Skocz do zawartości

Oooo, tu mamy gnoja!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że żaden ze współkupujących (shuy, dfg - dzięki za pomoc w zakupach) się nie wypowiedział (a ja w natłoku zadań/prac nie miałem do tego głowy), to powiem w skrócie, że:

 

kupiliśmy conieco - wydaliśmy 674PLN, co z grą FIFA kupioną wcześniej daje 754PLN

 

Nie wiem czy pisać tutaj pełną listę rzeczy (czy Radek może to czytać).

Zainteresowanym (odnotowanym jawnym darczyńcom) może wysłać to na PW?

 

Na pewno brakuje nam 'dołu' stroju - góra tylko była w Decathlonie.

Tylko nie pamiętam - ale chyba była to koszulka Nike (względnie Puma).

Na pewno trzeba dokupić jeszcze dół.

 

Jak tylko uda mi się dodzwonić do ojca Radka (bo dziś nie odbiera telefonu - może nie wziął go z domu?),

to podpytam co jeszcze jest im potrzebne.

 

Wygląda na to, że kasy wystarczy jeszcze na grę MotoGP,

więc może to będzie nasz motocyklowy akcent w akcji.

 

Myśleliśmy nad zakupem kamizelek dla całej drużyny, ale okazały się droższe niż kamizelki odblaskowe 3M, więc pomysł zarzucilismy ;) Skoro Radek gra juz jak zawodowiec, to na pewno mają jakąś identyfikację własnej drużyny. Ale to też ustalę z jego ojcem.

 

W kwestii terminu, to wcześniej wspomniałem tacie Radka o możliwym przesunięciu go na któryś wrześniowy week-end i nie miał nic przeciw. Widzę, że coraz większej ilości osób bardziej zaczyna pasować II połowa września, więc chyba w tym kierunku będziemy dążyć.

 

ok - miało być krótko, a wyszło jak zawsze ;)

pozdrawiam

Miras

Edytowane przez Miras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Nie chciałem się wypowiadać, bo zupełnie umknęła mi kwota jaką zostawiliśmy w kasie, a to jednak dość istotny punkt raportu ;)

 

Koszulka była Nike, ale podobno to nie "obciach" nosić strój nie do pary.

Szczęściem trafiliśmy pomiędzy regałami na eksperta od piłki nożnej w wieku Radka, który pomógł nam przetrwać w tym nieprzyjaznym, kobiecym świecie jakim jest supermarket (nawet sportowy). Możemy więc mieć nadzieję, że wybieraliśmy to co się podoba dzieciakom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie przed chwilą tata Radka oddzwonił i też wiem już coś więcej :)

 

Na pewno Radkowi jest potrzebny dres (mówił, że będzie mu go kupować, bo myślał, że lista którą mu przekazałem jako "zakupione do tej pory" jest już zamknięta i że na niewiele więcej wystarczy kasy).

Taki dres sportowy - podobno są typowo piłkarskie dla młodzików.

 

Zdecydowanie przydadzą się getry (podobno 'szybko idą').

 

O braku "obciachu" przy różnych firmach/producentach też słyszałem, ale nie wiem czy sięgało to również innego producenta góry i dołu. Gdyby udało się kupić dół do kompletu, to byłoby super - jeśli nie, to też nie powinno być problemu.

 

W kwestii kolejnej piłki - tym razem takiej klubowej, to na pewno Radek by się z niej bardzo ucieszył, ale jego tata powiedział, że pewnie szkoda mu będzie ją 'zgrać', więc będzie leżała gdzieś w zaszczytnym miejscu i wobec tego będzie tylko oczy cieszyła i zasugerował, że może lepiej jakąś grę na XBox`a (cena porównywalna), bo w nią będzie grał, czyli większy pożytek przyniesie.

Po zakupie fajnego dresu może okaże się, że wystarczy na grę (gry) i piłkę...?

