Skocz do zawartości

stronki o XT600


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam, odświerzam ten temat ponieważ mam pytanie, ile waży xt 600 z 89 i ten nowszy XT 600 z 98 chyba jakos tak. Czy jest spora różnica w wadze? oraz niech mi ktoś powie jaka jest różnica w wysokości siedzenia w tych dwuch moto. Moim zdaniem ta nowsza szejseta jest niższa. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jestem w odpowiednim temacie .. NO więc tak mam zamiar kupić jednak xt600 z 2001r co możecie powiedzieć o tym sprzęcie tzn jak się sprawuje w terenie jego utrzymanie i awaryjność proszę o konkretne odpowiedzi z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w terenie to trochę lipa, jest bardzo ciężki, i to go dyskalifikuje do jazdy w terenie.

Silnik jest sprawdzoną i solidą konstrukcją, częsci nowe i jak i używane zamieniki niestanową problemu.

Jest to mało wysilony endurak, utrzymanie tego nie jest drogie, klocki, oleje, rególacje zaworów, czyszczenie fitra powietrza, smarowac łańcuch, jak kupisz dobry moto, to na tym własnie się skończy cała opsługa sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździłeś xt z ostatnich lat? ednuro enduro nie równe i koniec! a xt ostanie to enduro turystyczne takie do pokonywania długaśnych tras, oczywiscie szutry, lasy łaki są w opocji i jak ktoś ogarnia to da sobie rade ale strikte w teren lepiej kupić starszy model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co ty za głupoty wygadujesz przecież jest to enduro a enduro służy do jazdy w terenie czyli lasy pola jak i po szosie

Nawet rowerem możesz po lesie jeździć. Przejechac można, pewnie że tak, ale do szaleństwa się kompletnie nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy chciałbym się pochwalić bo właśni dzisiaj kupiłem przepiękną yamahe ttr 600 w idealnym stanie

wszystko chodzi idealnie a mocy ma pod dostatkiem jestem bardzo zadowolony :D

 

Gratulacje. :crossy: :flesje:

 

 

Poka foto :biggrin:

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...