Skocz do zawartości

moj pierwszy raz;/


gizmo87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje że albo mieliście przokrutnego pecha albo lecieliście trochę szybciej bo na początku swojej kariery motocyklowej zaliczyłem szlifa jadąc 80 km/h (nie wiem do ilu wyhamowałem zanim złapałem uślizg przodu ale to była chwila) Efekt był taki że przytarłem dosyć mocno kolano - długo się goiło ale to był pikuś w stosunku do obrażeń Twoich i twojego kolegi ...

 

No cóż jak ktoś wspomniał .. mądry Polak po szkodzie. Ja po mojej przygodzie nie wsiadałem na moto bez pełnego stroju ale zauważyłem że coraz częściej o tym zapominam i wsiadam na moto tylko w kurtce, rękawicach i kasku gdy jeżdżę po mieście ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

historia wydaje się trochę nieprawdopodobna ale przypominam sobie jak załatwiłem się na rowerze przy prędkości 20 km\h na godzinę i zaliczyłem szlifa, moje ręce wyglądały bardzo podobnie. Była to oczywiście głupota zycia ale jest to niestety możliwe.

 

Na pocieszenie powiem ze szybko się wygoiło i z każdym dniem będzie tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli to bylo naprawde w okolicach 50 to mieliscie sporo pecha... moze w milach ?? ja prz 50 zlamalem reke w nadgarstku ale mi sie lapa zawinela pod manetke przy upadaniu reszte m,ialem cala jechale w skorzanej kurtce i rekawicach na nogach mialem dwie pary jeansow i ocieplacze na kolana... bo marzec byl i zimno :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze najwyrazniej mieli pecha, gdzes niedawno widzialem temat ale niepamietam jaki mial nick co tez szybko nie jechal, zlamal kregoslup a zupa w plecaku w sloiku cala. ja sam nie dawno latalem w zwyklej kurtce ale tez niedawno mialem krasza (puszka mi wyjechala) to dostalem odszkodowania ze zlozylem moto ubralem sie caly w kombi i jeszcze zostalo na paliwo;) mialem jakies 50 km/h i tylko kolano i reke obdarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek skoro nie wierzysz w to co pisze to poczekajmy jak syt oceni policja:) sanitariusze i lekarz powiedzial ze gdybysmy jechali szybciej to bym gorzej wygladal i na pewno nie mialbym wszytskich kosci calych. zreszta jak uwazasz:) Kacer to ile dostales kasy??:)KACER byles w lepszym stanie niz ja?? czy gorszym?? nie to zebym byl materialista ale jakby orzekli wine kolesia to oprocz kasy z PZU moge wytoczyc mu sprawe o odszkodowanie czy jak?? pozdro

Edytowane przez gizmo87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad kombinezou to on pierwszej mlodosci nie byl szczerze nie wiem czy sie przetarl jesli tak to poprosze kumpla o foty bo zapewne co niektorzy nie uwierza;] mial 2 czesciowy mozliwe ze puscil zamek i gora sie podwinela?? jesli to absurdalne to nie krzyczcie sam staram sie to jakos sobie wytlumaczyc. Arni nie wiem bo starcilem przytomnosc ale na pewno jest to mozliwe mniej lub bardziej prawdopodobna opcja ale zawsze moze byc mozliwa nie wiem moze jak kumpel chamowal i probowal skrecic , wylecilismy juz z niego opadlo na tyl pod skosem co nadalo mu inny tor i przewrocilo i jakos szlifem przelecial obok bo dosc szerokaa ulica jest moze dodatkowo odbil sie o kraweznik bo dosc wysokie jest .. qrde nie czytajcie tego bo chyba sam w to nie wierze:D:D ale sie przekonalem ze jak ktos ma pecha to i palec w dupie złamie..;]w poniedzialek jade na paly wiec moze ze zeznac swiadkow dowiem sie co bylo po tym jak wylecielismy.

Vector dzieki. teraz za nim wsiade na moto ubiore sie od stop po głowe:)

Edytowane przez gizmo87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...