Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem


jurjuszi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne - już wiem bycie supermenem, zaradnym życiowo facetem objawia się głównie rozpierdalaniem lusterek laskom co ci drogę zajechały - nic dodać, nic ująć.

 

 

A słyszałeś o równouprawnieniu kobiet? Chciały to mają, teraz można je lać, urywać im lusterka, nawet mają prawo myśleć logicznie . :biggrin:

 

Urywanie klamek? Eee...ja tam wolę zgiąć antenkę od radia. Też git frajda jest. :buttrock:

Gorzej jak kiedyś ktoś złapie antenkę przy moim moto, to odpadnie z połową kufra. :biggrin: I nie będę miał jak słuchać bo kasety już wszystkie znam więc tylko Radio PIK teraz słucham podczas jazdy. A jak wpadam na autostradę i nie mam energii na szybką jazdę to przestrajam na Radio MaRyja, wtedy taki wkurw przychodzi że kręcę do końca i w locie urywam nawet obrysówki z TIRów.

 

Klamki to w szkole na drzwiach do klasy podgrzewało się zapalniczką tuż przed tym jak belfer nadchodził. :biggrin:

 

 

PS. W BMW można jeszcze urywać "płetwy" z dachu. :biggrin: :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak zdjąć koguta "złotówie" albo z suki?

 

Złotówy nie niem bo ścierwa nie tykam. :biggrin: A z suki to tylko maskę Transportera miałem w pokoju na ścianie. Kumpel wziął koguty i zrobił z tego kolorofon do muzyczki. :biggrin:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnąłem przez wszystkie posty i nasuwa mnie się jeden wniosek. Naszemu "społeczeństwu" przydałaby się już solidna wojenka. Jakby nas tak znowu przetrzebili ze 30% to może zaczęlibyśmy się szanować nawzajem chociaż trochę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnąłem przez wszystkie posty i nasuwa mnie się jeden wniosek. Naszemu "społeczeństwu" przydałaby się już solidna wojenka. Jakby nas tak znowu przetrzebili ze 30% to może zaczęlibyśmy się szanować nawzajem chociaż trochę.

 

Chcesz dać komus skopać własne dupsko, to wyjedz gdzies za granice. U nas w kraju wojna nam niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo - to jak ludzie kask zakładają to im sie czasami coś w głowie przestawia. Tak zwykłe żuczki w robocie - szef opierdoli, robota nudna, zapieprzają w niej jak żuczki - tacy zwykli , nieprzeciętni - ale zakładają kask i im nagle jaja rosną po kolana - tego obtrąbią, tu walną z wydechu, tu operdolą lusterko bo im ktoś drogę zajedzie- rozdładują frustrację a później znowu nuda i znowu szef opie**ala i tak w kółko.

A to nie wiedziałeś, że kask powiększa genitalia? :biggrin:

 

Poza tym nie każdy ma nad sobą szefa. Ale rozumiem, co masz na myśli. Obserwuję tu nad morzem takich chojraków, z panienkami lub bez. Tu wielcy maczo, a po powrocie do szarej rzeczywistości większość pewnie daje się kopać w d. za 2 tys. brutto. :wink: Średnia krajowa, he, he. :smile:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie Szlachta, zmieńcie hobby bo to nie daje wam radości życia a co za tym idzie zadowolenia, spokoju, równowagi tzw. dobrostanu psychicznego. Może szachy, wędkarstwo albo bierki przez telefon bardziej was wyluzuje i uczyni przyjaźniejszymi dla środowiska. Ja jak siadam na maszynę to mam taką radochę ,żę kocham cały Świat w tym momencie off course. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...