Skocz do zawartości

bandit -kłopoty z drganiami kierownicy


gsf1200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!

mam kłopot z drganiem kierownicy w gsf 1200 z 2001 roku. w trakcie normalnej jazdy, tzn. kiedy obie rece są na kierownicy nie odczuwam niczego niepokojącego. ale kiedy puszcza się kierownicę zaczyna wpadać w mocne drgania. wystarczy złapać ją w dwa palce i się uspokaja. poza tym mam wrażenie, że im szybciej się jedzie tym drgania są mniejsze.

wiem, że najprostrza metoda pozbycia się problemu, to nie puszczać kierowicy :biggrin: , jednak niepokoi mnie ten stan rzeczy i chcę się pozbyć tej wady (chyba, że to jakaś naturalna przypadlość tego modelu, w co jednak niechce mi się wierzyć)

proszę o pomoc!.

może ktoś spotkał się lub słyszał o podobnym przypadku.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi prawa ręka drętwieje w moim zecie jak jadę dłużej nie ma znaczenia czy trzymam jedną czy dwoma w tym sezonie wymieniłem opony na nowe i dalej mam to samo i w sumie nie wiem czemu tak się dzieje może ze mną coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo linki gazu szlag trafił;] Pozatym zbyt duzy luz linki powrotu też powoduje dretwienie łapy. Jeśli to nie pomoze to oznaka ze musisz isc do lekarza pewnie masz uszkodzony staw(niczym sie nie przejmój mój też jest uszkodzony da sie zyc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy puszcze manetkę po kilku sekundach przechodzi mrowienie , luz na linkach jest mały , ale w czasie jazdy i tak linki są napięte , w chwili kiedy mrowienie jest uciążliwe staram się tylko trzymać gaz końcówkami palców nie ściskając manetki , ale dopiero puszczenie pomaga tak się zastanawiałem czy cięższe końcówki kierownicy by pomogły ? a jak nie to może faktycznie wybiorę się do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie kiedy puszcze manetkę po kilku sekundach przechodzi mrowienie , luz na linkach jest mały , ale w czasie jazdy i tak linki są napięte , w chwili kiedy mrowienie jest uciążliwe staram się tylko trzymać gaz końcówkami palców nie ściskając manetki , ale dopiero puszczenie pomaga tak się zastanawiałem czy cięższe końcówki kierownicy by pomogły ? a jak nie to może faktycznie wybiorę się do lekarza.

 

To samo mnie kiedyś męczyło na poczciwym Jajku...

były dwa powody: zbyt ciasne rękawice na przegubie ręki i akcesoryjne ciężarki z nierdzewki.

Okzało się, że oryginalne były prawie o połowę cięższe, więc je założyłem, a rękawice mniej zaciskałem rzepem na nadgarstku i wszystko przeszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...