Skocz do zawartości

Malowanie plastików... czym? jak?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno dobry do usuwania lakieru jest też płyn hamulcowy :icon_razz: tak jest napisane na opakowaniu :wink:

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić okleinę np blackbirda albo tribal i wyjdzie napewnoe lepiej a może i taniej

 

I to jest jedyny sposób. Okelina - 250 PLN, załatwia boczki i bak. Na lampę możesz coś białego nakleić, a tylny i przedni błotnik wymienić zanim okleisz (180 zł komplet) i po kłopocie :biggrin:

 

BTW, ostatnio pisałeś, że nielatasz po ulicy i gardzisz szpanerami którzy olewają że nie mają prawka. Zmienił Ci się światopogląd? ;)

Edytowane przez maniek_7

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyny sposób. Okelina - 250 PLN, załatwia boczki i bak. Na lampę możesz coś białego nakleić, a tylny i przedni błotnik wymienić zanim okleisz (180 zł komplet) i po kłopocie :biggrin:

 

BTW, ostatnio pisałeś, że nielatasz po ulicy i gardzisz szpanerami którzy olewają że nie mają prawka. Zmienił Ci się światopogląd? ;)

 

 

...

BTW, ostatnio pisałeś, że nielatasz po ulicy i gardzisz szpanerami którzy olewają że nie mają prawka. Zmienił Ci się światopogląd? ;)

...

 

**

Edytowane przez rafael
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyny sposób. Okelina - 250 PLN, załatwia boczki i bak. Na lampę możesz coś białego nakleić, a tylny i przedni błotnik wymienić zanim okleisz (180 zł komplet) i po kłopocie :biggrin:

 

BTW, ostatnio pisałeś, że nielatasz po ulicy i gardzisz szpanerami którzy olewają że nie mają prawka. Zmienił Ci się światopogląd? ;)

 

Niedługo robię prawko, więc asfalt stoi otworem. Do tej pory pozsotaje turystyka enduro

 

Po prostu przestaję jeździć po żwirowniach/torach/bagnach, bo kasa na remonty po takie jeździe jest za duża

 

A te linki nadal nie działają :D

 

 

Sam już nie wiem. Okleina nie oklei wszystkich rys, nie mam zamiaru też wymieniać plastików. Lipa....chyba pozostaje zrobić prawko, sprzedać DRZ i kupić plastika :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo robię prawko, więc asfalt stoi otworem. Do tej pory pozsotaje turystyka enduro

 

Po prostu przestaję jeździć po żwirowniach/torach/bagnach, bo kasa na remonty po takie jeździe jest za duża

 

A te linki nadal nie działają :D

Sam już nie wiem. Okleina nie oklei wszystkich rys, nie mam zamiaru też wymieniać plastików. Lipa....chyba pozostaje zrobić prawko, sprzedać DRZ i kupić plastika :/

 

linki wklejaj bez początku tzn tezla.freehost.pl/zdjecia/honda01.jpg

 

Nikt nie mówi że enduro czy cross to sport/sprzęt tani...bo zdecydowanie tak nie jest więc nie wiem nad czym płaczesz,chyba byłeś świadomy tego co wybrałeś? :icon_razz:

 

Kup sobie skuter,najtaniej wyjdzie,mało pali i w ogóle są zajebiste w swych plastikach :flesje:

 

Wiadomo że okleina nie oklei wszystkiego,tak jak wlanie motodoktora czy innego syfu nie ,,naprawi" magicznie silnika

 

ps.jak będziesz sprzedawał drz to daj znać ;P

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki wklejaj bez początku tzn tezla.freehost.pl/zdjecia/honda01.jpg

 

Nikt nie mówi że enduro czy cross to sport/sprzęt tani...bo zdecydowanie tak nie jest więc nie wiem nad czym płaczesz,chyba byłeś świadomy tego co wybrałeś? :icon_razz:

 

Kup sobie skuter,najtaniej wyjdzie,mało pali i w ogóle są zajebiste w swych plastikach :flesje:

 

Wiadomo że okleina nie oklei wszystkiego,tak jak wlanie motodoktora czy innego syfu nie ,,naprawi" magicznie silnika

 

ps.jak będziesz sprzedawał drz to daj znać ;P

 

 

Tu nie chodzi o tani/drogi, tylko DRZ w wersji S nie nadaje się do takiej jazdy, myślałem że będzie OK, a okazała się za ciężka i za słaba....a sprzęt super :D :icon_rolleyes:

Skutera nigdy nie kupię.

 

I nie każdy ma ochotę co chwila robić remont, czy to oznacza że nie wolno mi jeździć endurakiem? DRZ to sprzęt ogólnie tani w utrzymaniu, ale jeśli ktoś wykorzystuje go jak EXC 530, to są REMONTY a remonty w DRZ do tanich nie należą :D

Poza tym jest zbyt łagodna.

A jak zrobię prawko- na dojazdy do szkoły, na wycieczki krajoznawcze po szuterkach- idealna !! :D

 

W teren tylko 2T! Częściej, taniej, dziczej!

 

No ale niestety wygląda jak wygląda, i jak widać po taniości się tego nie zrobi...szkoda, pozostaje wieśniacko okleić ją naklejkami mocy, i patrzeć jak się śmieją :/

 

Btw. te plastiki już były malowane przez poprzedniego właściciela (zapewne do sprzedaży) :) To tak przy okazji

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teren tylko 2T! Częściej, taniej, dziczej!

 

No ale niestety wygląda jak wygląda, i jak widać po taniości się tego nie zrobi...szkoda, pozostaje wieśniacko okleić ją naklejkami mocy, i patrzeć jak się śmieją :/

 

Btw. te plastiki już były malowane przez poprzedniego właściciela (zapewne do sprzedaży) :) To tak przy okazji

No dobrze gadasz!! Kupuj cfajtakta i dzida w krzaki, a plastiki olej, w moim gracie tylny błotnik jest pęknięty w połowie i trzyma się na trytytce ( nawet tego nie widać ) za to jak glebne to nie mam stresa że błotniczek się połamie bo już mu nic nie zaszkodzi nowa trytytka i jazda :crossy: :icon_mrgreen: a jak się śmieją to też olej, pzdr.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje, masz moto w teren a chesz nim jeździć w niedziele do kościoła czy jak ? To ma być obdarte i koniec dodaje to pewnego smaku. Tak jak patyna na zabytku.

 

no sprawa wygląda tak- mam dual sporta (DRZ S, i niedługo robię prawko, i chciałbym nim jeździć codziennie do szkoły/sklepu/wszędzie, a jest strasznie porysowany, i trochę to głupio wygląda....

 

Nie chcę go ofc. pucować jak czopera, ale jak by był chociaż trochę mniej porysowany, to by było OK :D

 

Ale już nie będę malował, bo skoro gadacie że to bez sensu to trudno....będzie trza pomyśleć nad okleiną, a to co zostanie to trudno :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...