Skocz do zawartości

Kup se japsa...


ucio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

jakoś CeBule do mnie nie "gadają" :bigrazz:, poza tym dwie ostatnie to chyba 4-cylindry? a mnie właśnie najbardziej zależy na tym jednym garnku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucajcie tu takie informacje. Nawet jak ktoś sam nie kupi, to może inny pomyleniec (czytaj: któryś z nas) przygarnie starą, przeważnie zaniedbaną, zaawansowaną technologocznie, wymagającą sporych nakładów czasu, pracy i kasy machinerię. Lepsze to, niż oddać domorosłym mechanikom-majsterkowiczom albo małoletnim tłukom, które je zakatują na amen.

:banghead:

No mam coś takiego:http://www.allegro.pl/item638069510_suzuki_gt_250_x_7_gt250.html

 

Dla kogoś normalnego oddam za dużo mniej. Szkoda mi tego motorka dla kogoś co psim swędem będzie chciał zrobić z tego coś głupiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ta na zdjęciach to czy przypadkiem nie jest rd?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jakby któryś z kolegów słyszał o XS 650 do sprzedania to polecam się pamięci. Może być do naprawy.

Pozdrawiam

 

Staraj się omijać XS-y w wersji Special Edition (SE). Jest to wersja amerykańska o sylwetce Soft-Chopper różniąca się znacznie od klasycznych Yamah XS, zatem ciężej będzie zrobić z tego cafe racera. Jeśli myślisz na poważnie o cafe racerze na bazie klasycznego japońca, szukaj na angielskim e-bayu. Zobacz do shouboxa na mojej stronie jaką okazję wyrwał tam właśnie "Pioter"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, troszke się naczytałem i naoglądałem. Może być kurcze problem ze zdobyciem XS-a w miare dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Po głowie chodzą mi już kolejne modele, np. XJ550. Co prawda to nie jest ani V ani twin ale ma zwartą konstrukcje i jak na owe czasy świetne dostał recenzje. No z gratami mniejszy kłopot. Hmmmm.....poszukiwania trwają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, troszke się naczytałem i naoglądałem. Może być kurcze problem ze zdobyciem XS-a w miare dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Po głowie chodzą mi już kolejne modele, np. XJ550. Co prawda to nie jest ani V ani twin ale ma zwartą konstrukcje i jak na owe czasy świetne dostał recenzje. No z gratami mniejszy kłopot. Hmmmm.....poszukiwania trwają

 

xj550? ...a nie myślałeś o XS 400? albo cb 400, cb 450... ciut mniejsze ale moim zdaniem zgrabniejsze i nawet na allegro sporo się znajdzie, poza tym klasyczne 2 cyl. i chłodzone powietrzem, sporo części.... a XS 650 oczywiście piękny, ale naprawdę ciężko dostać w Polsce, szukam już od prawie roku, w internetowej sprzedaży w Polsce pojawiły się w tym czasie 4 sztuki, i od razu sprzedane :bigrazz:...

Edytowane przez zenoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj550? ...a nie myślałeś o XS 400? albo cb 400, cb 450... ciut mniejsze ale moim zdaniem zgrabniejsze i nawet na allegro sporo się znajdzie, poza tym klasyczne 2 cyl. i chłodzone powietrzem, sporo części.... a XS 650 oczywiście piękny, ale naprawdę ciężko dostać w Polsce, szukam już od prawie roku, w internetowej sprzedaży w Polsce pojawiły się w tym czasie 4 sztuki, i od razu sprzedane :bigrazz:...

Pewnie że myslałem. Oglądałem kilka gotowych, zrobionych na ich bazie CR. Rozesłałem już info wśród znajomych o chęci zakupu. Może uda mi się kupić z importu. Licze na to bo XS strasznie mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że myslałem. Oglądałem kilka gotowych, zrobionych na ich bazie CR. Rozesłałem już info wśród znajomych o chęci zakupu. Może uda mi się kupić z importu. Licze na to bo XS strasznie mi sie podoba.

 

ja ostatecznie zrezygnowałem (chyba chwilowo :biggrin: ) i właśnie zakupiłem CB 400T... biorę się trochę do roboty i "conieco" chcę pozmieniać, ale bez przesady, coby japonia nie zgubiła swojego charakteru ...a XS-a pewno trafisz w listopadzie, mnie nie chciało się juz tak długo czekać, tym bardziej, że pozbyłem się całej swojej "stajni" a pogoda aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...