Skocz do zawartości

Ile wam palą 2T (exc 200, 250,300)?


Rekomendowane odpowiedzi

exc 200 - duuuzo:) ale zalezy jak bedziesz go butowal. ja moto mam do jazdy w terenie i tam nim smigam wiec spalanie w oklocach 10 l i powyzej mnie nie zraza;) moto ma jezdzic a nie patrzec na to ile mi pali

 

Panowie, wyjaśniam:

Nie piszcie złotych mysli w stylu nie po to kupiłem fulla żeby liczyć litry czy takie tam. :buttrock:

Nie pytam o spalanie z uwagi na oszczędność (gdyby tak było latałbym dalej XT-kiem) ale chodzi mi o ZASIĘG!!!! Latamy z kumplami głównie po lasach (z róznym stopniem trudności) czasami w nieznajome krzaki sie zapuszczamy i stąd pytam. Tory odpadają. 2pack chodzi mi po głowie ale znowu jak mam mieć zasięg 70 km i latać z kanistrem na plecach żeby w jakimś lesie nie zostać to mi sie to nie uśmiecha.

 

O TO WŁAŚNIE MI CHODZI W TYM PYTANIU

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o to Ci chodzi to nie kupuj 2t. zasieg w km naprawde ciezko ocenic i to co napisalem wyzej nie jest zadna zlota mysla tylko faktem. jazda z karnistrem na plecach jesli wyjezdza sie w las to normalka;) bo co jesli natrafisz na naprawde trudny teren? gdzie skopcisz wiekszosc paliwa na przejechanie 2 km??? a do domu kawal drogi zostaje?? takze zawsze lepij miec paliwo ze soba nawet jesli sie nie przyda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie chłopie pocieszyłeś.... :banghead:

 

 

no ale rownie dobrze mozesz tak natrafic majac 4T :P ja mam o tyle dobrze ze mam przezroczysty zbiornik paliwa i moge na bierzaco kontrolowac orientacyjnie ile moge jeszcze przejechac- dobra sprawa. jak jezdze z kolega (yz250) to w kolko sie zatrzymuje i sprawdza stan paliwa i gdy zaczyna brakowac robi sie naprawde nie ciekawie - do domu wracamy tak "aby tylko" jak juz wypalimy paliwo "z plecow" - mowie tutaj wlasnie o jakis wyjazdach w las, pola - czyli wlasnie o tym o co pytasz kolego

 

pozdrawiam

mauy86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM EXC 250 - 2T

 

... po 40 km lasku zaczynam szukać nerwowo stacji benzynowej :buttrock:

 

Osz fuck... te wypady to ma być odstersowanie sie, a nie spinanie i zerkanie co chwila w zbiornik.....

Oj pany, to chyba jednak 4paka bedziemy szukać....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak...chłopaki na WR450F przepalają ok 1/2 baka ,a ja po tym czasie już na oparach jadę.

Dłuższe wypady = 2 x 1,5 l (PET) w plecaku :icon_idea:

 

Ale prowadzenie pojazdu 250 (2t) niezaponiane = jak BMX'em :bigrazz:

W trudnym terenie 250 (2t) po prostu frunie ,a w tym czasie 450 (4t) grzęzną :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak...chłopaki na WR450F przepalają ok 1/2 baka ,a ja po tym czasie już na oparach jadę.

Dłuższe wypady = 2 x 1,5 l (PET) w plecaku :icon_idea:

 

Ale prowadzenie pojazdu 250 (2t) niezaponiane = jak BMX'em :bigrazz:

W trudnym terenie 250 (2t) po prostu frunie ,a w tym czasie 450 (4t) grzęzną :cool:

Tu się musze zgodzić w 100% Cwiartka 2t do najlepszy motocykl jaki kiedykolwiek wymyślono ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Do roboty trzeba się zabrać panowie i problemu nie będzie... ;) ja sobie ograniczyłem imprezy i alkohol do minimum i teraz na wszytsko kasa jest... na remoncik na paliwo na tor itd ;)

No jak to dla kogoś stanowi spore obciążenie budżetu to trzeba ograniczyć.

 

Dzięki chłopaki za info i skuteczne wybicie mi z głowy 2T. :clap:

Padło na maszynkę z zupełnie przeciwległego dla was ("ćwiartkowców" w 2paku) bieguna. Miało być lekko i mocno a wyszło...jak zawsze :icon_biggrin: Wraz z "nową" TTR 600 jesteśmy po pierwszym terenie i ...do enduro jak dla mnie jest OK.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...