Skocz do zawartości

ŻÓŁTE PAPIERY... TFU, NAKLEJKI


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać!

Podobnie jak w ubiegłym roku, dojechały do mnie magiczne naklejki "Spójrz w lusterka, sprawdź dwa razy, motocykle są wszędzie".

I co z tego? A to, że trzeba je z głową rozdysponować. Część trafi do salonów/serwisów/sklepów. Część do szkół jazdy, ale spora partia należy się indywidualnym użytkownikom. Co powiecie na sobotę wieczór, na Solnym? Miejsce może Wam śmierdzieć, ae chodzi o to, żeby każdy miał blisko. Albo daleko. Ale po równo.

 

ucio

 

P.S. Wieczór znaczy jakaś 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaaagaaa!!! Awaria techniczna! Dopiero na 20 dotre do Wroclawia, utknalem w lesie prawie! ucio

 

Uwaaagaaa!!! Awaria techniczna! Dopiero na 20 dotre do Wroclawia, utknalem w lesie prawie! ucio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaaagaaa!!! Awaria techniczna! Dopiero na 20 dotre do Wroclawia, utknalem w lesie prawie! ucio

 

Uwaaagaaa!!! Awaria techniczna! Dopiero na 20 dotre do Wroclawia, utknalem w lesie prawie! ucio

I co? Byłem na solnym od 20 do22,a naklejki nie mam. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja.

Trochę się wczoraj, niestety, popieprzyło.

Chciałbym tu, w tym miejscu, przeprosić tych wszystkich, którzy czekali na mnie na Solnym w sobotę. Niestety, z przyczyn technicznych, utknąłem w czarnej dupie, 150 kilometrów od Wrocławia. Udało mi się jedynie wyrzeźbić przez komórkę posta, że mam problem i dojadę na miejsce na godz. 20 - ale i ten wyczyn mi się nie udał. Nie miałem numeru do nikogo z tych, którzy chcieli się spotkać, żeby zadzwonić i uprzedzić. Zresztą zasięg miałem taki, że napisanie dwóch zdań przez internet trwało jakiś pół godziny i było efektem biegania z telefonem po lesie i szukania zasięgu.

Żeby się zrehabilitować – osobiście dostarczę naklejki wszystkim tym, którzy na mnie wczoraj czekali. Namiary dawajcie na PW.

Jeżeli chcecie spotkać się jeszcze raz – dopasuję się całkowicie do Was. Wybierajcie miejsce i czas.

 

Tak więc jeszcze raz – wybaczcie to niechlubne zajście. Naklejki na Was czekają.

ucio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja.

Trochę się wczoraj, niestety, popieprzyło.

Chciałbym tu, w tym miejscu, przeprosić tych wszystkich, którzy czekali na mnie na Solnym w sobotę. Niestety, z przyczyn technicznych, utknąłem w czarnej dupie, 150 kilometrów od Wrocławia. Udało mi się jedynie wyrzeźbić przez komórkę posta, że mam problem i dojadę na miejsce na godz. 20 - ale i ten wyczyn mi się nie udał. Nie miałem numeru do nikogo z tych, którzy chcieli się spotkać, żeby zadzwonić i uprzedzić. Zresztą zasięg miałem taki, że napisanie dwóch zdań przez internet trwało jakiś pół godziny i było efektem biegania z telefonem po lesie i szukania zasięgu.

Żeby się zrehabilitować – osobiście dostarczę naklejki wszystkim tym, którzy na mnie wczoraj czekali. Namiary dawajcie na PW.

Jeżeli chcecie spotkać się jeszcze raz – dopasuję się całkowicie do Was. Wybierajcie miejsce i czas.

 

Tak więc jeszcze raz – wybaczcie to niechlubne zajście. Naklejki na Was czekają.

ucio

Nie masz co się przejmować,naklejki nie zając nie ucie/kną,mam nadzieję że nic poważnego z moto się nie stało. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w czarnej dupie, 150 kilometrów od Wrocławia..

 

Nie chrzań, miejsce było przecież malownicze :cool: .

Nie miałem numeru do nikogo z tych, którzy chcieli się spotkać,

 

trza było spytać, mam numery do tego i owego :bigrazz:

 

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...