Skocz do zawartości

Tłumiki przeróbka Edzio


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, witam wszystkich miłośników motocykli.

Koncepcja wydechu do mojej multi już jest (dzięki rozmowie z Edziem oczywiście). Zrezygnowałem z kitu eliminującego katalizator na rzecz kolanek uspawanych w f-mie motowydech (mam dosyc blisko),natomiast przeróbkę wydechu może popełnić tylko Edzio (jak się zgodzi :notworthy: ). W przyszłym tygodniu zadzwonię i umówię się . Po trzech latach seryjnych multistrada zagada jak powinna :biggrin:

 

O proszę co ja widzę, MTS we naszej mieścinie :biggrin:

ups, sorki za offtop Edziu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeróbki w Konstancinie wyniesie 250zł. Mam nadzieje,że zrobią to ładnie. Przesłałem im parę zdjęć jak powinno to wyglądac i zobaczymy. Zdecydowałem się na "Konstancin", ponieważ mam tam "szybki"dojazd. Jak będzie gotowe pochwalę się.

 

O proszę co ja widzę, MTS we naszej mieścinie :biggrin:

ups, sorki za offtop Edziu :wink:

 

Jest jeszcze st2 i st4s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz prawdę to tanio.On ma znacznie większe doświadczenie w takich przeróbkach niż ja.Ja bardziej wyspecjalizowałem się w przeróbkach samych tłumików .Na modyfikację kolektorów lub innych rurek przed tłumikami nie mam technicznych możliwości i doświadczenia.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz prawdę to tanio.On ma znacznie większe doświadczenie w takich przeróbkach niż ja.Ja bardziej wyspecjalizowałem się w przeróbkach samych tłumików .Na modyfikację kolektorów lub innych rurek przed tłumikami nie mam technicznych możliwości i doświadczenia.

Rozmawiałem z człowiekiem przez tel.(po obejrzeniu zdjęć) i taką kwotę zaproponował.Ile dokładnie zapłacę to będziemy dokładnie wiedzieli po robocie.Faceta nie widziałem, nikt mi go nie polecał (na jego stronie widziałem tylko kilka jego prac), więc zobaczymy.Jeśli chodzi o tłumiki to "nie liczy się ilość decybeli tylko jakość", więc wiadomo gdzie trafią. :biggrin:

Z czasem myśle,że znajdą się możliwości i przyjdzie doświadczenie (odnośnie kolektorów itp. oczywiście)

Edytowane przez ArturoMTS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt przeróbki w Konstancinie wyniesie 250zł. Mam nadzieje,że zrobią to ładnie. Przesłałem im parę zdjęć jak powinno to wyglądac i zobaczymy. Zdecydowałem się na "Konstancin", ponieważ mam tam "szybki"dojazd. Jak będzie gotowe pochwalę się.

Jest jeszcze st2 i st4s

 

A tak, tak, te widziałem. :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś kolega odebrał kominy po przeróbce od S2R 1000cm .Założyłem standardowo 2 X 47mm .Ciekawe jak ten będzie gadał.Mikoś a jak twoja przeróbka wyszła? Mam nadzieje że Musieli się już wykurował i że twój SS już zanucił Du Du Du Du Du ... :flesje:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzio,

kominy już Darkowi dałem do zamontowania.. niestety sam jeszcze nie miałem okazji ich usłyszeć.

 

początkiem kwietnia (pewnie po świętach) będę odbierał sprzęt :)

oczywiście dam znać jak rezultaty

 

pzdr

Mikos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem kominy do Multistrady oraz do St4S z Grójca oraz miałem po raz pierwszy możliwość przerabiać kominki do Monstera 696 ,wyprułem katalizatory oraz przegrody z rurami, założyłem przeloty 2 X 47mm oraz standardowy wytłumienia.Tłumiki idą na Ursynów dla żony człowieka któremu ostatnio robiłem S2R 1000 -ciekawe jak ten będzie gadał. :icon_rolleyes:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy i koleżanki nadejszła wiekopomna chwila -powiem wam że wczoraj dostałem esemesem info do w/w właścicielki 696 i jej męża że dźwięk po przeróbce seryjnych 696 jest raczej ładniejszy niż z Termi...Spróbuję jak najszybciej załatwić jakiś materiał audio-wizualny

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzio,

kominy już Darkowi dałem do zamontowania.. niestety sam jeszcze nie miałem okazji ich usłyszeć.

 

początkiem kwietnia (pewnie po świętach) będę odbierał sprzęt :)

oczywiście dam znać jak rezultaty

 

pzdr

Mikos

 

Wpadnij kiedyś do Modlina w odwiedziny , posłuchamy jak to wyszło a przy okazii dostaniesz naklejeczki z logo.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio przerabiałem kominki w nowym Monsterze 1100 -ponoć wyszło fajnie ,jak dobrze pójdzie jutro właściciel wpadnie do mnie w odwiedziny może przy okazii nagram i wrzuce .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przerabiałem kominki w nowym Monsterze 1100 -ponoć wyszło fajnie ,jak dobrze pójdzie jutro właściciel wpadnie do mnie w odwiedziny może przy okazii nagram i wrzuce .

 

http://w23.wrzuta.pl/film/1C8R3MGCZz1/duca...ominach_edhaust

http://w23.wrzuta.pl/film/6pKVIiaSI9h/duca...ominach_edhaust

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (t.j. 30 kwietnia) stałem się dumnym posiadaczem EdHaustów. Zmobilizowało mnie to wreszcie do złożenia przedniego zawiasu. W noc Walpurgii moja sieczkarnia zagrzmiała.

Nie ma co +100 do Szatana :icon_twisted:

 

nagranie z komórki

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fachowiec zdecydowanie godny polecenia. Jeżeli nie jesteś zadowolony z dźwięku swojego motocykla, to nie wydawaj dużych pieniędzy na tuningowe tłumiki tylko wyślij swój do Edka, a za przyzwoite pieniądze przerobi je tak jak chcesz. Mnie przerobił oba kominy od mojej Hondy Valkyrie, efekt przeszedł moje oczekiwania, koszt naprawdę przyzwoity. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...