Skocz do zawartości

kupiłem R6


medyk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po prawie 2 miesiącach poszukiwań (sprzedałem F4) i wielu wyrzeczeniach nabyłem drogą zakupu Yamahę R6 w malowaniu Gauloises, dziś juz mimo chłodu zrobiłem nia ok 50km.

niesamowite wrażenia!!

marzenia się spełniają

 

szerokości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratulacje!!

Zapodaj jakies fotki :banghead:

Jak możesz to napisz w dwoch zdaniach takie porównaniu między F4 a R6.

Heh czytając to o tych wyrzeczeniach i spełniających sie marzeniach, aż człowiek w obłokach zaczyna bujać :)

Jeszcze raz gratki wielkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/medyk88/R6#5258499828131205282

 

 

 

co do różnic:

R6 jest lżejsza, kręci się dużo wyżej, dużo lepsze przyspieszenie, mniej wygodna pozycja - embrion - skrajnie sportowo - ale mi sie podoba

 

pozdr

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do różnic:

R6 jest lżejsza, kręci się dużo wyżej, dużo lepsze przyspieszenie, mniej wygodna pozycja - embrion - skrajnie sportowo - ale mi sie podoba

 

pozdr

to ile ma kucy skoro Twoja F4ka ponoć miała...

 

no to sie chwalę

5 stycznia przełom w moim życiu

MÓJ PIERWSZY MOTOCYKL

 

CBR F4 2000R.

w naprawdę dobrym stanie

 

i co jest jeszcze milsze- 130hp :biggrin:

sprawdziłem na hamowni

 

szczerze mówiąc to nie wiem,

grunt że na hamowni było coś ok 96KW

...

 

:wink:

 

tak czy siak niech Ci się sprawuje :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://picasaweb.google.pl/medyk88/R6#5258499828131205282

co do różnic:

R6 jest lżejsza, kręci się dużo wyżej, dużo lepsze przyspieszenie, mniej wygodna pozycja - embrion - skrajnie sportowo - ale mi sie podoba

 

pozdr

 

 

z tym duzo lepszym przsypieszeniem sie nie zgodze mysle ze jest to kwestia odczucia jezdzilem oba motocyklami sam posiadam f4 a kumepl ma r6 i moim zdaniem przyspieszenie maja prawie identyczne zalezy od kierowcy chyba ze miales jakas slaba ta f4 r6 jest napewno lepsza powyzej 200 bo mam 10 koni wiecej teorytycznie powinna miec wieksza maks na prostej. co do wygody to f4 jest o niebo lepsza... r6 ma tez problem z nawaracniem bardzo maly promien skretu co jest bardzo nmeczace w miescie jak chcemy nawrocic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r6 jest napewno lepsza powyzej 200 bo mam 10 koni wiecej teorytycznie powinna miec wieksza maks na prostej.

hmm.... z tego co ktoś zacytował, ta nowa R6 powinna mieć z 10 koni mniej od poprzedniej F4ki :)

Ciekawe jak to sam Medyk skomentuje :D

 

R6 ma tez problem z nawaracniem bardzo maly promien skretu co jest bardzo nmeczace w miescie jak chcemy nawrocic

mały problem skrętu sprawia problemy w zawracaniu? Przecież nie trzeba kierownicy do ogranicznika przytulać, można ją skręcić np w 70 % Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mój post ze stycznia dotyczący F4 to sorki - zostałem oszukany (świadomie czy nieświadomie) juz nie bede wnikał - zupełny świerzak byłem i można było mi wcisnąć taki kit - a po za tym moto już nie mam.

 

bardzo chętnie opiszę moje dalsze wrażenia z jazdy R6 (wczoraj zakupiona zatem komentowałem na gorąco)

 

ale dla mnie osobiście czuje sie naprawdę większą moc w porównaniu do f4 - jeszcze nie rozwijam sie na niej bo kapciuszki mam już jak slicki - nie chce ryzykować za bardzo

 

i kolejny plus jak dla R6 dla mnie - siedzisko jest troche bliżej ziemii a ja jestem dość niską osobą z krótkimi nogami :bigrazz:

 

pozdrawiam wszystkich

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał gratki :evil: Mielismy dzis polatac ale klopoty techniczne...tylna guma zepsula nasze plany :banghead:

Spoko damy rade....gratki :evil: :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje:) Do tego sprzętu człowiek łatwo się przyzwyczaja, przynajmniej ja tak miałam;) Promień skrętu to faktycznie mały minus, ale poza tym ta "popierdółka" świetnie się sprawdza i w mieście i na trasie. Dobrej zabawy z R6 :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! ;-)

Jedno co mogę Ci powiedzieć (jako posiadać R6) uważaj na skrzynie - sypie się. No i silnik z pewnością jest mniej wytrzymały niż np. w Hondzie F4. Kolejny minus (wcześniej wspomniany) mały promień skrętu.

Oby Ci służyła!!

Pozdrawiam

Edytowane przez Aganieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...