Skocz do zawartości

URAL i inne RUSY


Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, własnie dzisiaj stałem się posiadaczem (szczęsliwym na razie ;) ) Urala M-67-36. Na razie jeżdżę solówką, bo z wózkiem nie za bardzo sobie jeszcze radzę, o motywach zakupu nie będę pisał, po prostu mi się spodobał, mam nadzieję, że nie będę żałował decyzji...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochcwalę moim nowym nabytkiem ;)

Ural M67 1992r.

Wymaga drobnych napraw i zabiegów kosmetycznych ale jak go zostawiałem w PL to chodził całkiem przyzwoicie ;)

POzdrawiam :P

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś stałem się szczęśliwym (mam nadzieje) posiadaczem M-72 rok produkcji 1956. Dokładniej mówiąc wniosłem do garażu worek części a blachy są wciąż 360 km od mojego domu u wujka w stodole, ale mam nadzieje kiedyś wyjechać z garażu całym motocyklem ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam mam urala z koszem i cały czas szykuje gada oczywiście jest sprawny , ale nie dla mnie szukam zawieszenia przedniego na wachaczu,mają w Krakowie komplet ale chcą sporo może ktoś ma taniej , proszę o info [email protected] pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-750 ze skrzynią od Dniepra (wsteczny mnie znęcił) z tej strony. Na razie nie zarejestrowana i wybebeszona, bo lubię, aby wszystko wyglądało tak, jak ja chcę. ;) Oczywiście zaprzęg, z tym że kosz nie od "Kaśki", bo życzyłem sobie otwieraną klapę... Innymi słowy, to jest takie coś - ale niewątpliwie sowieckie..! :(

 

szukam zawieszenia przedniego na wachaczu

 

Ile to jest "taniej" ? Widziałem za ok. 1k PLN. W okolicach Wawy właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...