Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

MAM KILKA MASZYN ALE NA SPRZEDAZ .NIEOPATRZNIE MNIE ZROZUMILES STAC MNIE NA JEDNA Z NICH (JESLI ZACISNE PASA).CO DO 10TKI TO ROCZNIK 2004 ,PRZEBIEG 6800KM ,PO MALUTKIM SZLIFIE JEST JUZ GOTOWA .ZAKOCHALEM SIE W KOLORZE I WYGLADZIE .A OPINIE JAK JUZ WSPOMNIALEM SA ROZNE I DLATEGO CALY CZAS SIE WAHAM.MAM WIELU KOLEGOW ZMOTORYZOWANYCH I ICH PONINIE POKRYWAJA SIE Z WASZYMI . ALE CZY TA ZGRZEWKA MOZE BYC KIERUNKOWSKAZEM W WYBORZE MATO?? POZDRAWIAM

MOWIA TO CO JEDEN Z KOLEGOW NA FORUM , A MIANOWICIE ,ZE NIKT NA 10TCE NIE POTRAFI JEZDZIC A RACZEJ ZE NA NIEJ NIE DA SIE JEZDZIC.CHODZI TU GLOWNIE O TOR

 

a niby czemu na niej nie da sie jezdzic???? byc moze potrzeba wiecej umiejetnosci niz do jazdy na innym litrze, byc moze trzeba sie do niej przyzwyczaic, ze nie jest wygodna, ze twarda?? mozliwe ale ja np lubie twarde motocykle i gdybym na poczatku sezonu mial wiecej szelestu to nie kupil bym drugiej R1 tylko wlasnie ZX10r, widzialem pare 10 na ulicach, moj znajomy ma 10 i jakos na tym jezdza wiec nie podejrzewam zeby sie nie dalo, inaczej jest pewnie z wykorzystaniem 100% mocy i tego co ten motocykl potrafi ale kto w ruchu ulicznym wykorzystuje litra w 100%, mysle ze nawet 600 nie wykorzystuje sie w 100% wiec da sie zyc, zrob dobra cenke wez w rozliczeniu r1 i ja go chetnie odkupie chociaz akurat uwazam ze kawa musi byc zielona(ale sa gusta i gusciki)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, po pierwsze wyluzuj, czujesz się obrażony to zwróć uwagę ale powstrzymaj się od wyzwisk.

Po drugie nie krzycz, duże litery TO WRZASK.

Poza tym, sprzęcik fajny, gratulacje.

ok rozumiem nikogo nie chce obrazac, ale po co pisac bzdury jesli nie ma sie nic sensownego do powiedzenia?wiem ,ze jestem nowy ale to nie znaczy ze jestem lamusem. Ty potrafisz sie po ludzku odezwac i to szanuje. zapamietam twoje rady pozdrawiam

 

a niby czemu na niej nie da sie jezdzic???? byc moze potrzeba wiecej umiejetnosci niz do jazdy na innym litrze, byc moze trzeba sie do niej przyzwyczaic, ze nie jest wygodna, ze twarda?? mozliwe ale ja np lubie twarde motocykle i gdybym na poczatku sezonu mial wiecej szelestu to nie kupil bym drugiej R1 tylko wlasnie ZX10r, widzialem pare 10 na ulicach, moj znajomy ma 10 i jakos na tym jezdza wiec nie podejrzewam zeby sie nie dalo, inaczej jest pewnie z wykorzystaniem 100% mocy i tego co ten motocykl potrafi ale kto w ruchu ulicznym wykorzystuje litra w 100%, mysle ze nawet 600 nie wykorzystuje sie w 100% wiec da sie zyc, zrob dobra cenke wez w rozliczeniu r1 i ja go chetnie odkupie chociaz akurat uwazam ze kawa musi byc zielona(ale sa gusta i gusciki)

pozdrawiam

a jakie r1 masz na zamiane?? dawaj fote , za 10tke musze dostac 27000.pozdro

Edytowane przez BARTEK31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prosty na wszelkiego typu forach motoryzacyjnych jest cała rzesza użytkowników zwany "Tu jest zdjęcie mojego sprzęta a teraz proszę się zachwycać". Z reguły sprzęty są wirtualne, a ci ludzie mają masę pryszczy na twarzy i nie potrafią obsługiwać elektrycznej szczoteczki do zębów, nie mówiąc już o motocyklu.

