Skocz do zawartości

NIEOOZNAKOWANY POLICAJNT


RaY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jechalem z kobieta motocyklem kilka metrow i ona byla bez kasku.

 

 

za świadome narażenie kogoś na utratę zdrowia lub życia nie trzeba być 'moherem' aby dowalić wyrok.

za głupotę się płaci.

 

nastepny co nie chce albo nie umie czytac

:flesje: :biggrin: :lalag:

Edytowane przez ziuT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zarządaj od razu adwokata z urzędu albo weż swojego.

W sądzie to błachostka ale zawsze możesz dostać grzywną i zostaniesz wpisany do rej skazanych

niby nic wielkiego ale utrudnia życie.

Nic teraz nie wygdybiesz ja miałem sprawę u prokuratora za 4 skrzynki jabłek bo przy cofaniu samoch. się przewróciły i byly to chyba najdroższe jabłka w polsce .Ugoda z właścicielem aby wycofał pozew 450 zł.

Bierz mecenasa tylko takiego z pyskiem i najlepiej jak świadkowie jeszcze zeznają że od tego polic. czuć

bylo chyba alkohol. wtedy masz z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) najlepiej jak świadkowie jeszcze zeznają że od tego polic. czuć

bylo chyba alkohol. wtedy masz z głowy

 

zdajesz sobie sprawę, że nawołujesz do składania fałszywych zeznań? wiesz, jaka jest za to odpowiedzialność karna? śmiem podejrzewać, że nie; i taki sam z ciebie chojrak przez internet jak założyciel tematu :notworthy:

kufra, kiedy tacy jak wy dwaj nauczą się w tym kraju szanować elementarne zasady prawa? jeden w 4litery kopany "maczo" wozi laski bez kasku, drugi - jak wyżej :P

jsz

 

ps. postronnych przepraszam za ton wypowiedzi, ale niektórzy sami się proszą

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufra, kiedy tacy jak wy dwaj nauczą się w tym kraju szanować elementarne zasady prawa?

 

Obawiam się, że nigdy. Taka mentalność. Do tego brak odwagi cywilnej u niektórych - "zrobiłem źle, proszę o łagodny wymiar kary" - to słychać najczęściej wtedy, kiedy już nie da się nic oszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawę, że nawołujesz do składania fałszywych zeznań? wiesz, jaka jest za to odpowiedzialność karna? śmiem podejrzewać, że nie; i taki sam z ciebie chojrak przez internet jak założyciel tematu :)

kufra, kiedy tacy jak wy dwaj nauczą się w tym kraju szanować elementarne zasady prawa? jeden w 4litery kopany "maczo" wozi laski bez kasku, drugi - jak wyżej :)

jsz

 

ps. postronnych przepraszam za ton wypowiedzi, ale niektórzy sami się proszą

 

NO I CO? WIEKI RABAN A JAK DOSTANIE COKOLWIEK I WPISZĄ GO DO REJESTRU TO O PRACY MOŻE ZAPOMNIEĆ . TERAZ WSZĘDZIE PRAWIE RZĄDAJĄ ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI I NIKT SIĘ NIE PIE..LI I NIE SPRAWDZA Z JAKIEGO ART. ZOSTAŁ UKARANY PO PROSTU DZIĘKUJĘ I PO ZAWODACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I CO? WIEKI RABAN A JAK DOSTANIE COKOLWIEK I WPISZĄ GO DO REJESTRU TO O PRACY MOŻE ZAPOMNIEĆ . TERAZ WSZĘDZIE PRAWIE RZĄDAJĄ ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI I NIKT SIĘ NIE PIE..LI I NIE SPRAWDZA Z JAKIEGO ART. ZOSTAŁ UKARANY PO PROSTU DZIĘKUJĘ I PO ZAWODACH

 

"Wyczyn" Ray'a niekoniecznie zakonczy się skazaniem, pod warunkiem, że nie będzie chciał z siebie zrobić wszystkowiedzącego i mającego w dupie wszystkich i wszystko dookoła chojraka, tylko podda się karze bez marudzenia.

Po pierwsze, to co mu na razie grozi to Sąd Grodzki i wymiar paru setek słusznej zresztą kary (btw, myslisz, że Sądy w PL nie mają nic do roboty?), zaś to co Ty proponujesz to nic innego jak namawianie do składanie fałszywych zeznań. Czy masz w tej materii jakieś doświadczenia? Tak to wygląda z zewnątrz. Szczerze mówiąc rzygać mi się chce jak czytam takie posty jak Twój. Dokładnie w taki sposób z normalnych chłopaków, którzy coś głupiego w życiu zrobili robi się cwaniaczków podobnych do Ciebie.

nie pozdrawiam :crossy:

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I CO? WIEKI RABAN A JAK DOSTANIE COKOLWIEK I WPISZĄ GO DO REJESTRU TO O PRACY MOŻE ZAPOMNIEĆ . TERAZ WSZĘDZIE PRAWIE RZĄDAJĄ ZAŚWIADCZENIA O NIEKARALNOŚCI I NIKT SIĘ NIE PIE..LI I NIE SPRAWDZA Z JAKIEGO ART. ZOSTAŁ UKARANY PO PROSTU DZIĘKUJĘ I PO ZAWODACH

 

 

Heh. Trza było myśleć PRZED popełnieniem głupoty. :) :) ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i najlepiej jak świadkowie jeszcze zeznają że od tego polic. czuć

bylo chyba alkohol. wtedy masz z głowy

 

nie no, ten fragment to już naprawdę mistrzostwo... Ty tak na serio? Bo aż ciężko uwierzyć że ktoś może być aż tak bezmyślny.. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hius ale masz pomysł :biggrin: Nie wiem czy warto robić takie zamieszanie, kolega dostanie 200 PLN mandatu w najgorszym wypadku i tyle. Więcej zaoszczędzi jeśli podda się karze teraz (o ile cokolwiek dostanie) i nie będzie miał na głowie tych wszystkich sądów, rozpraw itp bo to jest strasznie meczące i uciążliwe. :evil:

Także ja na twoim miejscu nic o pijanym policjancie bym nie mówił, poddał się karze o ile będą dowody (za przekroczenie prędkości) i tyle i będziesz miał spokojna głowę.

No ale o tym policjancie pijanym to mnie rozbawiło :( , w końcu czego Polak nie wymyśli dla dobra sprawy :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Wielkie halo o nic. To nie jest przestępstwo więc co panikujecie o wpisach do CRS`u i późniejszych problemach. CRS raczej zawiera dane osób karanych z Kodeksu Karnego za popełnione przestępstwa. A co zresztą można później "wymazać" oficjalnie z owego rejestru. Po upływie odpowiedniego czasu oczywiście.

Właśnie to przerabiam. :bigrazz:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...