Skocz do zawartości

Tor kartingowy w Radomiu


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w motodzipi, to już lans do kwadratu :D

 

Nie lans, tylko widzę czy dobrze siedzę, a raczej, co mam poprawić. :banghead:

A tak, jak Sangoku ustawił kamerkę, to można ewentualnie zobaczyć, czy dobrze patrzy i czy ma luźne ręce. Może. Ja nigdy tak kamerki nie ustawiałam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lans, tylko widzę czy dobrze siedzę, a raczej, co mam poprawić. :banghead:

 

Jestem Cię w stanie zrozumieć, ale sam nie widzę sensu w takim spinaniu się żeby mieć książkową pozycję. W każdym razie powodzenia :)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Cię w stanie zrozumieć, ale sam nie widzę sensu w takim spinaniu się żeby mieć książkową pozycję. W każdym razie powodzenia :)

 

Nie żeby zaraz się spinać, ale od czasu do czasu trzeba się skontrolować, bo wiele rzeczy nam się tylko wydaje, że robimy tak czy owak, a w rzeczywistości wygląda to inaczej. I temu to ma służyć.

A dla fun'u - kamerka na zbiorniku skierowana w przód albo gdzieś na owiewce itp :biggrin:

 

Może wynajmijcie reżysera kina akcji. Wozy transmisyjne i będziemy z domu was oglądać.

 

A ja myślałam, że Wy też jeździcie :icon_razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nagrałem żeby sobie popatrzeć gdzie się jopie w zakręcie i jaką mam pozycję

 

:lalag:

 

A przy okazji zadowoliłeś również, a może przede wszystkim, amatorów lansu i mody odzieżowej. Tak szeroki target to marzenie każdego filmowca.

 

To GoPro??

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle dyskusja akademicka, że większość zapewne z radością (w tym ja) latały by po dużych torach, ale z ich braku oraz dostępności pod kątem finansowym spotykamy się na kartingu. Tory "lotniskowe" też mają tyle wad co zalet, więc nie ma co się tak nakręcać ...;-).

Edytowane przez blazej33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...