Skocz do zawartości

Dom Dziecka - Kraków


muzyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Byłem ostatnio w Domu Dziecka:

Co do wycieczki, jest przełożona na wrzesień.

 

W wakacje można zorganizować jakiś mecz piłkarski - piknik z dzieciakami które siedzą na miejscu. Można gdzieś ich wziąć na wycieczkę.

 

Poza tym na sierpień mam taki pomysł:

W Olszanicy na terenie fortu 39 można wynająć nocleg, obok jest miejsce do grillowania i stadnina koni. Można by na sobotę wziąć kilka dzieciaków, które siedzą na miejscu i zrobić im wielkie grillowanie.

Co do kosztów na terenie fortu jestem w stanie coś wytargować natomiast w stadninie nie mam żadnego wejścia. Ale to wszystko do ugadania. W sierpniu mi pasuje tylko weekend 28-29.

Jeżeli byłby ktoś chętny proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miało być spotkanie z dzieciakami 23 przed mszą, ale dzieciaki chcą jechać z nami na nią.

Pomysł jest taki żeby osoby które już wiedzą że będą jechały samochodami zabrały ze sobą część dzieciaków.

Proszę takie osoby o informację najlepiej na mojego maila: [email protected]

Dzieciaków ma być około 20 + 2 panie wychowawczynie czyli około 5 - 6 aut.

 

 

W domu dziecka ostatnio mieli awarie dachu i zalało im 3 pomieszczenia w których spały dzieci. W tej chwili dach juz jest naprawiony, ale zostały na ten cel przeznaczone pieniądz, które miały iść na tynkowanie i malowanie pomieszczenie przeznaczonego na siłownię.

 

Co myślicie żeby zrobić zrzutę i w któryś weekend zrobić im to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie żeby zrobić zrzutę i w któryś weekend zrobić im to?

 

Uwazam to za swietny pomysl, trzeba jakos pomoc tym biednym dzieciakom.

 

Jednym slowem - jestem za!!!!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie żeby zrobić zrzutę i w któryś weekend zrobić im to?

 

Jestem za zrzutą, mozna by było zrobić zrzutkę przy okazji ale czy pisząc "zrobić im to" masz na mysli żeby własnym 4umowym sumptem ?? Jeśli tak to mam tylko jedna prośbę - w taki weekend, w który będzie NIEMOTO pogoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tynkowanie i malowanie pomieszczenie przeznaczonego na siłownię.

 

Co myślicie żeby zrobić zrzutę i w któryś weekend zrobić im to?

Jak najbadziej! :) No to by trzeba uzgodnić termin :)

 

czy pisząc "zrobić im to" masz na mysli żeby własnym 4umowym sumptem ?? Jeśli tak to mam tylko jedna prośbę - w taki weekend, w który będzie NIEMOTO pogoda

Staaaary, zycie nie polega wyłącznie na jeździe moto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W długi weekend tj 11-14.11.2004 planujemy rozpocząć remont pomieszczenia w DD.

Jezeli ktoś dysponuje czasem w w/w terminie a chciałby pomóc to zapraszam.

W miare morzliwości proszę przynieść ze sobą narzędzia: szczotki druciane (m.in. nasadzane na wiertarkę), wiertarkę, przedłużacz/rozdzielacz, młotek, dłuto itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W długi weekend tj 11-14.11.2004 planujemy rozpocząć remont pomieszczenia w DD.

Jezeli ktoś dysponuje czasem w w/w terminie a chciałby pomóc to zapraszam.

W miare morzliwości proszę przynieść ze sobą narzędzia: szczotki druciane (m.in. nasadzane na wiertarkę), wiertarkę, przedłużacz/rozdzielacz, młotek, dłuto itd. itp.

ja się zgłaszam 8) z wymienionych narzędzi dysponuję... młotkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł, w czwartek i piątek jestem i chętnie z Wami podziałam :buttrock: W sobotę wyjeżdżam na parę dni poza kraj.

Bardzo proszę o cynk - co jak kiedy i gdzie, czy jakieś dodatkowe materiały poza wymienionymi narzędziami będą przydatne? Jakieś farby na ściany/podłogi, może żarówki energooszczędne, jakieś inne niewiemco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...