Skocz do zawartości

Pechowy manewr skrętu w lewo


Rekomendowane odpowiedzi

Tak na zamieszczonym zdjęciu są ślady hamowania, szkoda tylko, że zrobiłem te zdjęcia kilka godzin po wypadku, w ciągu których było oberwanie chmury i ślady są bardzo niewyraźne. Mogłem zrobić to bezpośrednio po wypadku, mój błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ze tam jest wjazd nie traktuje sie jako skrzyzowanie? Na zwyklej drodze jak chcesz zawrocic i cos Cie w tym czasie wyprzedza, a Ty wyjedziesz i dostaniesz w bok to wtedy Twoja wina. Tutaj kwestia czy byles na osi jezdni jeszcze, czy uderzyl w tyl no i jak sie liczy ten wjazd...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd do posesji to nie skrzyzowanie, a na zwyklej drodze jak zawracasz i odpowiednio wczesniej to zasygnalizujesz to nie jest twoja wina jak ktos cie walnie wyprzedzajac. Czytaj uwaznie wczesniejsze posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zamieszczonym zdjęciu są ślady hamowania, szkoda tylko, że zrobiłem te zdjęcia kilka godzin po wypadku, w ciągu których było oberwanie chmury i ślady są bardzo niewyraźne. Mogłem zrobić to bezpośrednio po wypadku, mój błąd.

Tyson dasz rade!!:)i nie obwiniaj sie,ze mogłeś to ,czy tamto...bo w takiej sytuacji cięzko sie mysli!!Będzie dobrze!!ZDRÓWKA :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd do posesji to nie skrzyzowanie, a na zwyklej drodze jak zawracasz i odpowiednio wczesniej to zasygnalizujesz to nie jest twoja wina jak ktos cie walnie wyprzedzajac. Czytaj uwaznie wczesniejsze posty...

 

Przeczytalem uwaznie z zapartym tchem :bigrazz:

Sorry, ale posty postami, a zycie zyciem. Na forum kazdy moze napisac swoje madrosci i to co mu sie wydaje byc sprawiedliwe, a rzeczywistosc jest nieco bardziej brutalna. Jak udowodnisz ze miales wrzucony kierunek?

 

Ps. Masz 13 lat czy nie przestawiles w profilu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie on ma udowadniac ze Ty nie miales. To jak z lewoskretem. Ktos jedzie z naprzeciwka ma wrzucony kierunek ze skreca w lewo, Ty takze chcesz skrecic w lewo wiec zaczynasz skrecac, myslac ze zwolni przed skrzyzowaniem... a tymczasem ktos np. zapomnial wylaczyc kierunku i jedzie prosto. Czyja wtedy jest wina?

Ps. nie robmy OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie on ma udowadniac ze Ty nie miales. To jak z lewoskretem. Ktos jedzie z naprzeciwka ma wrzucony kierunek ze skreca w lewo, Ty takze chcesz skrecic w lewo wiec zaczynasz skrecac, myslac ze zwolni przed skrzyzowaniem... a tymczasem ktos np. zapomnial wylaczyc kierunku i jedzie prosto. Czyja wtedy jest wina?

Ps. nie robmy OT.

 

Wina jest tego kto zle sygnalizowal. Dowody przedstawiaja obie strony. Generalnie to chyba wine nalezy udowodnic. Obwiniany w tym przypadku jest ten co uzywal migacza, wiec jemu sie powinno udawadniac, ze nie uzywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja ustaliła, że nie zachowałem wystarczającej ostrożności i że kierujący autem miał prawo mnie wyprzedzać;

 

Dla odmiany, podobne zdarzenie ale odwrócenie ról - i oczywiście standardowa gadka policji:

21-letni motocyklista nie zdążył wyhamować przed skręcającym w lewo, na posesję volkswagenem i najechał na jego tył. Przybyli na miejsce wypadku policjanci ustalili, że 21-letni motocyklista jadący w kierunku Zosina nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/ne...za,1338350,3017

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Paranoja :rolleyes:

Człowiek nawet nie ma szans na obronę.

 

 

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie byłeś na rozprawie więc jesteś trochę sam sobie winien. Masz jeszcze szansę to wygrać. Odwołaj się tylko masz na to określony czas. W międzyczasie dajesz ogłoszenie do gazety w poszukiwaniu świadka, musisz mieć na to potwierdzenie dla sądu. Świadek się zgłasza i idziecie do sądu na rozprawę, jest duża szansa że tamten się nie stawi skoro poprzednio mu się nie chciało. Z założenia sądy powielają opinię policji jeżeli nie mają nowych nowych dowodów. Musisz dostarczyć te dowody.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...