Skocz do zawartości

Jak zachowujecie się w podobnej sytuacji


arek74
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem dzisiaj po raz pierwszy nieprzyjemną sytuację z kierowcą samochodu.

Jadę w korku, akurat trudno się przecisnąć przede mną łysy młody łeb w podstarzałym BMW i nagle z głupim uśmiechem na pysku zaczyna czyścić CZYSTE szyby.

Jak już nadmieniłem to moja pierwsza taka sytuacja, ogólnie nie mam zastrzeżeń do kultury kierowców w samochodach, zrobiłem na tym urlopie 2000 tys kilometrów i serio było ok, ustępowali miejsca zarówno w korkach jak i na pasie, ale wiem że kiedyś trafię znacznie gorzej. I co robić????

Chodzą słuchy o tym że kopie się w lusterka, wali w ryj, czy jeszcze coś tam.

Fakt że głupia złośliwość stojąc w korku ma inne konsekwencje niż przy 100 na zegarze.

Nie pytam o błąd kierowcy (niedopatrzenie, niechciane wymuszenie, niechciane zajechanie)

Jak zachowujecie się kiedy widzicie, że ktoś robi to wam celowo mając przy tym kupę zabawy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązania siłowe proponuję w ostateczności. Nie poradzisz nic na głupotę, wątpię też, żebyś urwaniem lusterka nauczył takiego baran kultury. Najlepiej nic nie robić i nie przejmować się zbytnio.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co:

Tak jak napisano w temacie" nie wytrzymałem" i innych

1. Najpierw próba wyciągniecia gościa albo kobiety /tutaj nie ma różnicy/ z samochodu i albo z kopa albo z piąchy w facjatę

2. Jak się nie udało to rozwalić lusterko, wybić szybę, skopać i pogiąć błotnik

Albo pozotali "motocyklisci" zwyzywają was od piz* i nieudaczników. No i oczywiście od razu wieczorem opiszcie to na forum - bez tego się nie liczy, aha i najlepiej dołączcie jakieś fotki - bo inaczej wam nie uwierzą.

Widze zę zaczęło się od tego, że lali za to że ktoś nam "panom" drogi śmiał droge zajechać, później za to że ktoś nie chciał nas przepuścić, teraz trzeba lać i urywać lusterka za to że szyby myją a jutro - za to będziemy lac że zjechał tylko o 5 cm a miał jeszcze 2.

Jakie są najlepsze rękawice motocyklowe ? - od dzisiaj to oczywiste bokserskie.

A w reklamach alpinstarów - powinni pokazać które kości od razu łamią a które dopiero przy 2-gim uderzeniu, no i najważniejsze - czy szyba samochodowa wytrzyma atak rękawicą - jak tak to rękawice do kosza.

Ja swoje przetestowałem - wytrzymała więc wyrzuciłem

Aha i proponuje założyć koljne subforum - sztuki walki ulicznej - bo widze że w odstępe 3-4 dni znowu taki sam temat - wiec aby nie zaśmiecać tematu "szkoła jazdy. stutnt..." bo to nowe subforum da szansę wykazania się każdemu kto kogoś pobije lub rozwali lusterko - wygrywa ten co zrobi to za najmniejsze wykroczenie kierowcy 4oo wzgledem motocyklisty albo w ogóle - profilaktycznie

Edytowane przez tomgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chamstwo?Jak facet wali ze spryskiwaczy w aucie,płynem orlenowskim,albo tym z Biedronki to uchylam szybkę w kasku i jadę za nim :crossy: ,jak długo się da, mniam,ale jak używa,nie daj boże np.Shela,to zaraz bym w mordę bił :evil: Chamstwo trzeba tępić w zarodku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pytajcie co bym zrobił.... :biggrin:

Yuby, co byś zrobił? ;)

A poważnie - podoba mi się odpowiedź Piotrka. Na kretynów najbardziej frustrująco chyba działa pokazanie, że nie nadepnęli na odcisk.

Mi czasem zdarza się w podobnych sytuacjach (wszystko jedno, czy na 2, czy 4 kołach) pokazanie palca, ale nie środkowego, ale piątego, i nie skierowanego w górę, ale zagiętego w dół. Nie jest to popularny gest, ale oddaje to, co myślę o gościu, który w opisany tu sposób leczy kompleksy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie o chodzi mi o to jak....

Tylko czy warto sobie takimi debilami głowę zawracać. Nie jestem obraźliwy i jak mi psiknie w pysk to faktycznie podziękuję za spryskanie szyby, ale jak zobaczę że psika w 'kask" (specjalnie) mojemu synowi (11 lat,którego ciężko oderwać od maszyny), to mnie krew zaleje.

I ponawiam moje pytanie jak nawet w takich sytuacjach odpuścić ????

BO TUTAJ MOGĘ NIE WYTRZYMAĆ

Ja naprawdę jestem spokojny i tolerancyjny ale bez przesady.

A czego się obawiam???

że każdy rodzaj "agresji" do takiego typa odbije się zemstą na innych użytkownikach 2 kółek, czyli mi ujdzie a inny oberwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się obawiam???

że każdy rodzaj "agresji" do takiego typa odbije się zemstą na innych użytkownikach 2 kółek, czyli mi ujdzie a inny oberwie

Dlatego rób tak, jak napisał Piotrek - podziękuj, że ktoś pomógł Ci umyć szybę na kasku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...