Skocz do zawartości

wymiana linki sprzegla suzuki GSX600F


PiotrGSX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jedno male pytanie jak kazdy widzi jestem nowy w swiecie motocykli :). otuz chodzi o wymiane linki sprzegla w tym oto motoze. W takich motorach jak WSK czy jawa nie bylo to zadnym problemem ale tu boje sie zajzec czy tam trzeba bawic sie z rozkrecaniem silnika badz innymi zeczami czy trzeba doac to do kogos kto zna sie na takich zeczach .POMOCY :icon_biggrin: :wink: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaw do warsztatu i za kilka zeta ludzie wymienią.

Chociaż w/g mnie wymiana linki sprzęgła w WSK125 jest bardziej skomplikowana niż w Twoim nowym motocyklu.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pękła mi linka sprzęgła a pech chciał że stało się to w Czechach.Za linkę w Libercu skasowali 1270 koron na nasze 178 zł.Wymieniałem sam praktycznie na drodze a robiłem to po raz pierwszy bo moto mam od lata.większych problemów z tym nie ma poza tym że jest problem wyregulowania sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana linki w GSX600F jest prawie taka sama jak w WSK. :biggrin: Serio. Końcówka linki jest montowana w dźwignię/ślimak w pokrywie zębatki łańcucha. Rożnica jest tylko taka że w GSX-F ta pokrywka jest po lewej stronie silnika a w WSK po prawej. No i więcej zabawy może być z poprawnym poprowadzeniem linki pod zbiornikiem itd. Połóż ją w dokładnie taki sam sposób jak obecna jest ułożona. :biggrin: Przy okazji przeczyść i nasmaruj mechanizm włączanie sprzęgła w tej oto pokrywie silnika.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekowka chlopaki dzisiaj zdjelem owiewke i wyjelem linke ale jedna rzecz mnie dziwi zaraz przy dzwigni zamiany biegow jest zamontowany w owiewce wiatrak ktury dmucha gdzies w okolice gaznikow :) :wink: pytalem sie mechanika co to za cudo niestety nie potrafil mi na to pytanie odpowiedziec . moze wie ktos co to jest. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci :notworthy: :biggrin: motorek smiga dalej bez zażutu jednak mam obuwie do wymiany w swoim gsx standardowa oponka to chyba 150/70/17 albo 140/60/17 ja w mojej suzie mam 160/60/17 ale mam zamiat wstawic 170/60/17 co o tym sądzicie czy da rade wlozyc to na felge czy bedzie to przegiecie. po prostu nie chce wyladowac na drzewie :crossy: dzieki za odp :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz za waska obrecz do tej opony, w gruncie rzeczy jest ona rowniez za waska do opony 160. U ciebie max to 150 i taka radze ci zalozyc.

Zobaczysz ze zwrotnosc moto sie poprawi.

Zakladajac opone za szeroka w stosunku do obreczy zmieniasz jej profil i narazasz sie na niestabilnosc moto specjalnie w zakretach, na zdrapce i w koleinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...