Skocz do zawartości

Opony po raz setny...


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Jakie oponki do 5-600zł

http://zapodaj.net/4536c55e60dd1.jpg.html

http://zapodaj.net/7df7b4634c13c.jpg.html

i poszukuję też nakładki na bak bo moja niestety jest w złym stanie i chętnie bym ją wymienił . Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz robisz foty symbolice opon, to moze zrob wszystko a nie tylko 3/4 - te

 

Nie widac do czego ma byc !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie na ulice, nie mam czasu teraz na tor jezdzic, tylko myslalem ze mieka bedzie sie lepiej kleic bo chce sobie do konca sezonu poganiac a z tym co mam to szkoda gadac...

a ty juby tez pamietaj ze to nie chodzi nawet o to zeby caly czas ja na 100% wykorzystac, tylko o zakres mozliwosci. to tak jak masz 50 koni w zapasie przy wyprzedzaniu... dzisiaj patrzylem ze normalnie mi boksuje kolo przy odkrecaniu, zamiast przod podnosic to zwyczajnie tyl sie kreci... :) koszmar... :P

Edytowane przez mrbravo

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich K3 chłopaki na Poznaniu potrafią 1:45 pojechać 600tką., więc chyba wystarczająco klei :)

W razie czego sprawdź ceny w necie i rzuć propozycję ceny na priv. a ja tymczasem udaję się w delegację :)

Do samej stolycy.. :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie... widzę ostatnio sporo ofert pirelli diablo roso corsa 190/50/17 na allegro w cenie 300zł. Wiem że nie są to świeże opony bo 2011/2012 ale to i tak wydaje mi się dobra oferta jak za taką oponę w takich pieniądzach. Przykładowy link http://allegro.pl/opona-pirelli-diablo-rosso-corsa-190-50-17-leszno-i5651165109.html ale wcześniej było kilka kont co takie same opony wystawiali. Czy jest to jakiś 2 gatunek. Nie wiem... odpad? Czy tylko chodzi o DOT?

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, za pilot powera 2ct który jest dla mnie nieporównywalnie gorszą oponą trzeba dać min 500... Ten mój skurczybyk tyły zjada w takim tempie że kupię z tej aukcji tą corse i jak się okaże wszystko OK to się zrobi zapas. Dunlop sportsmart zniknął mi po 2500km a nie jeżdżę jakoś super agresywnie.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metzelera sporteca M5 interact ten gość (albo inny już nie wiem bo mam kilka tel zapisanych) też ma po dobrej cenie 420zł (też niski DOT). Ale wziąłem już 2 szt tej corsy bo dobrze ją wspominam a pieniądz śmieszny.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Racetec K3 robi robotę.

 

Yuby

 

Jest wogole dopuszczony do ruchu ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiuedzialem, w jakich moztocyklach ? S 1000 RR ?

 

Conti Race attack 2 daja rade ole schodza w oczach, Metzeler M3 tzryma juz znacznie dluzej i tego bym polecil, momo, ze stara technologia.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...