Wpadasz tu, masz pierwszy post, piszesz z właczonym Caps Lockiem o tym, ze kupiles ZX10R to teraz byś chętnie poznał opinie innych.

Więcej luzu :clap: :banghead:

 

a jak chcesz sobie pogadac o ZX to na stuntpoland ten sprzęt urósł do rangi kultowego. napewno coś ci powiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prosty na wszelkiego typu forach motoryzacyjnych jest cała rzesza użytkowników zwany "Tu jest zdjęcie mojego sprzęta a teraz proszę się zachwycać". Z reguły sprzęty są wirtualne, a ci ludzie mają masę pryszczy na twarzy i nie potrafią obsługiwać elektrycznej szczoteczki do zębów, nie mówiąc już o motocyklu.

Wpadasz tu, masz pierwszy post, piszesz z właczonym Caps Lockiem o tym, ze kupiles ZX10R to teraz byś chętnie poznał opinie innych.

Więcej luzu :clap: :banghead:

 

a jak chcesz sobie pogadac o ZX to na stuntpoland ten sprzęt urósł do rangi kultowego. napewno coś ci powiedzą :wink:

jak milo ,mam nadzieje,ze tak wlasnie bedzie zawsze. pozdrawiam i dzieki za wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dziesiątki ze stanów to przede wszystkim sprawdz czy masz na stacyjce piękny czerwony napis immobiliser na około. Jak nie masz to wystaw moto na allegro bo żeby z tego zrobic pełnowartościową maszynę trzeba wrzucić 3500zł - wymiana modułu cyfrowego. Ogólnie co do motocykla to zajebisty. Mam nowszą siostrę ale na tym też polatałem i jazda pełen hardcore. Na ulicę trochę trzeba rozkręcić zawieszenie żeby było miękciejsze bo trzęsie po dziurach jak na wielbłądzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj piękna maszyna, ponoć jak sie niechce jezdzić po torze to ten motocykl potrafi nieźle dać kierowcy po dupie ( oczywiście w pozytywnym sensie) a na torze potrzeba ponoć niemałego doświadczenia z racji potwornej mocy oddawanej w agresywny sposób. Kurde kocham takie sprzęty, piękna linia no i te przymrużone oczka :biggrin: . Bartek31 szczerze gratuluje!! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ostatnio wpadlo mi to cos do garazu i szukam osob ktore to cos posiadaja , bo odziwo sprzed rzadki :biggrin:

mialem 2 ninje i zawsze sie cos spier... zastanawiam sie co mi tym razem sie rozje..** :crossy:

jakies sugestie?? :icon_mrgreen:

 

Mówiom i piszom że w nich ramy penkajom, we wszystkich bez wyjontku. Ponoć nawet główka ramy może penknońć od nieostrożnego przekrnecenia kluczyka :buttrock: :icon_biggrin:

 

Gartuluję sprzęta, oby służył dzielnie, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

z zalozenia ma to byc motocykl do turystyki(tor bedzie omijal szerokim lukiem)... moze sie nierozpadnie :icon_mrgreen:

 

Nie stresuj sie, ja latam czesto po hiszpanskich torach zx10 2007 (ten sam model), maszynka smiga bez kichniec i osobiscie jestem bardziej niz zadowolony.

Ale moto mam od nowosci i zadbane, ma juz 24 000km, i w maju konczy sie gwarancja wiec moze wtede sie

zacznie :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...