Skocz do zawartości

Turek...?


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie wchodzę teraz często na forum, sprzedałem moto, ale ta wiadomość mnie zamurowała, nie wiem o napisać, pamiętam jak kupiłem gsxra 750, on miał 600 lata 96-2000, świetny kolega, zawsze doradził pomógł,

pamiętam jak mówił że prawdziwa jazda to jest na torze nie na drodze, jak chcesz sie sprawdzić śmigaj na tor...

nie potrafię tego zrozumieć... nie potrafię...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak mówił że prawdziwa jazda to jest na torze nie na drodze, jak chcesz sie sprawdzić śmigaj na tor...

Ja myślę że on teraz właśnie śmiga po jakimś wyczesanym torze na wymarzonym motocyklu i ściga się z najlepszymi którzy już odeszli.

 

Pokój Jego Duszy

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sprawy zawodowe uniemożliwiły mi uczestnictwo w pożegnaniu.

Chciałbym jednak w niedzielę odwiedzić Turka.

Prośba do osób, które były na pogrzebie, o szkic lub opis który ułatwi odnalezienie miejsca pochówku.

 

Z góry dzięki

Tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommi: w zamieszaniu pogrzebowym nie było za bardzo okazji by na spokojnie zapisać sobie która to dokładnie alejka ale jak tylko dostaniemy taką informacje z pierwszej ręki to pojawi się tutaj ona dla wszystkich.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wchodząc bramą główną idziemy prosto przed siebie.

2) Mijamy z lewej strony dom przedpogrzebowy (jakoś tak się zwie)

3) Idziemy alejką asfaltową prostopadłą do ul. Wóycickiego a za razem najbliższą kaplicy

4) W pewnym momencie po prawej stronie tuż przy alejce spotykamy betonowy znacznik A I 11 - skręcamy w prawo

5) Idziemy jakieś...3 może 4 przecznice i na godzinie 2giej mamy niedaleko narożnika "kwadratu" grób Piotrka

 

Znajduje się on w drugim rzędzie od asfaltowej alejki prostopadłej...na oko 2-4 grób z brzegu od alejki, którą przyszliśmy. Poniżej zamieszczam mapkę cmentarza z zaznaczonym kwadratem A I 11 oraz lokalizacją grobu (czerwone kropki), którą zapamiętałem. Kropki są dwie, gdyż nie dam głowy, który to był kwadrat.

 

lokalizacja grobu Piotrka

 

Inną opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki, która znajduje się na głównym placu przy bramie, niedaleko budynku administracyjnego. Wpisujemy Piotr Turski, "szukaj" i dostajemy lokalizację...powodzenia.

Edytowane przez embe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe to wszystko super wyjaśnił, ja tylko dodam, że to V sektor, 2 rząd, 4 grób.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

To nie był koniec cierpień rodziny, "wielebny" dołożył swoje "5 groszy"... >>> http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Prz...ml?ticaid=1858d <<< ...przed wyjazdem (sezonem) sprawdźcie swoje papiery w parafiach! Zaoszczędzicie cierpień swoim bliskim... Znasz swojego kapłana? Nie? Radzę nie lekceważyć sprawy!

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klesze SKUR...Y.

 

Od kiedy obowiązkowe jest przyjmowanie klechy? W którym to jest przykazaniu? Po prostu ręce opadają.

 

Tyle ode mnie.

 

:evil:

 

pozdr

LYsY

 

Bardzo żałuję, że nie mogłem być na pogrzebie Turka. W robocie ubrali mnie w coś, z czego nie mogłem się wykręcić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję rodzinie zmarłego. Taki dramat i zero współczucia. I to są DUSZPASTERZE?? Znajomi mieli podobne przeboje z tym klechą z Ursynowa, kiedy chcieli ochrzcić swoje drugie dziecko (pierwsze poszło bezproblemowo). Dobrze, że brać motocyklowa nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję rodzinie zmarłego. Taki dramat i zero współczucia. I to są DUSZPASTERZE?? Znajomi mieli podobne przeboje z tym klechą z Ursynowa, kiedy chcieli ochrzcić swoje drugie dziecko (pierwsze poszło bezproblemowo). Dobrze, że brać motocyklowa nie zawiodła.

 

 

Z której to parafii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...