Skocz do zawartości

Bieszczady 2009


1janbo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdradziłeś hooonde????!!!!???? no nie wierzę!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja prawie tutejszy jestem, wiec nocleg w bieszczadkach dla wiekszej ekipy moge polecic.

Jest to w Ustrzykach Górnych - bo sorry, ale Bieszczady to nie Solina ani Polanczyk, a "hotelik" a raczej "spalnia" zwie sie Biały coś tam (zapomnialem, biały domek, biały hotelik....). W Ustrzykach Górnych trzeba skręcić na jedynym skrzyzowaniu na Wołosate i po parudziesieciu metrach jest dluuuugi budynek w kolorze białym :) po prawej stronie.

Nie ma luksusów, nie ma lazieniek w pokojach, ale maja sporo pokoi (pokojów???) i z tego co pamietam to spoko ceny. Są prysznice na korytarzu.

A na obiad placki po bieszczadzku z baranina w knajpce " pod carynska" :notworthy: - MUSOWO

Pozdruffki

Biop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEKIEREZADA bardzo ciekawa knajpka, we wrześniu miałem okazję tam gościć, moja rada: zajechać zobaczyć legendarne miejsce pyknąć parę fot i..... nie zamawiać nic do jedzenia!!! ja zamówiłem... obok jest Łemkowska karczma jak ktoś bardzo głodny. Bieszczady PIĘKNE miejsce do jazdy, polecam oprócz pętli dużej małej, nowo wyremontowany odcinek pomiędzy Bukowcem a Dołżycą kiedyś trasa dla enduro teraz piękna choć wązka trasa o gładkim asfalcie móstwem zakrętów mostów wijąca się na całej długości wzdłuż rzeki Solinki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj janbo fajny pomysl na ten wypad, ja tez bym sie pisal tylko termin musze wiedziec, bo u mnie ciezko z wolnym ;)

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ruszamy właśnie 28 maja. 1janbo masz już jakiś zarys trasy? Lecicie prosto na Bieszczady? Może kawałek trasy uda się razem śmignąć, zawsze w kupie raźniej :crossy: My lecimy na Kazimierz pierwszego dnia.

 

 

...jak na razie zbieram "doświadczenia" w necie... I nie ma plana, jak na razie, jedynie termin wyznaczony... A co do qpy :D co dwa, trzy, pięć hałasów to nie jeden ;-) (zajebiaszczo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich! Czytam wasz temat o wyprawie w Bieszczady i myślę, że fajnie by było do was dołączyć (np doleciałbym do Kazimierza i tam do was dołączył) Termin ogólnie mi pasuje, tylko ile dni ma trwać ta wyprawa?

Interesuje mnie ile osób planuje lecieć ze swoim plecaczkiem, bo chętnie bym zabrał swoja połowę

Pozdrawiam

ZIBIxx

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...