Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Olsen, nie denerwuj mnie!

A zdominujesz mnie? :icon_biggrin:

 

Byłem dzisiaj u mechaniorów. Na wstępie drugi przegląd 550, prawy set 385 i do tego dwa razy hamulce.

Jedyne pocieszenie jest takie, że możesz to sobie wrzucić w koszty, jeżeli kurierujesz w ramach działalności gospodarczej.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj 300 km zrobilem i osiagnalem rekord spalania 4,3 l/100km. Tak sie z tego ciesze ze az sie nagrodze wyjsciem na miasto dzisiaj. :)

Ja dziś nawinąłem trochę mniej, ale też się zaraz nagrodzę wyjściem do Sogo. :crossy:

 

Ale psychicznie, czy fizycznie??

Jedno i drugie, z naciskiem na to pierwsze. :wink:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak sie przewracacie wszyscy?

....

 

shimi shami - co Ty z tym sprzetem zrobiles - opisz cos wiecej...

 

Przewracamy bo ślisko jest :wink: uszkodziłem kierunkowskaz, pokiereszowałem owiewkę razem z wydechem, zrobiła się mała dziura i mam cały set do wymiany bo się podnóżek złamał :icon_rolleyes:

 

A zdominujesz mnie? :icon_biggrin:

Jedyne pocieszenie jest takie, że możesz to sobie wrzucić w koszty, jeżeli kurierujesz w ramach działalności gospodarczej.

 

Nie mogę, nie byłem w ZUS i US bo nadal mi regonu nie przyznali.... Ale chyba wezmę sobie do serca AC

 

Ja dziś nawinąłem trochę mniej, ale też się zaraz nagrodzę wyjściem do Sogo. :crossy:

Jedno i drugie, z naciskiem na to pierwsze. :wink:

 

Przez to kurierowanie pojawiły mi się w głowie dwa adresy i "obrazek" z tego miejsca. To chyba początki pracoholizmu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen... o tym drugim nie może być mowy, ale mówiłeś, że od tego masz inne koleżanki :wink:

Nie zbijesz mnie? :(

 

Tak, mam różne koleżanki. :icon_twisted:

Właśnie od nich wróciłem. Taka mgła jest, że ciężko jechać powyżej 70 km/h. Chwilami zwalniałem do 50.

 

A w ogóle (w dzień) zamknąłem opony i przytarłem centralką na zjeździe z Trasy Siekierkowskiej na Gocław, jadąc od strony Wilanowa. Bandit szorował gmolami, a X-Max podstawką. Trzeba będzie uważać. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shiningami, ale opisz cala sytuacje, okolicznosci zdarzenia.

 

Badger, na okraglo zle, na kwadratowo tez niedobrze - ja chyba zmkne motocykl w garazu ;) Ale prawda jest ze slisko jak sk... jak lekko deszczyk spadnie i tworzy mikro blotko z brudem z drogi. Ja to jak nie dogrzeje opon to w zlozeniu sligzgam sie jak sledz...

 

Olsen - Ty nie leciales wczoraj ok. 10 wylotowka na Gdansk? Bo z rebelem stalismy na Mac'u w Lomiankach i widzielismy jakiego skuternite podobnego do Ciebie.

 

jimi11, jak tankowalem przed wyjazdem to mialem spalanie ok. 6,5 (a w moim sprzecie to sporo), ale jezdzilem caly dzien spokojnie 100-120 na trasie i ustanowilem moj osobisty rekord. (Poprzedni to 5,2)

 

Ide trzezwiec...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, durny pomysł miałem to się wywaliłem :D

 

Jechałem moto po przesyłkę i był korek na jerozolach w stronę ochoty a musiałem wbić się w Plater. Wymyśliłem ostry skręt w prawo z 4 pasa do skrętu w lewo, wpadłem na koleiny hamując przodem ( tyłu nie tykałem bo cały dzień jeździłem ze świadomością, że już nie mam klocków ) koło się uślizgnęło i położyłem się razem z moto. Na oko miałem 30-40 km/h bo zwykle z takimi prędkościami pokonuję trudniejsze zakręty. Trochę za gówniane opony żeby wydusić z nich coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać, durny pomysł miałem to się wywaliłem :D