 

II połowa września też bardzo pasuje tacie Radka, więc ustalmy tylko który z week-endów to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wpłat:

[stan z 15:00 27.08.09]

1. CORRADO [F] - 50

2. HTSPSUT [F] - 20

3. Miras [F] - 50

4. Shuy [F] -50

5. KW9XUXOWE6 [F] - 100

6. FILIPR [F] - 111

7. fantom [F] - 20

8. ADWENT [F] - 100

9. Tomgor [F] - 50

10. Bert [F] - 100

11. PORTER [F] - 20

12. bibor80 [F] - 50

13. BRT [F] - 20

14. R6SURFER [F] - 50

15. NAVAHO [F] - 100

16. %MAG% [F] - 100

17. MOC [F] - 50

18. zenoo [F] -50

19. AVIDóF! [?] -50

20. MARIOUCHE [F] -50

21. Dominik Szymański [F] -50

22. johnnysixcannons [F] -50

23. perełka [F] -50

24. trzykawki [F] -50

25. SPIWOR [F] -50

26. Nuzgul [F] -20

[F] - 25

[M] - 0

- 0

 

SUMA: 1461,00PLN

WYDATKI: sportowe 674.68pln + gra ???pln (proszę o jakiś skan paragonu)

POZOSTAŁO: 786,32PLN

Nie zamieszczam paragonu, żeby nie psuć ewentualnej niespodzianki, będzie później.

Zbiórkę funduszy można uznać za zakończoną, proszę moda o prześledzenie tematu i wywalenie moich danych (nr konta, imie adres) nie chce, żeby wisiały w necie jeszcze przez lata. Zrobiłbym to sam, ale nie mogę edytować swoich postów, a poza tym dane są nie tylko w moich.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem naprawde w szoku jak wam idzie ta organizacja :)

 

ciekaw jestem miny chlopaka jak to wszystko zobaczy :)

 

a jak rozmawiace z Tata Radka to jak on sie do tego wszystkiego odnosi??

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ramach promocji dostałem na Shellu biało-czerwoną biedronkę do nogi. Dzieci, którym mógłbym ją oddać mają mniej niż 3 lata więc myślę, że można dorzucić ją do paczki dla Radka.

Jak myślicie czy piłka z napisem V-Power to obciach, biorąc pod uwage, cenę - 0 zł, czy podrzucić ją silnej grupie przed podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem naprawde w szoku jak wam idzie ta organizacja :)

Idzie średnio - tzn. do tej pory, bo: wakacje, urlopy, praca, początek roku szkolnego i inne z tym związane dodatkowe zjaęcia. Ale teraz bierzemy się ostro do roboty i w okolicach tego tygodnia warto byłoby zamknąć listę zakupów, spakować wszystko ładnie i odliczać dni do wręczenia tego 'setu' Radkowi.

 

ciekaw jestem miny chlopaka jak to wszystko zobaczy :)

Mam nadzieję, że będzie to "banan na twarzy" porównywalny do tego, który większosci z nas zakwitł na 'gębie' podczas pierwszej przejażdżki wymarzonym sprzętem :biggrin:

 

a jak rozmawiace z Tata Radka to jak on sie do tego wszystkiego odnosi??

Tata Radka jest osobą grzeczną, skromną i stonowaną. Czasem muszę od niego wręcz wyciągać informacje o potrzebnych/przydatnych rzeczach, bo nie ma podejścia takiego, że im się należy i wymaga.

Sam też zaproponował, że można do nich pojechać jakąś większą ekipą - mieszkają na wiosce, więc przezstrzeni tam nie brakuje. Warunki polowo-pielgrzymkowe, ale przecież nie chodzi tutaj o nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu, a o dobrą zabawę i widok tego banana na twarzy Radka (bezcenny - za resztę płacimy kartą ;) ).

 

W kwestii dalszych zakupów, to w najblliższych dniach wybierzemy się dotychczasową ekipą do paru sklepów, a czego z listy nie uda nam się znaleźć/kupić, to pewnie w jakiejś formie ogłosimy (tutaj bądź na prv dla zainteresowanych, którzy zaoferują się z pomocą w wyszukaniu i kupieniu).

 

Co do terminu wypadu, to nie widzę żadnych sugestii, propozycji, wkazań/przeciwwskazań. Z ojcem Radka ustalone są dwa weekendy - 19 i 26 września - kwestia wyboru 'lepszego'.

