Skocz do zawartości

smerf na BMW


hondzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tzw. urban legend. Warszawskie GT'eki to zwykłe salonówki, które może kupić każdy, doposażone tylko w kufry z oferty BMW i sprzęt do nagrywania produkcji Polcam'u. Żadnych wzmacnianych silników, innych skrzyń biegów, itp. historii.

 

Osobiscie nie rozumiem, dlaczego w Pl rozumuje sie w ten sposob, ze maja cos innego niz seria ktora jest doprowadzona do optymalnosci.

 

Odnośnie policyjnego to faktycznie - przypuszczam. Odnośnie motocykla-karetki BMW, którego opis dałem wcześniej to wiem że ma zmienione przełożenia biegów w porównaniu z oryginałem "cywilnym" i to fakt a nie legenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy na tych bmkach tak potrafią

 

potrafią, widziałem jak wyskoczyli z hiltona jako eskorta jakiegoś vipa, chyba na lotnisko sie spieszyli. Chodzili nieziemsko aż prawie kuframi glebe przycierali jak jechali pod prad na skrzyzowaniu grzybowskiej z zelazną w godzinach szczytu, ci co tam jezdza wiedza jaki tam jest syf: ciasno, jeden pas, dziury itp.

 

a z tego filmiku najbardziej podobaja mi sie te zawracania na promienu 2 metrów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo GT wyjeżdża na nich z fabryki? :P

 

Ciekawa teoria, Dziwne tylko, ze zdarzaja sie nowki na innych fabrykatach, pewnie dealer wymienil :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przypuszczaj. pracowałem przy tym motocyklu i jest to taki sam motocykl jaki możesz kupic w salonie, żadnych zmian poza gadżetami policyjnymi.

 

Pytanie - jaki dokładnie model? Ten o którym ja mówie to seryjnie produkowany motocykl-karetka. W porównaniu do tego samego modelu "nie karetki" jest zmieniony.

 

Natomiast - policyjnego nie znam i zwracam honor jeśli się pomyliłem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie... Ile trzeba jezdzic zeby tak jezdzic ? :D

Trzeba mieć japońskie łapki i oczka, obcować z motocyklami od zawsze, jeszcze przed urodzeniem, mieć nieograniczony dostęp do najlepszych motocykli świata, ogromnej infrastruktury z tym związanej itp. itd.

 

W polsce analogiczną umiejętnością może być struganie kartofli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć japońskie łapki i oczka, obcować z motocyklami od zawsze, jeszcze przed urodzeniem, mieć nieograniczony dostęp do najlepszych motocykli świata, ogromnej infrastruktury z tym związanej itp. itd.

 

W polsce analogiczną umiejętnością może być struganie kartofli.

 

 

a sa w tym jakies mistrzostwa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wieczorkiem przegladalem i przypadkowo calkiem trafilem na taki artykul:

http://www.jelonka.com/?mod=news&scr=singl...t&article=20390

 

W zwiazku z tym nasunely mi sie pewne pytania:

- czy to to ma jakis videorejestrator co rejestruje predkosc?

- czy mial ktos jakies doswiadczenia ze taki koles go zlapal?

- czy myslicie, ze tacy maja umiejetnosci z torow wyscigowych? Wysylaja ich na takie szkolenia?

- no i najwazniejsze - do ilu km/h taki smerf-kozak poleci za drugim motocyklem i czy w ogole poleci jak ma videorejestrator? Hmm - tak mysle, ze koles troche na straconej pozycji bo go latwo poznac, chociaz, jak z daleka przyuwazy szybko jadacy motocykl, bez problemu moze wyprzedzic kolumne samochodow i sie wylonic zajmujac 'pole position' na 3 sekundy za motocyklista i pozamiatane

To ma wszystko ... kamery, radary, monitory, rejestratory itd. Dwa lata temu: 500 PLN i 10 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Kluczbork i Wołczyn przewijają sie te Beemki czasemi. Kiedys rozmawialem z policjantem z Klb ktory tankował policyjną Diversion, a ja pracowałem wtedy na stacji benzynowej. Okazało się,że chłop wcześniej w ogole nie mial doswiadczeni z motocyklami i nigdy nie gonił motocyklisty, bo mówil że ma rodzine i tez sie boi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poniekąd teraz biorą na nauke 2 tygodniową na tych moto i ich uczą jezdzić po piachu itd. ale czy to prawda to nie wiem

 

ja w tamtym roku widziałem 2 na bmw 1200 w okolicach Radomia, jak po moje BMW jechałem ale tu już dawno bylo ;d

Edytowane przez dcz333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tamtego lata na 2 bmw 1200 w okolicach Radomia jak po moje BMW jechałem ale tu już dawno bylo ;d

 

a teraz poprosimy jeszcze raz, dla odmiany po polsku

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...