 

Jechałem moto po przesyłkę i był korek na jerozolach w stronę ochoty a musiałem wbić się w Plater. Wymyśliłem ostry skręt w prawo z 4 pasa do skrętu w lewo, wpadłem na koleiny hamując przodem ( tyłu nie tykałem bo cały dzień jeździłem ze świadomością, że już nie mam klocków ) koło się uślizgnęło i położyłem się razem z moto. Na oko miałem 30-40 km/h bo zwykle z takimi prędkościami pokonuję trudniejsze zakręty. Trochę za gówniane opony żeby wydusić z nich coś więcej.

 

 

Nie,nie,żebym się czepiał,ale jak rozumiem wyjechałeś na drogę, do pracy bez sprawnego chamulca?

Piszesz też że opony gówniane?Chłopie! Jesteś już dorosły!Wez Ty się zastanów nad sobą :banghead:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badger, na okraglo zle, na kwadratowo tez niedobrze - ja chyba zmkne motocykl w garazu ;) Ale prawda jest ze slisko jak sk... jak lekko deszczyk spadnie i tworzy mikro blotko z brudem z drogi. Ja to jak nie dogrzeje opon to w zlozeniu sligzgam sie jak sledz...

 

Olsen - Ty nie leciales wczoraj ok. 10 wylotowka na Gdansk? Bo z rebelem stalismy na Mac'u w Lomiankach i widzielismy jakiego skuternite podobnego do Ciebie.

Nie, to nie ja. O 10 zazwyczaj przewracam się na drugi bok. :smile:

 

We mgle też było mokro i ślisko, tak więc np. w okolicach pl. Trzech Krzyży brałem zakręty na kwadratowo. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsen, a Co w Sogo? Tęsknią za mną.

O dziwo - jak na sobotę - było mało ludzi, więc faceci byli rozchwytywani. Ja tam z asertywnością problemów nie mam, więc do tańca biorę tylko te panny, które mnie w jakiś sposób pociągają, a pozostałym grzecznie odmawiam (i nie ruszają mnie gadki w stylu, że kobiecie się nie odmawia :wink: ). Wczoraj na zmianę tańczyły dla mnie dwie: "Kamila" ze skłonnościami S i przemiła "Monika".

 

Fajne jest akwarium między kiblem damskim a męskim na drugim poziomie. A najfajniejsze krzesełko za kratką pod schodami.

 

Plus jeżdżenia X-Maksem w tego typu miejsca jest taki, że nie wywala się kasy na drinki i taryfę :icon_arrow: więcej zostaje na tańce.

 

Tęsknią za mną. :bigrazz:

Narzekają, że chłopaki z MGS się nie starają, przez co mają zastój w interesie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sogo jest chu..we. Teraz mieli otworzyc w miejscu dawnej Cocaine na rogu solidarnosci i jana pawla nowy lokal. Jedna z pan w Sogo sama powiedziala ze tam poziom ma byc o wiele lepszy i najlepsze dziewczynki z Sofi tam beda szly.

 

Pozdr.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sogo jest chu..we. Teraz mieli otworzyc w miejscu dawnej Cocaine na rogu solidarnosci i jana pawla nowy lokal. Jedna z pan w Sogo sama powiedziala ze tam poziom ma byc o wiele lepszy i najlepsze dziewczynki z Sofi tam beda szly.

 

Pozdr.

To rzut beretem ode mnie.

Ale w sumie nie wiem, po co to napisałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,żebym się czepiał,ale jak rozumiem wyjechałeś na drogę, do pracy bez sprawnego chamulca?

Piszesz też że opony gówniane?Chłopie! Jesteś już dorosły!Wez Ty się zastanów nad sobą :banghead:

pozdr.

 

Wyjechałem bez sprawnego Hamulca. Z resztą co ma moja dorosłość do jakości opon ? Wg mnie źle trzymają w zakrętach a to jakie i w jakim stylu biore zakręty to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...