Skocz do zawartości

Zdecydowanie kupie R1 RN04!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie ma byc moje pierwsze moto. Jezeli chodzi Ci o moje zdrowie, to odpowiadam jezdzilem juz wiekszymi, silniejszymi.....sprawa jest poważna i tak jak w tytule kupie RN04 w stanie b.dobrym. Czekam na PW. Dzieki Szymon.

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, naczytałeś się tyle na forum o technice jazdy i odpowiedzialności, że weszło Ci w krew, więc miast R6 trza zaraz z grubej rury :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, naczytałeś się tyle na forum o technice jazdy i odpowiedzialności, że weszło Ci w krew, więc miast R6 trza zaraz z grubej rury :P

to nie jest post o umoralnianiu ludzi, tylko jest to ogloszenie...

Czegoś tu nie rozumiem, mam bujać sie na starych tapczanach pokroju VT, jezeli wolę jazde po zakretach??/Wraca totallitaryzm czy mi sie tylko wydaje?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by wyglądała Twoja mina jakbym Cię tym tapczanem objechał :P

 

Słuchaj, nie zachowuj się jak gówniarz, bo ja nie obrażam Twojego (być może) przyszłego motocykla, poza tym z tego co pamiętam też sam się nie raz wypowiadałeś w moralizatorskich tematach, więc daj se na luz.

 

Zapytam z czystej ciekawości, to Twój pierwszy motocykl?

Wnosząc z Twojego podpisu, widać, że owszem... jesteś pewien, że masz na tyle umiejętności, że go ogarniesz? Po czym to wnosisz? Po paru/nastu/dziesięciu/set kilometrach na sprzętach pożyczonych od kolegów?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by wyglądała Twoja mina jakbym Cię tym tapczanem objechał :P

A objezdzasz kolesi na R1 bez prawka, czy moze juz je zdobyles?

Juz teraz wiem co oznacza skrot FM-Forum Moherow to idealna nazwa...

Pierdolicie tak z zazdrosci bo nie umiecie jezdzic, czy wam dupska sciska bo swoimi "potworami" ledwo setke przekraczacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez prawka to objeżdżałem Ciebie, jeżdżąc na skuterze :D :D :D

....i trzeba bylo przy tym skuterze pozostac-idealnie do Ciebie pasuje :D W różowym Ci do twarzy :icon_mrgreen:

 

Zajc przecież jesli nie odpowiada Tobie jak to nazwałeś forum moherów to zawsze mozesz przerzucić sie tylko na forum sp. Po co masz tu tracić nerwy ?

 

pozdro

wku**ia mnie jak za "ekspertow" robia osoby ktore o jezdzie maja blade pojecie. Jeden jeszcze nie zdazyl nawet pojezdzic na motocyklu bo prawko dopiero co zrobil , a drugi wlasnie przesiadl sie na pierwszy japonski motocykl. A na forum wielcy znawcy motocykli i techniki jazdy-moraliztorzy, ktorzy wszystkich oceniaja swoja miara. To ze oni by nie poradzili sobie z R1, nie znaczy ze kazdy tak ma. To mnie wku**ia :icon_rolleyes:

A na zryclowie mi sie nie podobuje :D

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajc, zapomniałem dodać, że na zblokowanym :P

W sumie to Twoj obecny sprzet duzo mocniejszy od zablokowanego skuterka nie jest-wiec jest sznasa ,ze jeszcze troche pojezdzisz. Tylko o talizmanie w postaci naklejki "Swiat motocykli jest wszedzie" nie zapomnij!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...