Skocz do zawartości

Jazda w korku lewy środek


Rekomendowane odpowiedzi

A ja będę orginał i pojade poboczem w blasku zachodzącego słońca i plujących się na mnie puszkarzy, których biedne dzieci będą musiały wysłuchiwać jacy CI motocykliści są ... tacy a nie inni, ilu ich umiera, ilu zostaje kalekami i inne czynne żale skierowane w moje plecy, a moje czerwone BMW komponujące się z zachodzącym słońcem, pomrukujące rytmicznie będzie dalej jechało, a słowo "korek" pozostanie poprostu złym snem, koszmarem który nigdy się nie spełni.

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armatury się cisną prawym/środkowym (bo i tak się nie przecisną z powodu dwumetrowej szerokości + frędzelki :D )

 

Eeeeeeeee tam bez przesady .... :crossy:

W porywach do 130 cm :icon_mrgreen:

No chyba ze wiatr mocniej zawieje to wtedy fredzelki daja 170 cm :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie od niechcenia i dwie refleksje mnie naszły

- armatura którą się poruszam jest węższa od wszystkich innych motocykli które rozpatruję aby nabyć, wiem to ponieważ szerokość motocykla niestety stanowi dość istotny szczegół w moim przypadku, a żaden z nich nie jest chopperem, ani cruiserem

 

- owe "pedały" na armaturach... hmmm... jakoś bardziej dupe wypinają i spinają zwieracze motocykliścy na plastikach... wiec argument dla mnie troche nietrafiony...

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wąskiego chopra, i lubisz odjazd z pole position to zapraszam do grupy tych co jeżdżą jak chcą :D

 

Czerwonym tico w ogóle zabronimy wyjeżdżać na drogę

Z ust mi to wyjęłaś. Domagam się jednak rozszerzenia listy o fabię i megane sedan. Wszystkie kolory. :D :D :D

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie od niechcenia i dwie refleksje mnie naszły

- armatura którą się poruszam jest węższa od wszystkich innych motocykli które rozpatruję aby nabyć, wiem to ponieważ szerokość motocykla niestety stanowi dość istotny szczegół w moim przypadku, a żaden z nich nie jest chopperem, ani cruiserem

 

- owe "pedały" na armaturach... hmmm... jakoś bardziej dupe wypinają i spinają zwieracze motocykliścy na plastikach... wiec argument dla mnie troche nietrafiony...

 

 

to by było dobre na puszkarzy

 

http://www.smog.pl/wideo/8509/masz_dzialajacy_klakson/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. I to moja wina...

 

No to pójdźmy dalej. Fajna ze mnie laska ;) i w obcisłych skórach na motocyklu prezentuję się całkiem nieźle. Wyobraźmy więc sobie sytuację-jadę sobie grzecznie lewą stroną środkowego pasa, za mną(no tak się akurat złożyło)jedzie sobie autor wątku. Przejeżdżam obok jakiegoś miłego Pana jadącego środkowym pasem. Pan jadący środkowym pasem zauważył, że fajna laska obok przejechała i chcąc chwilkę dłużej popodziwiać odbija w lewo, strącając jadący za mną motocykl(no bo kto patrzy w lusterka, jeśli może na mnie? :bigrazz: ) I to też będzie moja wina?

 

Bo idąc Waszym tokiem rozumowania-tak!

 

 

 

prawdopodobienstwo zaistnienia sytuacji jest wielce prawdopodnie jesli dobrze pamietam jak wygladasz :)

 

Czerwonym tico w ogóle zabronimy wyjeżdżać na drogę :icon_mrgreen:

 

 

idac tokiem zalorzyciela tematu do tego moze to darzyc... jeszcze nidlugo powstanie jak nie jedziesz miedzy lewym a srodkiem nie wyjezdzaj na droge :D :D :D

 

 

a co czoperkow poruszonych w temacie nie sa zawalidrogami .... niejednokrotnie widzialem jak bikerzy dobrze sobie w korku radza.... a tych ktorzy sobie nie radzili widzialem jak stali w kolejce do swiatel.... pozatym jak ktos jedzie wolniej motocyklem a nie zapier..la to co juz jest z nim cos nie tak?? moze dopiero sie uczy albo poprostu tak lubi.... typ posiadanego motocykla nie narzuca predkosci poruszania sie....

Edytowane przez Notturno SV

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może takie zasady: armatury się cisną prawym/środkowym (bo i tak się nie przecisną z powodu dwumetrowej szerokości + frędzelki :D ) a środkowym/lewym plastiki :D

 

Pozostali (na przykład ja) jadą jak chcą... :P

 

 

:buttrock: To ja do grupy pozostałych poprosze i nikt mnie nie zmusi do jazdy wg swojego "widzimisię" !

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- owe "pedały" na armaturach... hmmm... jakoś bardziej dupe wypinają i spinają zwieracze motocykliścy na plastikach... wiec argument dla mnie troche nietrafiony...

 

:) :) ale dobra, skończmy już te wywody, niech każdy jeździ tym i jak lubi, byle z wyobraźnią i bezpiecznie i będzie git!

Edytowane przez Monster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...