Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprawdzałem nigdy ile pójdzie na max, 80-90km/h raczej pójdzie, ale jak koleś nie żałuje silnika to może i idzie;) Odcinki GS nie posiada;]

 

GS500 ma elektroniczne opóźnienie zapłonu przed czerwonym polem .

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostan jeśli silnik w GS osiąga max. moment obrotowy przy 7800 obrotów, a moc przy 9200 obrotów to najlepsze osiągi są w przedziale obrotów 7800 - 9200, a kręcenie wyżej niż 9200 absolutnie mija się z celem i jest to niepotrzebne katowanie silnika... Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć co jest jedną z przyczyn dlaczego Diesle osiągają znacznie większe przebiegi bez remontu silnika.

 

Panie Piotrze skąd ta informacja o jakimś "opóźnieniu zapłonu" w GS'ie ? Jak to działa ? Bo standardowego odcięcia zapłonu GS nie ma... Ok. 2 razy mi się przytrafiło przekręcić GS'a do ok. 12 tys. obrotów jak mi się wbił luz przy zmianie biegu z 1 na 2 i nic zapłonu nie odcinało, a wiem jak brzmi silnik w którym odcina zapłon bo Cinquecento 700 ma odcięcie zapłonu, a już Tico nie ma...

 

Co do tematu na zmienionej zębatce może i możliwe, ale na pewno IDIOTYCZNE jest wyciągać GS'em 100km/h na 1 biegu...

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Spajdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdziwy szatan, nie motocykl......

 

Ludziska, 46kucy to na tyle mało w motocyklu,że po sezonie wieje nudą.....owszem, na moto dla początkującego GS jest fajnym motocyklem. Do traktowania go w sposób uzytkowy (kurierstwo) nadaje się wyśmienicie. Ale nie róbmy z niego kultowego sprzęta, bo duzo mu brakuje, zatem nie ma sensu przechowywać go pod jedwabnym przescieradłem ani jeździć wykorzystując połowę mocy, tylko kupić, dochodzić do jego maksymalnych możliwości traktować jako etap w rozwoju motocyklowym.....

 

W związku z powyższym teksty, typu "po co go katować" są z dupy wzięte a odpowiedź brzmi-żeby się wjeźdżać, zdobywać umiejętności przed kolejnym, mocniejszym motocyklem a nie trzymać jako spadek dla przyszłych pokoleń.....

 

 

Ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Nie wiem ile na jedynce idzie ale moja GS500E z kurierki leciała 120mph na 5 biegu. Szóstka to tylko nadbieg więc wiele więcej by nie poszła. Zdarzało mi się teź redukować z 6 na 4 np. przy 90mph i kręcić do oporu jak się nudziłem na długich trasach z przesyłkami. :buttrock: Lepszego moto w życiu nie widziałem. GS500E jest dla mnie bohaterem. Miała nastukane 120 tys mil i nadal odstawiała nówki `07 Hondy CBF500 i nie brała nawet kropelki oleju. :biggrin: Tęsknię za nią. :biggrin: Chyba kupię jakąś GS znowu póki jestem w UK bo są okrutnie tanie tutaj. :buttrock: pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dealer to, że Ty nie szanujesz motocykla to Twój problem, ale prawdziwy motocyklista szanuje każdy sprzęt na jaki go stać, a poza tym tak jak kolega wyżej napisał wykorzystywanie pełnych możliwości motocykla to nie katowanie bo to dwie różne rzeczy. Pomyślałeś, że ktoś chce jeszcze za rozsądną cenę sprzedać tego GS'a, żeby zmienić moto i nie chce sprzedawać złomu ?

 

Jeśli dla kogoś kręcenie na każdym biegu aż silnik będzie chciał wyskoczyć z ramy jest wykorzystywaniem jego pełnych możliwości to ja się nie dziwie, że używane motocykle są w takim, a nie innym stanie...

 

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym teksty, typu "po co go katować" są z dupy wzięte a odpowiedź brzmi-żeby się wjeźdżać, zdobywać umiejętności przed kolejnym, mocniejszym motocyklem a nie trzymać jako spadek dla przyszłych pokoleń.....

 

Ciekawe, czy jestes w rownie rozbrajajacy sposob szczery w momencie, gdy sprzedajesz swoja padline.

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...