Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zamowilem kierunki http://www.moto-akcesoria.pl/kierunkowskaz-led-micro-1000-df-ze-swiatlem-stopu-i-pozycyjnym-czarny,p,26724 bo lampe zaspawalem a na jej miejscu bedzie tablica rejestracyjna bo przy orginalnych tlumikach w roadsterze z boku sie nie zmiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamowilem kierunki http://www.moto-akce...-czarny,p,26724 bo lampe zaspawalem a na jej miejscu bedzie tablica rejestracyjna bo przy orginalnych tlumikach w roadsterze z boku sie nie zmiesci

 

Czy ta część z gwintem jest wykręcana, czy zamontowana na stałe? Pytam,, bo chodzi mi o to, czy można ją wykręcić i założyć dłuższą rurkę z gwintem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...a tak zasadniczo to co zrobiłeś z wydechem?? Ja mam wywalony katalizator, przewiercone tłumiki a szału nadal ni ma. Trzeba sie pogodzic z faktem, ze trzy cylindry są do zapier..........a dwa do napier............ ;)

Kurde - koleś wymajstrował mi piękny trójnik zamiast kata i wg. dorady Tapira rozwierciłem rurki i powiem Ci że jest Git- coś mi kumpel gadał że jak jechał za mną po mieście to mu prawie czaszkę rozdymało - może nie słychać tego aż tak ostro na postoju jak przegazujesz sprzęta ale pod obciążeniem jest naprawdę elegancko....

 

Jak tam szykujecie sprzęty do sezonu? Czekam tylko na trochę fajnych dni i jadę do Krakowa na soft do Tommargu.... Wakacyjne wyjazdy już poplanowane? 21 czerwca chyba jeszcze raz na Rumunię jedziemy - Transalpina i Transhorgarska - w zeszłym roku było bosko i chyba na tym zostanie. Chyba że ma ktoś ciekawą propozycję na wyjazd - maks 2600tyś km w tydzień i żeby za drogo nie było bo budżety okrojone na ten rok....

Edytowane przez wojti_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie,

Mam pytanko, czy ktoś może spotkał się z problemem błędu P0113 (intake air temperature sensor). U mnie ten problem wystąpił po zimowym postoju zaraz po włożeniu nowego akumulatora (stary padł na sam koniec sezonu) i odpaleniu. Skasowałem błąd w TuneEcu ale po odpaleniu znów się pokazuje. Czy to oznacza, że definitywnie czujnik temperatury powietrza będzie do wymiany czy może niekoniecznie. Swoją drogą nie wiem czy to wina tego czujnika ale jakoś z tym nowym akumulatorem (Yuasa) słabo mi maszyna odpala, dopiero za 3 -4 razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam temat co u mnie niestety....nie chcę Cię martwić ale raczej musisz to naprawić bo w końcu skrzynka się rozpadnie - chyba że będziesz jeździł na tej dwójce żeby nie zrywała - ale z doświadczenia widziałem że tak się za bardzo nie da - akurat to jest bieg i obroty potrzebne do zabawy po mieście. Tanio nie będzie - same części to ok. 4tyś złotych ( ja musiałem wymienić 4 koła zębate, selektor biegów, przesówkę i całą kupke uszczelek) - silnik trzeba wyciągnąć - a właściwie zdjąć ramę z silnika, rozebrać całą skrzynkę i na nowo poskładać. Może akurat będziesz miał szczęście i mniej części do wymiany ale mi wyszło razem +/- 6tyś i miesiąc czekania na części....

Sorry za złe wieści ale tak to niestety wygląda - pocieszenie jest jedynie takie że zmienili w nowych częściach sposób zazębiania się trybów i problem ten nie powinien więcej się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że jest jeszcze do kupienia ten KIT do Rocketów z lat 2005-2008,w którym jest masa różnych części, w tym kilka właśnie do 2 biegu.Na pewno jest tam koło zębate 2 biegi i coś tam jeszcze (sprężyny do sprzęgła, wszystkie uszczelki, łozyska, świece...). Symbol kit-u to T1000008 do czarnych silników, i T1000009 do srebrnych.

 

Kit dotyczy modeli, których VIN jest niższy niż: 337294 Mój niestety też się w to łapie, więc kupiłem "na zapas", ale póki co nie zakładałem.

 

Kosztuje tylko niecałe: 145 funtów -

 

http://www.worldoftriumph.com/product.php?xProd=15526

 

http://www.worldoftriumph.com/product.php?xProd=15527

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...