Skocz do zawartości

Problemy porady techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Używał koś może amortyzatorów BURLY SLAMMER 10.5’’ po pierwsze cena jest niższa od PROGRESSIVE 11'' a po drugie moto będzie leżeć jeszcze niżej i nie wiem co teraz wybrać. Znacie może jakieś opinie na temat Barley'a?

Niżej się nie da, musiałem przód lekko podnieść na dystansie , inaczej moto leżał bardziej ale nie dało sie kosy wysunąć oraz moto stał bardzo nie stabilnie. Więc nie radze ci niżej obniżać chyba że moto w salonie tylko ma stać lub przerobisz mocowanie kosy i nie będziesz przez żadne garby śmigać. Jeszcze jedno mam tablice rejestracyjną z boku i nakrętkę która wystawała pod błotnikiem z mocowania trzeba było wspawać w błotnik bo darła po oponie jak sie w dziurę w jezdni trafiło :blush:

Zobaczyłem ten filmik

http://www.youtube.com/watch?v=amv9j4iFPy4

i powiem ci że fajnie to wygląda ale z mojego doświadczenia z PROGRESSIVE 11 wiem że już one są hardcorowe na nasze drogi, ale to twoja decyzja jak co. Nie wiem czy zapewnią ci jakieśkolwiek komfort jazdy,ja moto pokonuje nawet do 700km i twardszych już bym nie chciał :mellow:

 

Pewnie ktoś mądry zaraz sie odezwie ale jak tuninguje moto to nigdy najtańszym kosztem, potem i tak wychodzi że sie nie opłacało :sad:

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl HD Dyna FXD 2004 podaję ale w zasadzie dla odpowiedzi na moje pytanie to chyba istoitne nie będzie.

 

Demontując zbiornik paliwa chciałem ściągnąć wężyk z króćca, który wychodzi z kranika. Zdjąłem zacisk trzymający wężyk na króćcu a potem próbowałem obrócić weżyk i pociągając go chciałem zdjąć z króćca. Zdziwiłem się nieco bo weżyk nie zszedł z króćca lecz króciec wyszedł z kranika. No i mam dylemat, jak go tylko wcisnę w kranik to mi może sam wyleźć. Chciałbym więc go wkleić. Doradźcie czego użyć aby nie rozpuściła tego potem benzyna.

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu kleiłem podobny dynks w układzie paliwowym klejem 2-składnikowym o nazwie Dragon i jest git.

 

 

O aku do Sportstera powiem tyle - nie oszczędzaj na tym. Ja oszczędziłem a potem sporo nerwów straciłem jak w trasie moto nie chciało odpalić. Kupiłem jakiś niemiecki w promocji z Louis`a i bardzo tego żałuję. Bierz Yuasa lub inny, markowy dedykowany do HD.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motocykl HD Dyna FXD 2004 podaję ale w zasadzie dla odpowiedzi na moje pytanie to chyba istoitne nie będzie.

 

Demontując zbiornik paliwa chciałem ściągnąć wężyk z króćca, który wychodzi z kranika. Zdjąłem zacisk trzymający wężyk na króćcu a potem próbowałem obrócić weżyk i pociągając go chciałem zdjąć z króćca. Zdziwiłem się nieco bo weżyk nie zszedł z króćca lecz króciec wyszedł z kranika. No i mam dylemat, jak go tylko wcisnę w kranik to mi może sam wyleźć. Chciałbym więc go wkleić. Doradźcie czego użyć aby nie rozpuściła tego potem benzyna.

 

Miałeś farta. Ja próbowałem wyjąć króciec z kranika i nawet młotkiem nie dało rady więc sie poddałem. Co do wklejenia go ostatnio naprawiałem dziure w zbiorniku klejem epoksydowym koniecznie 2 składnikowy, podobny do Dragon. Robiłem testy i trzymałem zaschniety klej 1 tydzień w benzynie i nic go nie ruszyło. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

panowie pytanie

amorki dobijają w v-rodzie kupować nowe ,progresywne czy zwykłe czy moze te da sie rozebrać i zregenerować?

Ile musi mieć moto przejechane żeby amory dobijały z powodu zużycia ?, jaka regeneracja, amerykany z zasady bujają. Wymień na progresywne, pytanie troszkę jak z tymi felgami, co podczas wiatru podobno powodują że buja. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem dobijania amorków nie jest przebieg a sposób transportowania zza oceanu,przez 3mce stał spięty na maxa pasami do gleby poprostu sie osrały i nie trzymają a co do bujania to mialem na myśli drugie moto z pełnymi kołami i prawidlowo działającym zawieszeniem :blink:

 

Dzięki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem dobijania amorków nie jest przebieg a sposób transportowania zza oceanu,przez 3mce stał spięty na maxa pasami do gleby poprostu sie osrały i nie trzymają a co do bujania to mialem na myśli drugie moto z pełnymi kołami i prawidlowo działającym zawieszeniem :blink:

 

Dzięki za rade

No dobra nie pisałeś wcześniej, w takim razie wymień te amory, ja bym dał coś od http://www.progressi...ductsearch.aspx, a te koła to se daruj na razie. Sam zobaczysz jak założysz że bujać i dobijać przestanie :biggrin:

Daj fotke twojej maszyny,najwyżej prześlij mi na skrzynkę jak możesz.

ps.moim sporcie po wymianie sprężyn i amorów moto idzie jak po sznurku, wygląda lepiej-jedyna wada to taka że unikam drogi z kostki brukowej i czasami trzeba coś dokręcić oraz parę zmian w poprowadzeniu wiązki kabli, zlikwidowanie wystających nakrętek pod błotnikiem i gra :wink:

 

Uważam że każdy posiadacz HD powinien wozić ze sobą coś takiego

http://www.youtube.com/watch?v=stpRY39KbWo

Jak mu Harry nawali to jak znalazł,mały, składany i o rodowodzie wojskowym-zrobili to dla desantu. Czyli idealne dla twardzieli oraz posiadaczy sportsterów z małym bakiem, to cudo pali mniej niż dwa litry na 100km :biggrin: Myślę że Gurim by docenił to cacko i nie musiał by sie już męczyć z swoim moto w mieście. :wink:

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...