Skocz do zawartości

środowe treningi - tor poznan


moto_bandyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się nazywa panoramowanie ;)

Dłuższy czas otwarcia migawki aniżeli standardowo, no i umiejętność śledzenia obiektu gdy nic nie widać w wizjerze, bo lustro już jest podniesione :bigrazz:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak tam się lata w tym roku moi drodzy, bom jeszcze nie był?? Idzie pojeździć? Kamkikadze dużo czy wszystko w normie?

Będę teraz do AW mocno startował i nie ukrywam, że zamierzam tam trochę pomieszać, bo mnie dziadku wk... od dawana, ten ich minimalizm i w dupietomanie... Może coś zdziałam, a jak nie, to chociaż się wyżyję :)

Wracając do tematu - warto pchać się na TP w tym sezonie, czy męczarnia?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na myśli pisząc kamikadze?

ja na ostatnim treningu trochę r6 pokiereszowałem jak highside'a pod trybunami zaliczyłem :icon_razz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś 17 czerwca? Mam zamiar w końcu się tam pojawić, nie wiem tylko czy moje wydechy przejdą pomiar głośności...rzeczywiście jest tak rygorystycznie jak piszą?

 

To pytanie też mnie intryguje :bigrazz:

 

Więc jak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś 17 czerwca? Mam zamiar w końcu się tam pojawić, nie wiem tylko czy moje wydechy przejdą pomiar głośności...rzeczywiście jest tak rygorystycznie jak piszą?

Oj Kinga! nie sa te Twoje kominy takie bardzo głośne ;)

szkoda ze troche daleko mam do poznania :bigrazz:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi600 zdjęcia profesjonalne jak z jakiegoś wyścigu :)

 

20.5, sprawdzali głośność, ogólnie nie było jakiś ryczących oprócz jednego V.

Dominik zawsze można pójść do grupy szybszych ;)

 

Tor to chyba nie jest taki dobry pomysł - potem jedzie się na swój ulubiony odcinek drogi testowej i nie ma tego wewnętrznego ognia co był wcześniej bo wszelkie granice zostały przekroczone, do których na drodze nie da się zbliżyć a treningi są tak rzadko i jeszcze w środku tygodnia :(

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...