Skocz do zawartości

Ile wyciągnie mi na tym cylindrze motot?


Pum4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem Cylinder Airsal Racing 70cc :P Jest to podobno cylinder porównywalny do Metrakit SP Series, czy Malossi MHR Replica. Ile wyciągnie mi ten cylinder km/h na seryjnych częściach? ;) (Wydech, gaźnik itp...) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak go zestroisz, ale większy cylinder bez wymiany gaźnika i spasowania wydechu do niego za dużo ci nie da, zwłaszcza na wyższych obrotach. To poprostu musi być do siebie idealnie dopasowane zwłaszcza w takim małym silniku. Dla ciekawostki powiem ci, że ze skutera piaggio 50 po zmianie na 70 i zrobieniu szeregu (długa i kosztowna lista) innych rzeczy w silniku idzie wyciągnąć koło 25 KM i obroty rzędu 14 - 16k

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpie, na seryjnym gaźniku i wydechu jedynie uzyskasz trochę lepsze przyspieszenie, o mocy zapomnij, chyba że będzie się bena strumieniem z gaźnika lała co też zadużo nie da

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mały dwusuw, żeby to było faktycznie zauważalne to musisz odrazu zapakować wszystko no i przedewszystkim zestroić to co nie jest takie łatwe. W takim silniku zmiana temperatury otoczenia o kilka stopni zmienia jego parametry (moc, przyspieszenie, v-max).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chce wstawic ten sam zestaw, potem mam zamiar wybebeszyć tyłumik i wyciszyć go watą, a takze dac większe dysze do gaznika, chce tak zrobic poniewaz niemam kasy na sportowy tlumik i nowy- większy gaźnik, myslicie ze to cos da ? podobno na sportowych podzespolach 70cc leci 115-120, po tych zabiegach jakie ja wykonam ile powinien leciec ? a moze lepiej zostawic 50cc i dac sportowy tlumik+wiekszy gaznik, czy to niewyjdzie czasem na to samo ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna mam wybebeszony tlumik teraz czekam na wate ktora mi ma przeyjsc jutro :buttrock: Moim zdaniem z cylka 70ccm da sie napewno wiecem km/h wyciagnac niz z 50ccm.

 

No to zamiast sie kłucić z bardziej doświadocznymi kolegami działaj i opisz efekty. ;)

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kupisz sobie HAYABUSE -tam pomkniesz 300km/h --- nie chce sie czepiac ale to wlasnie przez takie podejscie gowniarstwa do skuterkow nasz kraj chce zmian w kodeksie drogowym odnosnie prawka na 50cm3.--- A zgodnie z prawem sie juz nie da jezdzic? - czy to takie wazne ile skuter poleci.----Daj ci bog kolego- pedz nawet 150km/h - drzewo lub inny pojazd cie osadzi za takie przerobki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze kupisz sobie HAYABUSE -tam pomkniesz 300km/h --- nie chce sie czepiac ale to wlasnie przez takie podejscie gowniarstwa do skuterkow nasz kraj chce zmian w kodeksie drogowym odnosnie prawka na 50cm3.--- A zgodnie z prawem sie juz nie da jezdzic? - czy to takie wazne ile skuter poleci.----Daj ci bog kolego- pedz nawet 150km/h - drzewo lub inny pojazd cie osadzi za takie przerobki

 

1.to jest dział mechanika nie polemika

2.indywidualną sprawą każdego jest czy jeździ 300 czy 800 jak ktoś napisze jak podrasować haye żeby jechała 700 a ty mu napiszesz ty idioto zabijesz sie to co zrobi ?? będzie zmieniał forum aż go zaakceptują i go pomogą

3.senda to nie skuter tylko enduro zresztą dosyć przyjemna 50 ja jechałem jedną to była widocznie zrobiona dobrze bo osiągi porównywalne z mtx 80

4.nadmiaru mocy nie musi wykorzystywać na drodze publicznej.....

 

co do tematu to sie wtrynie z ciekawości opłaca wam sie tak przerabiać ?? z tego co wiem kity tuningowe są drogie i mają niską żywotność (moge sie mylić) i nie lepiej np sprzedać sende dołożyć tą kase co na tuning i kupić dt80lc2 ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...