Skocz do zawartości

Ile wam palą 2T (exc 200, 250,300)?


Rekomendowane odpowiedzi

 

RAFAŁ! Kupiłeś motor i ja nic o tym nie wiem!?!?!!!! :biggrin:

o widze, że to gas gas, sorki za ot ale chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda dostępność do części i awaryjność?

pzdr

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż pytanie dotyczy poj. 200,250, 300 to chciałbym sprawdzić info, które przekazał mi mój kolega tzn. że 125 2T pali sporo mniej niż 250 itd Czy to prawda ? Dodam, że śmigał na EXC 125 a teraz ma HM 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż pytanie dotyczy poj. 200,250, 300 to chciałbym sprawdzić info, które przekazał mi mój kolega tzn. że 125 2T pali sporo mniej niż 250 itd Czy to prawda ? Dodam, że śmigał na EXC 125 a teraz ma HM 250

Nie miałem ani jednego ani drugiego ale myślę że teoretycznie jest to możliwe. 125 trzeba mocno kręcić a 250 pewnie lepiej idzie już od niskich obrotów, przy założeniu że ten kolega nie kręci dużo tego HM'a może on rzeczywiście mniej palić niż 125, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ani jednego ani drugiego ale myślę że teoretycznie jest to możliwe. 125 trzeba mocno kręcić a 250 pewnie lepiej idzie już od niskich obrotów, przy założeniu że ten kolega nie kręci dużo tego HM'a może on rzeczywiście mniej palić niż 125, pzdr.

 

Chyba troszkę źle zinterpretowałeś moje pytanie. Mój znajomy, który przez 3 lata jeździł na EXC 125 twierdzi, że palił dużo mniej niż obecnie jego HM 250. Jeździ w różnym terenie, lasy, tor, zawody (motocross, CC) Czy to prawda ? Nie chodzi mi tutaj o dokładność co do 100ml.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki by nie był 2 suw (może poza 500) na niskich obrotach się nie jezdzi. Chcesz żeby jechało tak jak powinno to odwijasz gaz i nie patrzysz na spalanie. 2T charakterystyke ma jaką ma... chcesz oszczędzić i wykorzystywać połowe potencjału tego silnika to lepiej kupic 4t endurko i cieszyć się jazdą i małym spalaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę źle zinterpretowałeś moje pytanie. Mój znajomy, który przez 3 lata jeździł na EXC 125 twierdzi, że palił dużo mniej niż obecnie jego HM 250. Jeździ w różnym terenie, lasy, tor, zawody (motocross, CC) Czy to prawda ? Nie chodzi mi tutaj o dokładność co do 100ml.

 

to chyba proste mniejsza pojemnośc więc pali mniej :bigrazz:

 

a tak serio może teraz lepiej jeździ i daje gazu więcej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze po prostu kolega sobie nie radzi z 250??:) i oddkreca go tak ze pozal sie Panie Boze;)) 125 potrafia wiecej spalic niz np 200 czy 250 bo zeby dorownac tempa 200 czy 250 ktore sobie jakos prykaja ona musi grzac niezle po obrotach wiec wiecej pali. ale zeby jakos drastycznie mniej?? hm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odczułem różnice w spalaniu jeżdżąc yz 125, a teraz exc 250. i jedno i drugie kręce wysoko, a yz przejeżdżałem dużo więcej na jednym baku. w ktmie co spojrze na bak to o 1/4 mniej :D

obecnie go remontuje, zobaczymy czy jak wyjedzie od mechaniora to też będzie taki smok na świeżym tłoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem że nie jest to dział ogłoszeń, ale zaglądają do tego tematu ludzie którzy mają EXC 250.

Mam do sprzedania tłok Vertex nowy na sel. D 66.37 do roczników 00-05. Chcę za niego 300zł, gdzie nowy kosztuje niecałe 500zł. Sprzedaje tak tanio, ponieważ jest mi to niepotrzebne, bo musiałem kupić nowy cylinder, a co za tym idzie - nowy tłok.

 

Pozdrawiam, mam nadzieje ze moderator nie nakopie mi do tyłka :D

Edytowane przez djsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...