Skocz do zawartości

Tekstylia marki Held - nie polecam!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym uderzył na Twoim miejscu od razu do Maćka, bierze on towar z Poznania, więc może od razu pomóc, zaradzić i pocisnąć, aby się ustosunkowali i szybko określili co dalej.

pzdr

 

Może faktycznie lepiej przez Sklep, jak chwilę znajdę to wlecę, może w międzyczasie ktoś łaskawie odpisze mi jeszcze na wiadomość z Helda. :wink:

 

Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnym importerem Helda w Polsce jest firma Motoglobe. Byłem dzisiaj u nich m. innnymi w Twojej sprawie. Twoje pismo trafiło już na odpowiednie biurko. Procedura jest taka, że musisz dostarczyć do nas te ciuchy. Sądzę że całą sprawę załatwimy w kilka dni. Na przyszłość wystarczy, że podjedziesz do nas, nie musisz pisać do dystrybutora.

Co do Helda - jest to bardzo dobra marka. Procent reklamacji do ilości sprzedaży jest ułamkowy.

Nie wchodzimy w jakieś badziewia po mimo, że nas bombardują ofertami współpracy.

Skupiamy się na sprawdzonych markach, a do takiej na pewno należy Held.

W każdej marce mogą i zdarzają się zonki i trzeba się z tym pogodzić ale od czegoś przecież jest gwarancja.

 

Zatem czekam na kolegę w salonie w godz. 11-19

 

Lewa w górze!

Edytowane przez Maciek PO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnym importerem Helda w Polsce jest firma Motoglobe. Byłem dzisiaj u nich m. innnymi w Twojej sprawie. Twoje pismo trafiło już na odpowiednie biurko. Procedura jest taka, że musisz dostarczyć do nas te ciuchy. Sądzę że całą sprawę załatwimy w kilka dni. Na przyszłość wystarczy, że podjedziesz do nas, nie musisz pisać do dystrybutora.

Co do Helda - jest to bardzo dobra marka. Procent reklamacji do ilości sprzedaży jest ułamkowy.

Nie wchodzimy w jakieś badziewia po mimo, że nas bombardują ofertami współpracy.

Skupiamy się na sprawdzonych markach, a do takiej na pewno należy Held.

W każdej marce mogą i zdarzają się zonki i trzeba się z tym pogodzić ale od czegoś przecież jest gwarancja.

 

Zatem czekam na kolegę w salonie w godz. 11-19

 

Lewa w górze!

 

Dzięki, wiem że to dobra marka i te ciuchy wyglądają bardzo solidnie, są przemyślane i świetne, ale mój egzemplarz okazał się trefny - spodnie ze względu na to że puściły farbę i popruła się kieszeń na ochraniacz kolana, a kurtka widocznie była źle zszyta. Z resztą nie wnikam, nie ma rzeczy idealnych.

 

Postaram się jutro wlecieć, jak nie to w czwartek.

 

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Kurde, ale lipa! :O

Zaczynam doceniac moj stroj Probiker za 900zl :P.

4 sezon leci, juz 60kkm nakulane w nim, jeden lot nad samochodem zaliczony i stroj sie trzyma, nic sie nie pruje :P. Tylko w zamkach uchwyty pourywalem ;).

 

Aj, moja wiara w tekstylia podupadla ;).

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to dziwi (zakaz prania w proszku) na metce znalazłem tylko symbol zakazujący prania wybielaczami, wirowania, suszenia i że można prać ręcznie w temp. 30C. Jeśli można prać ręcznie to w czym? W czystej wodzie? :biggrin:

Nie kumam, mniejsza o to....

 

Mam nadzieję, że producent znajdzie logiczne wytłumaczenie dlaczego spodnie zafarbowały, dlaczego w kurtce wypruły się zamki na plecach, podpinka i mocowanie ochraniacza w spodniach, bo właśnie to uszkodzenie najbardziej mnie "przybiło".

 

P.S. Dziękuję Ci Maćku za rozmowę telefoniczną, pomoc i wszystko co w tej sprawie już zrobiłeś. Obojętnie jak potoczą się losy tej reklamacji nie stracę zaufania, ani do Ciebie, ani do sklepu, a co najwyżej do marki, choć mam ogromną nadzieję, że tak się nie stanie. W mojej skromnej opinii pozostajecie w dalszym Ciągu najlepszym sklepem z gadżetami na moto i tyle mam w tym temacie do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

:icon_eek: :eek: :icon_rolleyes: :rolleyes:

 

Co robisz takie oczy? Nigdy nie widziałeś zakazu prania w proszku texów łączonych ze skórą?

Marcin, Maciek Ci na bank pomoże, w koszulce wygląda seksownie, więc pewnie wychodzi tę reklamację u importera :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robisz takie oczy? Nigdy nie widziałeś zakazu prania w proszku texów łączonych ze skórą?

Marcin, Maciek Ci na bank pomoże, w koszulce wygląda seksownie, więc pewnie wychodzi tę reklamację u importera :D

pzdr

 

Hahaha No w koszulce MGS zarty sie koncza :bigrazz:

Jeszcze jak reklamacje przyjmuje kobitka to kto wie, moze Heldy sie rozmnoza :buttrock:

 

A, Maciek, membrany nie pralem, odczepilem ja. :lalag:

 

Jutro do Was wpadne gume zmienic. Znaczy do Gumisia :icon_mrgreen:

Edytowane przez HunterM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...