Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

oryginalny przewód (używka) kupisz już za 100 zeta , a nowy oplot , który polecam , już za ok 380 w promocji od appaloosa - wrocław na allegro , normalnie ok 500 i ponad trzeba wydać.

przewód z abs ma dodatkowe wyjście , takze nie pasuje

Edytowane przez jery30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zakupiłem oryginał, nówkę w appallosie, za całe uwaga....300pln. Niekiedy warto zapytać w serwisie w Polsce, bo mogą mieć dobre ceny.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby opony mieli tańsze niż konkurencja to było by ok.Po za tym maja teraz tzw.czyszczenie magazynów,więc nie wiadomo czy te niskie ceny długo się utrzymają.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEN DOBRY PANOWIE

MAM PYTANKO

W SWOIM SPORTSTERZE 883 Z 2006 ,ZALOZYLEM OBUDOWE FILTRA -TEARDROP-,WRAZ Z FILTREM K&N

WRAZ ZE ZMIANA FILTRA,ZMIENILEM DYSZE GLOWNA NA 175

PO REGULACJI MOTO CHODZI OK,TZN. NIE KICHA,ZBIERA SIE DOBRZE,NIE WIEM JESZCZE JAK SPALANIE,BO NIE SPRAWDZALEM

ZASTANAWIAM SIE TYLKO CZY DYSZA 175,TO NIE ZA DUZO JAK NA 883

 

PROSZE O PODPOWIEDZ

 

POZDRAWIAM

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moto dobrze śmiga i spalanie ma w miarę akceptowalne to po co się martwić na zapas? Ciesz się jazdą i tyle.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno

czy mial ktos z was doczynienia z modulem -dynatek-

jak kupilem swojego sporta mialem z nim problemy,tzn.strzelal, kichal,szarpal podczas jazdy

zdalem sie na warsztaty i przezylem koszmar,stracilem sporo kasy a motocykl dalej nie jezdzil poprawnie.

w koncu poszedlem po rozum do glowy,tzn.zaczalem czytac forum,kupilem serwisowki i zaczalem grzebac sam,jedna z przyczyn strzelania na

rozgrzanym silniku okazal sie wadliwie dzialajacy czujnik polozenia walu,okazalo sie ze wymiana jego nie niewystarcza,wymienilem wiec tez i modul,

kupilem na ebay nowy modul-dynatek-,ustawilem na standardowe ustawienia, tak jak pisalo na kartce ktora dostalem wraz z tym modulem,tzn.tak mi sie

wydaje,ze ustawilem.

no wlasnie,ale w tym module sa dwa pokretla z tylu i mozna ustawiac tam wiele roznych opcji,niestety nie wiem o co w tym chodzi,na tej kartce ktora

dostalem wraz z modulem,cos tam pisza ale niebardzo wiem ?

moze ktos z was cos wie na ten temat?

po moim ustawieniu moto chodzi,bez jakis specjalnych problemow.

jedynie co zauwazylem,to ze podczas jazdy normalnej powiedzmy 90km/h,na prostej,czasami sobie kichnie tak po prostu,chyba w dolot ,

zdaza sie to raczej rzadko,czytalem na forum ze to przypadlosc HD,ale nie jestem pewien tego?

zda

TYPE O NEGATIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poznania masz do mnie 90 km , kierunek na wrocław .

moze sam spróbuj , śrubę regulacyjną wolnych wkręć po czym wykręć ok 1,5 -2 obrotu , jesli nie pomoże sprawdz czy dysza wolnych nie zatkała się.

jeśli nie przelewa znaczy ze zaworek odcina , jesli wchodzisz na wysokie obroty membrana działa .

przyczyna moze też tkwić w nieszczelności w dolocie na portkach lub łączeniach z gaznikiem

Edytowane przez jery30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli średnica pasuje to da się do założyć czyli będzie działał taki uniwersalny. Kwestia tylko czy wpasuje i jak bardzo wytłumi. Ja sam sobie dorabiałem jak latałem plastikami.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...