Skocz do zawartości

moj pierwszy raz;/


gizmo87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

moze najwyrazniej mieli pecha, gdzes niedawno widzialem temat ale niepamietam jaki mial nick co tez szybko nie jechal, zlamal kregoslup a zupa w plecaku w sloiku cala...

 

Nie wnikajmy może w szczegóły bo mówimy o tragedii, ale tam było zderzenie z autem, a tu - szlif...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie powinienem ale co tam wsiadlem na moto i ostroznie juz latam... ale kurde jestem posrany ze starchu podczas jazdy tez tak mieliscie zaraz po??

Tak.

 

mam nadzieje ze szybko przejdzie pozdro

Zależy, jak sobie zaczniesz tłumaczyć. Ja na spokojnie przeanalizowałem swój szlif, zastanowiłem się, jakie błędy popełniłem i starałem się ich nie robić więcej.

 

taaa... wiem... tu puszka winna, ale... i tak musisz to przemyśleć i poukładać sobie.

 

I jeżeli się boisz to jedź spokojnie i na pewno nie na granicy umiejętności, by sytuacji kryzysowej nie spanikować i nie zrobić sobie jeszcze raz kuku. :lapad:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie powinienem ale co tam wsiadlem na moto i ostroznie juz latam... ale kurde jestem posrany ze starchu podczas jazdy tez tak mieliscie zaraz po?? mam nadzieje ze szybko przejdzie pozdro

 

Po poważniejszym wypadku, w ktorym przypier*** głową o drzewo i tak pamietam jak przez mgłe, wiec to za mna nie chodzi.

Ale kiedyś uciekł mi przod na zakrecie....nie miałem wielkiego złozenia, a na dodatek nie wiem dlaczego bo piachu nie znalazłem. Od tamtego czasu jakos tak z dystansem podchodziłem do winkli na asfalcie jadac na kostkach. Z czasem blokada mija, i znowu włancza sie God Mode :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...