Może warto zrobic tak, że darczyńcy (zwłaszcza ci wpłacający 50+), którzy chcą się wybrać, mają priorytet przy ustalaniu daty...?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e, datę trzeba ustalić jednogłośnie - czyli jednym głosem głównego organizatora ;) inaczej kalendarza braknie, bo żaden termin nie będzie pasował wszystkim chętnym

jeśli jest umówiona wizyta 19 i ewentualnie 26, to lepiej nastawić się na 19, a drugi termin zostawić jako rezerwę na wypadek złej pogody. taka moja propozycja

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z darczyńców informuję, żeby nie blokować reszty, że tak 19 jak i 26 września nie ma mnie, więc jednego mniej do głosowania.

Wracam dopiero po 10 października więc nie sensu aż tak tego odwlekać. Uściskajcie Radka ode mnie, cyknijcie jakieś fotki jego "banana" po wręczeniu giftów i podzielcie się tymi fotkami na jakimś picasiaku.

Powodzenia i szerokości na dojazdówce do Radka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja również nie mam szans pojawić się w żadnym z podanych terminów a pierwszy wolny mój weekend to 10.10.2009. Też uważam, że nie warto tego odwlekać. Miras powinien wyznaczyć jeden z tych dwóch terminów i zebrać chętnych. Inaczej tak jak wspomniał Jeszua zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje.

 

Pozdrawiam

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie niech będzie to 19 września, z ewentualną opcją zmiany na kolejny weekend w przypadku ewidentnego braku pogody.

 

Tak zapowiedziałem już tacie Radka.

 

Tylko żeby nie było, że sam tam pojadę... ;)

Może pojawią się jakieś deklaracje od tych co MOGĄ w tym terminie pojechać?

 

Byłoby o tyle głupio, że pojadę tam puszką, więc co to za akcja motocyklistów? ;)

 

 

Dziś kolejna tura zakupów, z której jakaś relacja będzie przekazana niebawem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zakupy były bardzo owocne - udało się wydać sporo kasy i kupić fajne ciuchy/akcesoria :)

Nie ma opcji, by nie wywołały one u Radka takiego MEGA banana na twarzy :biggrin:

 

 

dla mnie im później tym lepiej, ale na 19 tez się sprężę.

co prawda motór chwilowo nie na chodzie, ale postaram się go uruchomić i przybyć na 2 kołach, nie na 4.

 

Wczorajsze ustalenia z ojcem Radka zakładają, że z grubsza powinna być znana liczba uczestników spotkania. Zależnie od tego ile osób/maszyn się zjedzie, całość będzie miała miejsce u nich na podwórku, lub na boisku gminnym (podobno żaden wypas, ale miejsca ciut więcej niż przed domem).

 

Dobrze by było gdyby było parę sztuk 2oo, ponieważ tata Radka ma tam na miejscu zaprzyjaźnionego reportera TVP, którego postara się namówić na zrobienie jakiegoś materiału do TV. Zasugerowałem też, że nawet jeśli nie będzie zgody na emisję tego w TV, to warto by doświadczona osoba nakręciła materiał taki 'dla nas' - choćby z myślą o tych, którzy akcję wspomogli finansowo, a z różnych przyczyn nie będą mogli być obecni na miejscu. Zawodowo zrobiona dokumentacja video, chociaż w części odda klimat jaki bedzie tam na miejscu.

 

Dlatego na tym etapie już ważne są deklaracje, kto może i będzie w sobotę 19 września na tym spotkaniu.

Lokalizacja, to okolice Wałbrzycha - od jego granicy jakieś 5-7km na wschód. Czas - myślę, że 'w samo południe', ale czekam na potwierdzenie od taty Radka (być może trzeba będzie się lekko dostosować do możliwości czasowych zaprzyjaźnionego reportera).

 

 

Na razie tyle - czekam na 'zapisy' - zwłaszcza dwukołowych :crossy: uczestników, bo to w końcu motocyklowa akcja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...