Skocz do zawartości

smerf na BMW


hondzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w tamtym roku widziałem 2 na bmw 1200 w okolicach Radomia, jak po moje BMW jechałem ale tu już dawno bylo ;d

 

kolega w zeszlym roku jechal po swoj motocykl BMW i widzial w okolicach Radomia dwoch policjantow na motocyklach BMW 1200.

 

Den Rest kann ich leider nicht verstehen :icon_mrgreen: ( reszty sam niestety nie rozumiem ) :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam przeciwko BMW (1300GT bardzo mi się podoba ;-) ale dlaczego na motocykle patrolowe kupowane są takie mastodonty? Rzeczywiście mają na sobie tyle sprzętu, że nie zmieściłby się na czymś typu FZ-1, CB1000R? Z-1000? Czy takie moto nie byłyby bardziej poręczne i tańsze? Mam nadzieję, że wytłumaczenie jest bardziej logiczne niż to:

http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,6...a_skutery_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam przeciwko BMW (1300GT bardzo mi się podoba ;-) ale dlaczego na motocykle patrolowe kupowane są takie mastodonty? Rzeczywiście mają na sobie tyle sprzętu, że nie zmieściłby się na czymś typu FZ-1, CB1000R? Z-1000? Czy takie moto nie byłyby bardziej poręczne i tańsze? Mam nadzieję, że wytłumaczenie jest bardziej logiczne niż to:

http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34959,6...a_skutery_.html

Policja zakupiła dosc dużą partię FZ1 na Pomorzu. Na Wschodzie Triumphy, a na Zachodzie(no i w Wawce) BMW króluje :) Jak widac,duzo zalezy od wladz wojewodzkich policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niedawna pokutował w specyfikacjach przetargowych dla mundurowych zapis, że motocykl dla nich musi mieć kardana - co w naturalny sposób ograniczało wybór praktycznie pomiędzy bmw i pojedynczymi modelami np. hondy. do tego jeśli znalazł się zapis o jakimś fabrycznym przygotowaniu specjalnym - zostawało tylko bmw... jak widać ktoś poszedł po rozum do głowy i zmiany już są - oby tak dalej ;)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pani rzecznik wyraźnie zaznaczyła, że do tych skuterów nic się nie dokłada :):):) one tylko jeżdżą. :)

Nooo,a jak kiedyś Junakami jezdzili to ciagle sie cos psulo :icon_mrgreen: Jakie te Burgmany to fantastyczne sprzety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cholere te Burgmany skoro i tak tym będą mogli staruszki ścigać, a krowa to duża.

 

chyba policje stać jednak na skutery za 40 tysiecy 1 i palące 6.5l na 100 :banghead: a tak biadolą nad swoim losem ...

 

to są burgmany dla straży miejskiej.

 

ale i tak, na cholere im.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są burgmany dla straży miejskiej.

 

ale i tak, na cholere im.

 

Zastanawiam się tylko kto wpadł na pomysł zakupu takich krążowników (i w policji i w straży miejskiej) :icon_question:

Mam tylko taką cichą nadzieje że to nie znający się na tym urzędnicy, a nie biedni funkcjonariusze którzy dostali możliwość wyboru kupna czegoś nie za swoje pieniążki więc poszli na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cholere te Burgmany skoro i tak tym będą mogli staruszki ścigać, a krowa to duża.

 

chyba policje stać jednak na skutery za 40 tysiecy 1 i palące 6.5l na 100 :banghead: a tak biadolą nad swoim losem ...

A ja nie mam nic przeciwko burgmanom w policji i nie widzę żadnych przeciwwskazań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

stawiasz chyba beczke piwa , bo te filmy milon razy sie juz przewijaly! :icon_razz:

Może tak, może nie. W tym wątku nie było więc pozwoliłem sobie wrzucić. Ciekawe co to za sprzęty i czy te BMW też są tak skrętne i czy da się nimi tak manewrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej w opolskim panowie na BMW nie wiedzą co to jest przeciwskręt :bigrazz:

Pozatym jeszcze nie słyszałem o pogoni policyjnego motocykla za uciekającym motocyklistą. Policjanci się boją, a pozatym takich rzeczy tak do końca nie wyćwiczy się na torze. Tylko praktyka uliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...