Jump to content

Ile wam palą 2T (exc 200, 250,300)?


Recommended Posts

exc 200 - duuuzo:) ale zalezy jak bedziesz go butowal. ja moto mam do jazdy w terenie i tam nim smigam wiec spalanie w oklocach 10 l i powyzej mnie nie zraza;) moto ma jezdzic a nie patrzec na to ile mi pali

Link to comment
Share on other sites

exc 200 - duuuzo:) ale zalezy jak bedziesz go butowal. ja moto mam do jazdy w terenie i tam nim smigam wiec spalanie w oklocach 10 l i powyzej mnie nie zraza;) moto ma jezdzic a nie patrzec na to ile mi pali

 

Panowie, wyjaśniam:

Nie piszcie złotych mysli w stylu nie po to kupiłem fulla żeby liczyć litry czy takie tam. :buttrock:

Nie pytam o spalanie z uwagi na oszczędność (gdyby tak było latałbym dalej XT-kiem) ale chodzi mi o ZASIĘG!!!! Latamy z kumplami głównie po lasach (z róznym stopniem trudności) czasami w nieznajome krzaki sie zapuszczamy i stąd pytam. Tory odpadają. 2pack chodzi mi po głowie ale znowu jak mam mieć zasięg 70 km i latać z kanistrem na plecach żeby w jakimś lesie nie zostać to mi sie to nie uśmiecha.

 

O TO WŁAŚNIE MI CHODZI W TYM PYTANIU

 

Pozdrawiam :crossy:

Link to comment
Share on other sites

jesli o to Ci chodzi to nie kupuj 2t. zasieg w km naprawde ciezko ocenic i to co napisalem wyzej nie jest zadna zlota mysla tylko faktem. jazda z karnistrem na plecach jesli wyjezdza sie w las to normalka;) bo co jesli natrafisz na naprawde trudny teren? gdzie skopcisz wiekszosc paliwa na przejechanie 2 km??? a do domu kawal drogi zostaje?? takze zawsze lepij miec paliwo ze soba nawet jesli sie nie przyda:)

Link to comment
Share on other sites

No to mnie chłopie pocieszyłeś.... :banghead:

 

 

no ale rownie dobrze mozesz tak natrafic majac 4T :P ja mam o tyle dobrze ze mam przezroczysty zbiornik paliwa i moge na bierzaco kontrolowac orientacyjnie ile moge jeszcze przejechac- dobra sprawa. jak jezdze z kolega (yz250) to w kolko sie zatrzymuje i sprawdza stan paliwa i gdy zaczyna brakowac robi sie naprawde nie ciekawie - do domu wracamy tak "aby tylko" jak juz wypalimy paliwo "z plecow" - mowie tutaj wlasnie o jakis wyjazdach w las, pola - czyli wlasnie o tym o co pytasz kolego

 

pozdrawiam

mauy86

Link to comment
Share on other sites

Jak miałem Huske WR 250 to pełen zbiornik starczał mi na 100KM po lesie, zaznaczam ze nie jezdzimy wolno, dużo podjazdów i kręcenia na niskich biegach. Dwu godzinne cross country objezdzałem bez tankowania. zbiornik husa miała okolo 11L

Link to comment
Share on other sites

KTM EXC 250 - 2T

 

... po 40 km lasku zaczynam szukać nerwowo stacji benzynowej :buttrock:

 

Osz fuck... te wypady to ma być odstersowanie sie, a nie spinanie i zerkanie co chwila w zbiornik.....

Oj pany, to chyba jednak 4paka bedziemy szukać....

 

Link to comment
Share on other sites

Ano tak...chłopaki na WR450F przepalają ok 1/2 baka ,a ja po tym czasie już na oparach jadę.

Dłuższe wypady = 2 x 1,5 l (PET) w plecaku :icon_idea:

 

Ale prowadzenie pojazdu 250 (2t) niezaponiane = jak BMX'em :bigrazz:

W trudnym terenie 250 (2t) po prostu frunie ,a w tym czasie 450 (4t) grzęzną :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ano tak...chłopaki na WR450F przepalają ok 1/2 baka ,a ja po tym czasie już na oparach jadę.

Dłuższe wypady = 2 x 1,5 l (PET) w plecaku :icon_idea:

 

Ale prowadzenie pojazdu 250 (2t) niezaponiane = jak BMX'em :bigrazz:

W trudnym terenie 250 (2t) po prostu frunie ,a w tym czasie 450 (4t) grzęzną :cool:

Tu się musze zgodzić w 100% Cwiartka 2t do najlepszy motocykl jaki kiedykolwiek wymyślono ;-p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Do roboty trzeba się zabrać panowie i problemu nie będzie... ;) ja sobie ograniczyłem imprezy i alkohol do minimum i teraz na wszytsko kasa jest... na remoncik na paliwo na tor itd ;)

Link to comment
Share on other sites

Do roboty trzeba się zabrać panowie i problemu nie będzie... ;) ja sobie ograniczyłem imprezy i alkohol do minimum i teraz na wszytsko kasa jest... na remoncik na paliwo na tor itd ;)

No jak to dla kogoś stanowi spore obciążenie budżetu to trzeba ograniczyć.

 

Dzięki chłopaki za info i skuteczne wybicie mi z głowy 2T. :clap:

Padło na maszynkę z zupełnie przeciwległego dla was ("ćwiartkowców" w 2paku) bieguna. Miało być lekko i mocno a wyszło...jak zawsze :icon_biggrin: Wraz z "nową" TTR 600 jesteśmy po pierwszym terenie i ...do enduro jak dla mnie jest OK.

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...