Skocz do zawartości

Rozpoczęcie i zakończenie sezonu w jednym


GRASS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

W weekend był wysyp 2oo, wysypał się (i to dosłownie, na koniec) i "motocyklista" z Grudziądza. Ucieczka, wykroczenia, alkohol, brak prawka, brak ubezpieczenia 2oo, lewe tablice.

W linku info i filmik z pościgu (choć z tymi pościgami za motocyklistami to i tak inna sprawa...)

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...ADZ01/639923950

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie motocyklista - to kretyn. Raczej nie chce okreslania normalnych motocyklistow i takich polglowkow ta sama nazwa - motocyklista i to nie dlatego ze precel jestem (daleko mi do tego) ale dlatego, ze dla mnie kazdy kierujacy po alkoholu to po prostu idiota a doliczajac do tego wszystko inne (prawko itd) to po prostu kretyn do potegi.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to chyba pisalem kiedyś ale debil nie wie że jest debil... ma szczęście że skończyło się na tak małym bum. wcale mi go nie szkoda. motoru - motoru tak - jego mi szkoda bo biedne 2oo nie wybierają właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi rzeczy - koleś na kacu chciał się przejchać. No nie, z tym przekroczeniem prędkości o 30 km/h to rzeczywiście przegiął :icon_mrgreen: . Mam nadzieję, że mu zbadają krew i wyjdzie nie 20 tylko 19 promili i odwoła się do sądu grodzkiego - dostanie z 10-15 pkt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi rzeczy - koleś na kacu chciał się przejchać. No nie, z tym przekroczeniem prędkości o 30 km/h to rzeczywiście przegiął :icon_mrgreen: . Mam nadzieję, że mu zbadają krew i wyjdzie nie 20 tylko 19 promili i odwoła się do sądu grodzkiego - dostanie z 10-15 pkt.

 

Popieram. Nie pochwalam jazdy bez prawka, ale wyczyn to jakiś straszliwy nie był. Pewnie większość z nas przekraczało prędkość o 30km/h (minimalna żeby wyprzedzić samochody a nawet nie) mając 0.2 na kacu nawet o tym nie wiedząc. Głupio tylko zrobił, że uciekał kiedy (jak widać po filmiku) jakiś super umiejętności jazdy nie miał.

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy byłbyś taki wyrozumiały gdyby ten debil w ciebie przy*****. Też byś go po główce pogłaskał?

 

Jeżeli to był napalony szczeniak co dopiero dostał moto i była to jego pierwsza przejażdka żeby zaspokoić ciekawość to jestem w stanie zrozumieć. Jeśli zamierzał tak przejeździć cały sezon to dobrze że go zdjęli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię gdybać, ale gdyby wpadł na 2 dziewczynki na poboczu jak w zeszłym roku jeden jemu podobny i obie by zginęły - też byłoby ok, że tylko o 30 i że na kacu? macie dzieci? jakby się zatryzmał dostałby pewnie mandat za jazdę bez prawka, może grzywnę, za dobra wolę psy pewnie nawet nie kazałyby mu dmuchać. manat 500 zł = miesięczne wydatki na paliwo - warto ryzykować życie swoje i czyjeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy byłbyś taki wyrozumiały gdyby ten debil w ciebie przy*****. Też byś go po główce pogłaskał?

Nie bardzo rozumiem o co pytasz :icon_rolleyes: . Jest to chyba naturalne, że jakby mi ktoś przyj*bal to bym nie był szczęśliwy. Problem w tym, że mi nie przyj*bał. Idąć Twoim tokiem myślowym mógłbym skopać dowolnego przechodnia na chodniku, bo przecież ... gdyby nazwał mnie h*jem to nie byłbym zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aker nie za bardzo rozumiem skąd ta pobłażliwość... To, że przekroczył prękość to pal licho, zdarza się każdemu. To, że jechał bez prawka i bez ubezpieczenia i do tego na lewych blachach, to już ciężka sprawa, a to, że jechał po spożyciu zagrażało nie tylko jemu, ale też wszystkim naokoło. Natomiast totalną bezmyślnością i nieodpowiedzialnością gość się wykazał w momencie, gdy zaczął uciekać przed policją i zaczął stwarzać BARDZO poważne niebezpieczeństwo na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąć Twoim tokiem myślowym mógłbym skopać dowolnego przechodnia na chodniku, bo przecież ... gdyby nazwał mnie h*jem to nie byłbym zadowolony.

 

Uciekasz w demagogię. Naturalnie nie masz nic przeciwko kierowcom jeżdżącym pod wpływem alkoholu, bez prawa jazdy i ubezpieczenia, uciekającym od zatrzymujących ich policyjnych patroli dopóki w ciebie nie przy...bią? Czy tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aker nie za bardzo rozumiem skąd ta pobłażliwość... To, że przekroczył prękość to pal licho, zdarza się każdemu. To, że jechał bez prawka i bez ubezpieczenia i do tego na lewych blachach, to już ciężka sprawa, a to, że jechał po spożyciu zagrażało nie tylko jemu, ale też wszystkim naokoło. Natomiast totalną bezmyślnością i nieodpowiedzialnością gość się wykazał w momencie, gdy zaczął uciekać przed policją i zaczął stwarzać BARDZO poważne niebezpieczeństwo na drodze.

Sorry, na pewno zgadzam się z Tobą, że ucieczka przed policją to była głupota. Co do reszty, to nie wiemy na pewno jak to było na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na jazdę że tak powiem "na lewiznę" na pewno liczył sie z konsekwencjami czynów jakie go czekać moga w razie właśnie takiej sytuacji jaka miała miejsce. Dobrze że nie zrobił nikomu krzywdy tylko zakończył swoją przejaźdzkę w taki a nie inny sposób. Ogólnie GŁUPOTA w jednym słowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...