Skocz do zawartości

Tekstylia marki Held - nie polecam!


Rekomendowane odpowiedzi

Po ośmiu miesiącach od zakupu i przejechanych 6 tys. kilometrów wygląda to tak:

 

Zamki na plecach rozpinają się samoistnie.

W dwóch miejscach puściły szwy w podpince kurtki.

Rozpruł się i wyleciał zamek błyskawiczny na plecach.

Jakby tego było mało podczas prania spodni zafarbował kawałek skóry, robiąc piękny melanż..

Skóra farbowała też podczas jazdy w deszczu, więc w ogóle porażka...

 

Sorry ale nie tego oczekiwałem płacąc za komplet prawie 3 tys złotych :icon_twisted:

 

P.S. Jeśli jeżdżę za szybko lub za dużo, to przepraszam producenta, nie wiedziałem że nie można.

P.S. 2 Jeśli piorę tak jak zaleca instrukcja, a spodnie farbują to co...?

 

Rozglądam się za nowym strojem, firmie Held jednak serdecznie podziękuję.

Może zmobilizuję się nawet do wysłania do nich maila ze zdjęciami - jaką kichę robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. może spróbujesz reklamacji? najlepiej bezpośrednio u producenta, bo polskie firmy lubią zlewać takie zgłoszenia

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. może spróbujesz reklamacji? najlepiej bezpośrednio u producenta, bo polskie firmy lubią zlewać takie zgłoszenia

jsz

 

Sam nie wiem, jestem tak zniechęcony, że szkoda gadać.

Mam ochotę wpakować ten kombinezon w worek i wypieprzyć na śmietnik. :icon_evil:

 

Na pewno napiszę do Helda reklamację/moje uwagi, bo coś tu jest nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie byłoby szkoda kasy... napisanie reklamacji to nie taki znów wielki wysiłek, koszt przesyłki do fabryki to góra parę dyszek na kuriera, a potencjalny zysk w postaci odzyskania kasy ma duże szanse zaistnieć

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie byłoby szkoda kasy... napisanie reklamacji to nie taki znów wielki wysiłek, koszt przesyłki do fabryki to góra parę dyszek na kuriera, a potencjalny zysk w postaci odzyskania kasy ma duże szanse zaistnieć

jsz

 

Dzięki Jeszua za mobilizację, faktycznie nie może być tak że płacę niemałą przecież kwotę a w zamian dostaję kombi które rozpada się na kawałki (jadąc czuję jakbym sam zaraz miał się rozpaść...) Najbardziej niepokoją mnie uszkodzenia mocowania ochraniaczy kolan.

 

Napisałem maila do importera i poinformowałem, że temat tutaj "wisi". Zaraz wrzucę jeszcze fotki, żebyście mogli sami ocenić, bo może jestem przewrażliwiony...

Na pewno czuję się oszukany, bo zapłaciłem grubą kasę za ten ciuch a okazało się że wystarczył na pół sezonu.

 

Zobaczymy co będzie z tym fantem.

 

Oto uszkodzenia:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1710895/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1710899/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1710896/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1710897/

 

 

 

Edytowane przez HunterM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz adres Held'a i wyslij bezposrednio do Niemiec wraz z kserokopia rachunku.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie mi sie wierzyc nie chce ze po 6k tak te ciuchy wygladaja masakra

 

ja smigam w kurtce helda i to z nizszej polki przejechalem w niej tez pol sezonu okolo 5500km i narazie wyglada jak nowka zastrzerzen zadnych do niej nie mam rowniez, chociaz to moj pierwszy sezon i porowania do innych ciuchow nie mam, ale uszkodzen na mojej kurtce zadnych nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na tego Helda jest gwarancja roczna. Sprawdzałeś? Szansę masz, i to chyba bez gadania. Reklamacja i opis rzeczowe (przeczytałam ;) )

Aczkolwiek wydają się solidne te texy, a cena niemała. Chociaż na Tobie wyglądały już, jakby pół Europy zjechały albo pustynię, a nie niemal nówki :D

Reklamuj koniecznie. Powodzenia.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancje są roczne, rzadko kiedy jakakolwiek firma daje więcej, chyba, że jest to Shoei, ale to już inna bajka.

Reklamuj ciuchy jak najbardziej!

Jako sprzedawca od razu mówię - odpuścić sobie Modekę, Held'a, Ret Bike'a, SQ i Clover'a. Lepiej dorzucić trochę kasy i kupić coś porządnego - Dainese, Hallvarssons, STR, Buse, AlpineStars itp.

Edytowane przez adu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...