Skocz do zawartości

Zdecydowanie kupie R1 RN04!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzujcie, co to, już R1 nie można sobie kupić?

 

Może chce bratu starszemu prezent zrobić, a tu zaraz ku*wa jakaś forumowa inkwizycja wyrusza nawracać niewiernego.

 

W ogole co to jest forum jehowi.pl czy forum motocyklistów? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak sobie myślę, ze jak sprzedawałem mojego poprzedniego Fazera-niestety tysiąca(tak wiem, głupio mi...), to nie przeprowadziłem stosownej rozmowy uświadamiającej potencjalnego kupca jakie zło straszne uczyni nabywając tego szatana. W sumie w imię dobra ogółu to powinienem go zniszczyć, a potem spalić-żeby przypadkiem zadne czesci z tej Puszki Pandory nie dostały sie w niepowolane rece. Ewentualnie powinienem ,tak jak radzi Raio, zebrac rade starszych FM i oni by orzekli czy koles podoła wyzwaniu stawianemu przez szatana czy raczej powinien się zająć hodowlą mrówek wiejskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kolegę Szymona już kiedyś wydaję się widziałem na jednym zacnym forum co sami spece co to wiedzą wszytko o jeździe na mocnych sprzętach, jak hamować z 300 km/h , winklować 180 KM sprzętami itd. :biggrin: a zwykle mieli maks 20 lat i simsona na posiadaniu lub NIC :biggrin:

 

Czyż tak nie było Szymon-R6 i czy to nie był Twój awater http://www.bikepics.com/pictures/1302119/ :icon_question: bo coś mi się wydaje znajomy :bigrazz:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to kolegę Szymona już kiedyś wydaję się widziałem na jednym zacnym forum co sami spece co to wiedzą wszytko o jeździe na mocnych sprzętach, jak hamować z 300 km/h , winklować 180 KM sprzętami itd. :biggrin: a zwykle mieli maks 20 lat i simsona na posiadaniu lub NIC :biggrin:

 

Czyż tak nie było Szymon-R6 i czy to nie był Twój awater http://www.bikepics.com/pictures/1302119/ :icon_question: bo coś mi się wydaje znajomy :bigrazz:

Zgadza sie to był mój awater, natomiast nie bardzo wiem o czym mowisz enzo??/Mam 20 lat i tego nie ukrywam, a raczej jestem z tego dumny. Simsona tez mialem, lecz było to 6 lat temu. Potem rowniez było pare lepszych maszyn. Jezeli chodzi o zakrety to jestem w tym temacie dobry i uwazam, ze nie trzeba miec do tego sprzetów 180KM, aczkolwiem mialem przyjemnosc takimi jezdzic.

Jednego nie rozumiem. Powiedzcie mi drodzy koledzy "profesjonalisci" czemu tak sie bardzo martwicie tym, ze ktos moze miec R1 w wieku 20 lat i sie nie zabic??Chce kupic motocykl taki jaki pragnalem od dawna...przyszla na to odpowiednia pora...zdobyłem pewne doswiadczenie, pieniadze, mam checi tak wiec poszukuje odpowiedniego sprzetu. Mysle, ze na tym zakonczymy ten temat...

 

Ku....a a ja chciałem 1098, a tu Szymek już się przymierza. :bigrazz:

taa, na 1098 to mnie nie stac;/ i dlugo nie bedze;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o forum gdzie większość to byli specjaliści od wielu rzeczy i dlatego już tam nie zaglądam bo śmiech mnie ogarniał za mocny i łzawiły mi oczy :biggrin: nie twięrdzę ze Ty też glosiłeś takie wieści ale awater zapamiętałem.

 

Ja tam się o nic nie martwię :bigrazz:

 

No i radzę się spieszyć w zakupie bo coś nam nasza władza rzecze że do 24 lat będzie tylko do 500 cm3 wolno, więc na R1 będziesz jeszcze długo czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o forum gdzie większość to byli specjaliści od wielu rzeczy i dlatego już tam nie zaglądam bo śmiech mnie ogarniał za mocny i łzawiły mi oczy :biggrin: nie twięrdzę ze Ty też glosiłeś takie wieści ale awater zapamiętałem.

 

Ja tam się o nic nie martwię :bigrazz:

 

No i radzę się spieszyć w zakupie bo coś nam nasza władza rzecze że do 24 lat będzie tylko do 500 cm3 wolno, więc na R1 będziesz jeszcze długo czekał.

Nadal nie wiem o jakim forum mowisz?/Jezeli mowisz o forum ŚM to pisalem tam kiedys, lecz nie bylo tam moje awatara...druga sprawa jest taka, ze prawo jazdy mam juz od 4 lat....

 

Na mame kupi i zarejestruje. :biggrin:

a na taty firme wezme leasing...

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no a co Ty bys zrobił zajc??/Jakis typ, wielki cnawca o starego VTR jezdzi po mnie jak chce i uwaza ze to jest fair??/Ja sie do nikogo nie czepiam, a tym bardziej nie rozuniem takich docinek skoro jest to tylko ogloszenie. Zeby to jeszcze byl jakis profesor od motocykli z doswiadczeniem 30 letnim to tak, ale nie kurna jakis szczawik od dresowozu jakim jest kozacki litr w VTR w ktorym polowa paliwa wylatuje przez soczyste kominy...

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie ma byc moje pierwsze moto. Jezeli chodzi Ci o moje zdrowie, to odpowiadam jezdzilem juz wiekszymi, silniejszymi.....

od R łan? :icon_eek: uświadom nas jakimi to większymi i silniejszymi i czy jak jezdzdiłeś to silnik pracował a koła sie kręciły?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej calej wymiany zdan :)

 

Chce R1 niech sobie kupi. Jezeli da rade to dobrze a jezeli ma sie na tym zabic to niech nikogo ze soba nie pociagnie.

 

Jego kasa jego zycie. Nic nam do tego.

 

 

Tylko jedno pytanie. To prawko w wieku 16lat to robiles na stadionie w Warszawie?

 

A dobry w zakretach to moze kiedys bedziesz i szczerze Ci tego zycze. Troche pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...