Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

I wtedy obudził się we mnie Szatan. Jebnąłem parę razy z piąchy w szybę oczywiście z zamiarem wybicia jej. Nie udało się niestety. W oczach tej kretynki ujrzałem przerażenie i chyba zaczęła opwiadać rozmówcy że ją jakiś satanista na motocyklu chce zabić (no, mogła się wytraszyć, motur czarny, czarne skóry, kask w czachy i czarne okulary - diabeł wcielony). Ponieważ szyba nie dała się wybić, a baba zamknęła drzwi i nie mogłem ich otworzyć, zajebałem jej kopa w drzwi i urwałem lusterko.

 

W dupie mam to, że zachowałem się jak bydło. pie**olę to.

 

Czasem w każdym z nas zła strona bierze górę - z resztą nie wiem jak nie wybuchnąć po geście, jaki wykonała paniusia z auta... Myślę, że u góry nie policzą Ci tego grzechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy leżysz na ulicy i wyzywasz od dziwek ile się da. :biggrin:

 

Raczej chodziło mi o sprawce,faceta.Jak to jest babeczka,to jeszcze się podczołgam i pomogę jej zbierać lustereczka,listewki urwane z jej autka, itp.co by się nie męczyła i nie stresowała bidulka. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram - tępić buraków siłą, może zauważą, że nie sa sami na drodze. W sobote miałem podobną akcję - startowaliśmy ze świateł na wale w strone stadiony x-lecia a z siekierkowskiego ruszał jakiś patafian AXem a zielonej strzałce - widzi mnie i jedzie, trąbię - jedzie, no to hebel potem się z nim zrównalem a tu takie dwa gnoje z roczników maturalnych mnie pozdrawiają międzynarodowo - jeden strzał i po lusterku, nie było sensu dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa gnoje z roczników maturalnych mnie pozdrawiają międzynarodowo - jeden strzał i po lusterku, nie było sensu dyskutować.

YEAH :buttrock:

 

Co raz milej mi się czyta to forum :D :D :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak taki delikwent spisze tablice i zglosi sprawe na policje, ze podjechal gosciu na moto i urwal jej lusterko??

 

Ja jeszcze nie malem takich sytuacji i obym nie mial, ale kolega co mieszka w Polsce, jak kupil moto to w pierwszy dzien 3 podobne sytuacje mial. Najgorsze, ze w jednej z nich radiowoz wymusil na nim pierwszenstwo, popatrzyli na niego i sie usmiechneli :banghead:

 

Z tego co czytalem na forum to Yuby jest fachowiec od lusterek. Proponuje by zalozyl centrum pomocy motocyklista. Jak ktos sam nie da rady to bedzie dzwonil do niego :biggrin:

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ten pomysł z paintbalem spodobał... taki z celownikiem... można by fajne grafiti wystrzelać :icon_biggrin: . Obawiam się, że musiałabym się sklonować i czasem z mojego moto postrzelać do mojego auta :icon_mrgreen: .

A tak serio - kultura na drodze jest lepsza jak przepisy drogowe - Ty ustąpisz mi, ja ustąpię Tobie... albo Ty pokaż mi środkowy, a ja pokażę Ci jak wygląda twoje lusterko od środka - co kto lubi :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: dobra nauka nie jest zła-może w las nie pójdzie.

Na chwilę obecną, nawet nie wiem czy byłabym w stanie urwać jej lusterko :rolleyes: , z niekłamaną przyjemnością natomiast dałabym jej z liścia! A raczej w mordę... :icon_twisted:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebnąłem parę razy z piąchy w szybę oczywiście z zamiarem wybicia jej. Nie udało się niestety.

 

znaczy się: rękawice trza zmienić na takie z twardszymi ochraniaczami. jakiś kevlar albo co...

 

 

Edytowane przez yoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...