Skocz do zawartości

CAŁKOWITA REALIZACJA ZAJĘCIA EGZEKU CYJNEGO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: CAŁKOWITA REALIZACJA ZAJĘCIA EGZEKU

CYJNEGO

 

Takie coś mi się wyświetliło na rachunku bankowym'

 

Kwota -117,70zł

 

Przyznam sie, że jakbym dzisiaj z głupoty nie wszedł w historię rachunku to bym nie zauważył.

Muszę częsciej tam zaglądać.

 

Może mi ktoś wyjaśnić WTF z tym zajęciem egzekucyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komu wisiałeś kasę, jakiś mandat za 100zta?

jsz

 

Już wyjasniłem.

 

Mandat z kwietnia za 100zł.

 

Chciałem iść zapłacić, ale mnie wyręczyli hehe

 

W sumie to niewarto płacić mandatów jak sami biorą, a 17,7 minus koszty na poczcie (2,5) to 15,2zł ponad półrocznej zwłoki, więc na pewno się zamortyzowało :bigrazz:

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak egoistycznie mam nadzieję, że jak Tobie z kwietnia (ale to straż czy policja?) teraz, to może bez "zajętości" zdążę się wypłacić (200 zeta, mogło być 400 :/) na początku roku, bo grudniowo to koszmar by był, a mam z sierpnia...Mimo, że pytałam grzecznie, do kiedy muszę zapłacić i usłyszałam "nie spiesz się", to i tak wolę bez zaskoczenia kładzenia ręki na koncie...

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjasniłem.

 

Mandat z kwietnia za 100zł.

 

Chciałem iść zapłacić, ale mnie wyręczyli hehe

 

W sumie to niewarto płacić mandatów jak sami biorą, a 17,7 minus koszty na poczcie (2,5) to 15,2zł ponad półrocznej zwłoki, więc na pewno się zamortyzowało :bigrazz:

 

:flesje:

 

No to żeś kolosalny interes życia zrobił :banghead: .

Zastanówmy się - lekko licząc 17,7% za 7 miesięcy, to daje stopę procentową na poziomie 30,3% (a 26.6% przy ośmiu miesiącach od mandatu) - rzeczywiście udany interes. Ale tylko dla budżetu, niekoniecznie dla Ciebie.

pozdrawiam

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak egoistycznie mam nadzieję, że jak Tobie z kwietnia (ale to straż czy policja?) teraz, to może bez "zajętości" zdążę się wypłacić (200 zeta, mogło być 400 :/) na początku roku, bo grudniowo to koszmar by był, a mam z sierpnia...Mimo, że pytałam grzecznie, do kiedy muszę zapłacić i usłyszałam "nie spiesz się", to i tak wolę bez zaskoczenia kładzenia ręki na koncie...

 

Polcja

 

No to żeś kolosalny interes życia zrobił :banghead: .

Zastanówmy się - lekko licząc 17,7% za 7 miesięcy, to daje stopę procentową na poziomie 30,3% (a 26.6% przy ośmiu miesiącach od mandatu) - rzeczywiście udany interes. Ale tylko dla budżetu, niekoniecznie dla Ciebie.

pozdrawiam

Jac

 

Hmm. Jednak wolę posiedzieć w domu przy piwie niż stracić tą 1 godzinę na płacenie jakiegoś jabaństwa, wypełnianie rubryk, łażenia po bankomatach. Poza tym mam satysfakcję, że dzieki mojej postawie i wysoce olewatorskiemu podejściu do wymiaru sprawiedliwości daję utrzymanie komornikom, poborcom i wszelkiej maści lichwiarzom. Straciłem 15 zł czyli jakieś 2 zł miesięcznie, a ile zyskał Naród! :icon_biggrin:

 

Faktycznie jakbym nie zerknął w historię na koncie z czystej ciekawości to do dziś dnia bym nie zauważył tego "wycieku" pieniędzy haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Poza tym mam satysfakcję, że dzieki mojej postawie i wysoce olewatorskiemu podejściu do wymiaru sprawiedliwości daję utrzymanie komornikom, poborcom i wszelkiej maści lichwiarzom. Straciłem 15 zł czyli jakieś 2 zł miesięcznie, a ile zyskał Naród! :icon_biggrin: ...

 

Jestem z Ciebie dumny Hunter.

Chociaż wiem, że nie jestem sam.

Ale uważaj na wyroki sądowe.Ja raz olałem zasądzony mandat i z 350 zrobiło się 650 w ciągu 3 miesięcy.

Komornik sądowy i poborca skarbowy to dwa różne pasożyty.

Poborca skarbowy często mylony z komornikiem jest w sumie dość przyjazną istotą w porównaniu z tym drugim.Ten drugi ma lepsze łącze do Twojego portfela. :icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...