Skocz do zawartości

Łańcuch DID


Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Poniewaz w chwili obecnej moglbym sobie na to pozwolic, chce na zapas kupic naped do CBFy, aby potem nie obudzic sie z reka w nocniku (kasy brak, koniec napedu).

 

Chce kupic dobry lancuch DID.

Na Scigaczu kompletu do CBFy nie ma, w pojedynczych elementach nie ma tak dlugiego lancucha (120 ogniw). Na moto-akcesoriach drogo i nie wiem nawet jakie zebatki sprzedaja - slaby opis kompletu.

W Larssonie da sie wyrwac kompletny naped za 702zl bez przesylki. W sklad wchodza zebatki JT i zloty lancuch DID VM X-ring 120 ogniw. Ku tej opcji na razie najbardziej sie sklaniam, ale uznalem ze warto zapytac i tu. Nigdnie nie znalazlem lancucha tego hiper wzmocnionego 2X-ring ZVM o takiej dlugosci - wszystkie sie koncza na 118 ogniwach.

Moze ktos z Was wie, gdzie w miare pewnie i nie za drogo wyrwac naped do CBFy? Nie chce kupowac kompletu z allegro za 500zl, bo to moze byc kupa w pudelku DIDa...

 

Pozdro

 

PS

A gdybym zalozyl na tyl zebatke o pare zebow mniejsza, to moze starczylby lancuch o 118 ogniwach?

 

 

 

Yo!

 

Czy ktos kupowal moze zestaw napedowy u twego czlowieka z allegro?

Zastanowily mnie same pozytywy w jego komentarzach...

http://www.allegro.pl/item672079095_zestaw..._cbf1000_f.html

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT dobrze mówi , ja swój naped do f4 kupowałem właśnie w motor landzie płaciłem 570 za zestaw .(DID525 VM- złoty + zębatki sunstar )

Taki sam zestaw na allegro 519 , ale wolałem dać parę zł więcej i mieć pewność co do oryginalności napędu.

 

ps. koleś kupował napęd ( łancuch niby did) na allegro do f3 i po 2 tys. wyciągnął się jak guma od majtek , tylko nie wiem od jakiego sprzedawcy :banghead:

Edytowane przez 7FIODOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Napisalem do Scigacza i mi powiedzieli, ze skompletuja mi taki zestaw za 670zl. Lancuch DID 530 ZVM 2x-ring 120 ogniw i zebatki JT.

Czyli 32zl taniej niz w Larssonie i mocniejszy lancuch (tam jest VM x-ring) ;).

 

Jeszcze sobie zadzwonie do tego motor-landu jutro.

 

Dzieki za info!

 

Pzdr

 

PS

Czy na samym lancuchu jest nabita informacja ze to jest VM lub ZVM (x-ring lub 2x-ring)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Dzieki. Chyba juz tez wiem, jak rozroznic VM od ZVM, wiec nie dam sie zrobic w razie czego ;).

 

No a chyba w tym Scigaczu cos im sie pomieszalo, bo widze, ze te 670zl to nawet na sam lancuch ZVM2 nie powinno wystarczyc...

 

No nic. Zobaczymy, co mi napisza.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz porzadny zestaw, to na Twoim miejscu odpuscilbym sobie koła JT. Po 18 tysiacach km(tyle maksymalnie wytrzymywal mi lancuch RK w CB) koła łańuchowe wyglądały słabiutko! Więc tym bardziej jak nie żałujesz kasy i zakładasz najlepszy łańcuch to zastanów się nad Sunstar czy Esjot. Według mnie duża róznica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

W sumie na zebatkach znam sie jak na fizyce kwantowej - widzialem, ze sprzedaja JT w zestawach z DIDem, wiec myslalem, ze sa dobre :P.

 

Kto jeszcze uwaza, ze Sunstar lepszy od JT :)? Macie jakies dane porownawcze?

 

Ciekawe jaki fabrycznie mam naped w moto, bo juz 41kkm daje rade...

 

Pzdr

 

DOPISANE:

 

Wiec tak. W Larssonie zloty DID ZVM2 z zebatkami JT - 920zl.

W Motor-Landzie ten sam lancuch z zebatkami Sunstar 915zl.

Ceny bez przesylek.

 

:]

 

Oszczedze w Motor Landzie na dwa piwa i beda Sunstary ;).

 

Dzieki za pomoc!

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% motocykli produkowanych z Japonii wyposażana jest w łańcuchy DID, reszta to RK. Z zębatkami mogę się jedynie domyślać, że na pierwszy montaż wkładane są JT bo są produkcji Japońskiej. Natomiast zębatki Sunstar są produkowane w USA i mają bardziej finezyjne wieńce.

DID i Sunstar to części o doskonałej trwałości RK i JT sporo im do tego brakuje, choć nie można powiedzieć, że są tragiczne.

Ja bym zamówił na allegro, po co przepłacać! Ludzie czasem myślą, że kupili podróby a nie doczytali opisu i zamiast kupić to litrowego motocykla X-ringowy łańcuch z najwyższej półki kupują nieświadomie zwykły oringowy 530. I później płacz i pretensje do kogoś, że łańcuch wyciągnął się jak gumka od majtek po np 2000km.

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku jesienią kupiłem zestaw DID w sklepie;

http://www.select-shop.pl/-c-379.html?osCs...0bab7532d5e429b

Parę tysięcy nawinąłem i jak na razie tylko raz lekko podciągałem,miła obsługa więc mogę polecić znalazłem przez Allegro,o ile pamiętam wychodziło najlepiej :wink:

Jak czytam niektóre posty lotników to czasem się zastanawiam skąd biorą informacje :bigrazz:

może z nieba :wink:

Zawodnicy co śmigają na RK mają chyba inne :bigrazz:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do Bandita zestaw w małym sklepiku w Koluszkach (DID złoty i wzmacniany, oznaczenia nie pamietam z zebatkami sunstara) za niecałe 500 zł. Jeśli jeszcze nie kupiles moge dzis podskoczyc i zapytac dokladnie co maja do zaproponowania i za ile. Ew. pozniej Ci go podeśle. Fake to chyba nie jest bo zakładałem w tym sezonie, nakulałem na nim koło 5 tysięcy i nie naciągałem go jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Dzieki, ale juz zamowilem. W Scigaczu jednak. Koles, z ktorym pisalem zaprzeczyl, aby sie pomylil i ma mi wyslac kompletny naped ze zlotym DIDem ZVM2 2x-ring za te 670zl... Jakby nie bylo o ponad 200zl taniej niz w Larssonie czy Motor-Landzie, a Scigacz jakas tam renome posiada, wiec w razie wpadki (nie taki lancuch jak zamawialem) mysle, ze sie bedzie dalo naped zwrocic.

I siedze jak na szpilkach - ciekawosc mnie zzera, czy gosc sie pierdyknal, czy maja faktycznie o tyle taniej...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I siedze jak na szpilkach - ciekawosc mnie zzera, czy gosc sie pierdyknal, czy maja faktycznie o tyle taniej...

Ja 2 lata temu brałem od nich do ER-5 zestaw ze wzmocnionym X-ringiem i JT. Wyszło jakoś 340zł/zestaw, taniej niż na alledrogo. Przyszło to co miało przyjść, sprawowało się jak porządny zestaw, żadna guma z majtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...