ważne przy pierwszym zetknięciu z serwisem, nie straszy wizualnie. Wręcz przeciwnie, podoba mi się :smile: . Bardzo fajny pomysł z tymi dwoma motocyklistami!

Edytowane przez rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem tylko pod innym nickiem niż tu :smile: . Przy edycji danych profilu miałem problem z określeniem miejsca zamieszkania. Wpisuję adres i nie wyskakuje mi konkretna lokalizacja z konkretnym punktem tylko wyświetla się okolica. Nie da się ręcznie wprowadzić porządanych danych, ta opcja jeszcze błądzi. rzoov, czy ktoś już to raportował?

 

[edit]: Ooo, temat przeniesiony. Troche i szkoda bo fama się nie rozniesie. Nie ma to jak "przy piwie" ;).

Edytowane przez rispekt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja fajna, ale nie podoba mi się że nic nie zobaczę dopóki nie założę konta. Dlatego nie wiem o co chodzi na stronie, bo ja tam swoim emailem nie szastam na prawo i lewo.

Powinna być opcja "gość" bez żadnego logowania, ale i tez bez możliwości zobaczenia adresów itp.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja fajna, ale nie podoba mi się że nic nie zobaczę dopóki nie założę konta. Dlatego nie wiem o co chodzi na stronie, bo ja tam swoim emailem nie szastam na prawo i lewo.

Powinna być opcja "gość" bez żadnego logowania, ale i tez bez możliwości zobaczenia adresów itp.

 

Dzieki Buber, takie opinie sa bardzo cenne :). To byc moze nie rozwiazuje problemu ale wlasnie dodalem "tour", taka zajawke na stronie glownej ktore pokazuje troche co siedzi w srodku. Na pewno nie chce dawac pelnego dostepu "gosciom" bo uznalem ze jesli ktos chce korzystac przegladajac dane powinien przynajmniej dolaczyc jako normalny uzytkownik. pozdr

Edytowane przez rzoov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Buber, takie opinie sa bardzo cenne :). To byc moze nie rozwiazuje problemu ale wlasnie dodalem "tour", taka zajawke na stronie glownej ktore pokazuje troche co siedzi w srodku. Na pewno nie chce dawac pelnego dostepu "gosciom" bo uznalem ze jesli ktos chce korzystac przegladajac dane powinien przynajmniej dolaczyc jako normalny uzytkownik. pozdr

 

No, zajrzałem. Interesujące, i jak tylko wrócę do chaty na stałe to się zapiszę.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...