Skocz do zawartości

Drogie Koleżanki i Koledzy kupiłem ZX6 b1h


katana15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to już moja 6 maszyna w mojej karjerze (Motorynka,Yamaha fs 80 sp, MZ 250 TS którą dalej posiadam, Gilera RC 125, Kawasaki er 5) i teraz od dzisiaj dosiadam Kawasaki zx6r b1h z roku 2004 i tu jest mały problemik ten motorek tak zapier... i tak przyspiesza na 6 biegu odsamego dołu jakieś 2500 obrotów, że jestem lekko przestraszony :icon_eek: . Motorek kupiłem wcześniej bez przetestowania , jak gość przywiózł mi go dostawczakiem to pomyślałem no spoko to sobie pojeździmy. Po kilku dniach kiedy załatwiłem ubespieczenie czyli dzisiaj rano dowiedziałem się prawdy jak to chodzi. Wielki respekt mam do tej maszyny i mam nadzieję, że mnie nie będzie ponosić fantazja ułańska. Czy Wy też tak mieliście? Poza tym trochę bolały mnie nadgarstki i ramiona i kark ale siedzisko chyba wygodniejsze niż w er5. Myślę że potrzebuję trochę czasu na naukę nowego sprzętu. Pozdrawiam Wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to już moja 6 maszyna w mojej karjerze (Motorynka,Yamaha fs 80 sp, MZ 250 TS którą dalej posiadam, Gilera RC 125, Kawasaki er 5) i teraz od dzisiaj dosiadam Kawasaki zx6r b1h z roku 2004 i tu jest mały problemik ten motorek tak zapier... i tak przyspiesza na 6 biegu odsamego dołu jakieś 2500 obrotów, że jestem lekko przestraszony :icon_eek:

 

Na 6-tce od 2500 obr. dobrze przyspiesza? Charakterystyka mocy i momentu na to nie wskazuje. To na pewno jest zx6r ? Gratulacje :biggrin:

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to już moja 6 maszyna w mojej karjerze (Motorynka,Yamaha fs 80 sp, MZ 250 TS którą dalej posiadam, Gilera RC 125, Kawasaki er 5) i teraz od dzisiaj dosiadam Kawasaki zx6r b1h z roku 2004 i tu jest mały problemik ten motorek tak zapier... i tak przyspiesza na 6 biegu odsamego dołu jakieś 2500 obrotów, że jestem lekko przestraszony :icon_eek: . Motorek kupiłem wcześniej bez przetestowania , jak gość przywiózł mi go dostawczakiem to pomyślałem no spoko to sobie pojeździmy. Po kilku dniach kiedy załatwiłem ubespieczenie czyli dzisiaj rano dowiedziałem się prawdy jak to chodzi. Wielki respekt mam do tej maszyny i mam nadzieję, że mnie nie będzie ponosić fantazja ułańska. Czy Wy też tak mieliście? Poza tym trochę bolały mnie nadgarstki i ramiona i kark ale siedzisko chyba wygodniejsze niż w er5. Myślę że potrzebuję trochę czasu na naukę nowego sprzętu. Pozdrawiam Wszystkich !

 

Przywykniesz, zwierza oswoisz, ciało rozciągniesz i nic nie będzie bolało. Będzie tylko cieszyło, cieszyło i cieszyło :bigrazz: Gratulacje, świeżutka dość ta Twoja maszynka :clap:

 

P.S. Fotyyyyyyyyyyyyyyy!!! W bikini na moto, obowiązkowo :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :lalag:

Jak trochę pojeżdzisz to się przekonasz że beż czerwonego na budziku to nuuudyyyy :biggrin:

Witam witam

No er5 też kiedyś był dla mnie mocnym motocyklem i nadal uważam że to świetny motorek do codziennego przemieszczania, ale faktycznie do jego osiągów szybko się przyzwyczaiłem, żeby szybciej jechac trzeba było bardziej odkręcać i czułem że moto się jakby męczyło :smile: A zetiksik ciągnie miło :icon_biggrin:

Ale wiecie co? Ja to porównuję całkowicie do er5 bo z takiego się przesiadłem różnicz jest kolosalna

Ja to w karjerze motocyklowej idę według zasady stopniowania od najsłabszego do coraz większych

Pytacie czemu b1h a nie a1p - ten drugi jest piękny szczegulnie w zielonych barwach i podobno pozycja jeźca jest bardziej wygodna silnik chyba taki sam jak w b1h ale przebywam teraz w Anglii i różnica w cenie między ostatnimi a1p a pierwszymi b1h była niewielka a to jednak świerzsza sztuka :smile:

Dziękuję za życzenia i komentarze postaram się o jakieś foty

Pozdrawiam! :notworthy:

 

Gratulacje... :clap:

 

 

 

Poprosimy jakieś fotosy sprzęta.

http://img203.imageshack.us/img203/79/p1060939.jpg

http://img246.imageshack.us/img246/6117/p1060942.jpg

Oto zdjęcia proszę bardzo :clap:

Edytowane przez katana15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,dobra maszyna.

Rzeczywiscie potrafi poakazac pazur jak na stricte torową 600 przystalo :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gratulujemy, ale z tym 6 biegiem to Cię zdrowo poniosło.

:bigrazz:

Tak teraz już wiem z tym 6 biegiem mnie poniosło :biggrin: Już się zaczynam przyzwyczajać do charakterystyki silnika. Do sprawnego wyprzedznia lepiej zrzucic pare biegów w dół :smile: ale wtedy to naprawde trzeba byc gotowym na wieelkieeee przyspieszenie :biggrin:

Ale tak w ogule jeździ się wyśmienicie na prawde cudownie

 

Przywykniesz, zwierza oswoisz, ciało rozciągniesz i nic nie będzie bolało. Będzie tylko cieszyło, cieszyło i cieszyło :bigrazz: Gratulacje, świeżutka dość ta Twoja maszynka :clap:

 

P.S. Fotyyyyyyyyyyyyyyy!!! W bikini na moto, obowiązkowo :bigrazz:

Oto moje nowe zdięcie, jeszcze beda z pleneru ale trza fotografa :biggrin: http://img408.imageshack.us/img408/5075/p1060947.jpg A tego to prawie miałem już kupić ale mechanicy z innego salonu sprawdzili ze w tym roczniku nie bylo srebrnego koloru i sugerowali ze coś moglo byc nie tak z historia tego moto i w ogule był tuz przed terminem jego głownego serwisu same sprawdzenie i regulacja luzu zaworowego to ponad 400 funtów więc poszukałem czegoś mniejszego nowszego i po serwisach http://img408.imageshack.us/img408/1946/p1060908m.jpg A to moja Er5 juz nią nie mogę jezdzic bo wygłosilem ubespieczenie, moze sobie ją zostawię :crossy: http://img237.imageshack.us/img237/1829/p1060902.jpg Pozdrawiam serdecznie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...