Skocz do zawartości

Zdecydowanie kupie R1 RN04!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To piękne:

Szukasz szpanerskiego jednośladu? Pomyśl o zakupie Yamahy. "R1-ką" spalisz gumę przed kolegami,

wystrzelisz jak z procy spod świateł i efektownie, przyciągając spojrzenia koleżanek, podjedziesz do szkoły

lub pracy. Duża "erka" to typowy "przecinak". Potężne 105 Nm i 152 KM z 998 ccm przy 174 kg suchej masy

pozwalają na szaleństwa. Pierwsza setka w 2,9 s, maksymalnie 276 km/h. Średnie spalanie to 6,5 l/100 km.

Yamaha to mało awaryjny i niedrogi w eksploatacji motocykl jest ikoną sportów motocyklowych.

Połączenie reflektorów oraz lekko opadającej czaszy dał bardzo dynamiczny i agresywny wygląd.

Osiągi R1 są elektryzujące jak również motocykl ten jest niesłychanie przyjazny dla kierującego,

Przodująca technologia oraz wyścigowy rodowód tego motocykla sprawiają, że masz wszystko pod kontrolą.

Nie przegap okazji, tak zadbanych R1-nek nie ma wiele!!!

No musi byc niezawodny, skoro pan az do Stanow dojechal(i wrocil) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znalazlem maszynke dla Szymka:

 

http://moto.allegro.pl/item523112992_yamah...cinak_szos.html

 

Boże.. trzymaj z daleko od takich degeneratów społecznych motocykle,

 

wcale się nie dziwię, że :

 

 

Nie było ofert kupna

 

Dla Sprzedającego:

 

I Ta piękna fotka w kanionie kolorado :eek:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1302095/ hej, ładne zdjęcie. Przedślubne? D.gif Gay on bike!

 

Kurde, a miałem się nie wtrącać na innych forach w dziwne dyskusje :biggrin: ale fotka jest bajeczna, tylko jeszcze na NA zarzuć i szpan pierwsza klasa :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

P.S. fajny off :cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie ma siły juz, od 3h sie ciagle smieje:D/juz niebawem zakladam nowy temat "Jak Forum Motocykistów zmieniło moje podejscie do życia-kupie Honda Cb 500 lub GS500-czy nie za mocne?" co sadzicie?

ja Ci przybiję piątkę i postawie browarka jak opanowałbyś w chociaż w 90% w/w motonogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

BARDZO dziękuję wszystkim udzielającym się w niniejszym temacie w dziale Giełda, gdzie SPAM jest niemile widziany z definicji. Wszyscy (prawie) wypowiadający się tutaj, włącznie z Moderatorami otrzymali ostrzeżenie za robienie śmietnika nawet w tym miejscu. Autor ocalał, gdyż chciał kup9ić motocykl, a otrzymał pianę.

Kilka osób jest na granicy. Karolileśtamcyfr zaraz wyleci na amen.

 

MAM DOŚĆ UŻERANIA SIĘ Z BANDĄ SPAMERÓW. POKASUJĘ WAM KONTA I SIĘ ROZSTANIEMY!! WUKRWIŁEM SIĘ TERAZ NAPRAWDĘ!!!!

 

bez pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częsciej zaczynam sie zastanawiac kto ma racje, tutejsi, czy 15 letni wyścigowcy ze stuntpoland.pl (jezeli sie pomyliłem w średnim wieku to przepraszam, ze 3 razy tam bylem). Chce R1? Dostał kase od taty, babci, uzbierał, naskąpił, wyżulił czy ukradł i ma? Niech sobie kupi. 15-tego tematu "R1 na pierwszy motór" nie założył to jest zdecydowany. Bedzie jezdzil jak ci*a? Jego problem, najwyzej polata od knajpy do knajpy i nawyrywa dup, ewentualnie wypieprzy sie na pierwszym zakrecie czy drzewie lub jak nigdy nie jeździł to przy pierwszym ruszeniu. Kompleksy jakieś macie czy jak? Odpalajta swe motóry, zakładajta skóry i w droge, a nie patrzycie na innych jakby wam w czymś przeszkadzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...