Skocz do zawartości

nasze chinczyki


motocyklista 45
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj a co zrobisz ze swoim 250 ?czy wstawiasz go do Pawła?Byłem dzisiaj w Moto Trip i widzę że zaczynają się kręcić potencjalni kupcy.

Teraz jest czas aby go podpicować i próbować sprzedać.Ciekawa sytuacja ale V250 które zapuszczał już korzenie poszedł.

Coraz więcej osób interesuje się Romet/em/. :clap:

Zapomniałem! Sew to moje imię które funkcjonuje w Krakowie.

Witam Sew,wstepnie w ubr. rozmawialem zp.Pawlem na temat sprzedazy mojego motorka, bya w Krakowie z 2003 roku 800- motorek ale jak zadzwonilem juz byla sprzedana za 12 tysiecy, wiec dalej szukam takiego

 

Witam Sew,wstepnie w ubr. rozmawialem zp.Pawlem na temat sprzedazy mojego motorka, bya w Krakowie z 2003 roku 800- motorek ale jak zadzwonilem juz byla sprzedana za 12 tysiecy, wiec dalej szukam takiego

mama na mysli taki na kardan.Pozdrawiam do zobaczenia :crossy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mikołaj i od razu informacja;stawiaj do Pawła motocykl ponieważ kreci się przy nowej 250 facet wyraźnie zainteresowany.

Czy byłeś na Wielickiej za krzyżówką łączenia z Kamieńskiego po prawej stronie za diler chyba Fiata .

On naprawdę ma potężny wybór. :icon_biggrin:

 

tls jeżeli myślisz o lataniu po okolicy to każdy 150 czy 250 wystarcza a i koszty naprawdę niskie.Używając z 150 nie mam kiedy wypalić paliwa,jednak na długie przeloty to naprawdę 650 to minimum chociaż spokojna turystyka też przyjmie i 250cc i to na dość długich trasach nie jeden już to potwierdził.

Edytowane przez FILIUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłeś na Wielickiej za krzyżówką łączenia z Kamieńskiego po prawej stronie za diler chyba Fiata .

On naprawdę ma potężny wybór. :icon_biggrin:

 

tzn. moto-top? nie wiem, czy jakoś specjalnie potężny. ceny ma wysokie, ale ponoć sprzęty sprzedawane są po przeglądzie i serwisie, więc parę osób jeździ zadowolonych z zakupu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mikołaj i od razu informacja;stawiaj do Pawła motocykl ponieważ kreci się przy nowej 250 facet wyraźnie zainteresowany.

Czy byłeś na Wielickiej za krzyżówką łączenia z Kamieńskiego po prawej stronie za diler chyba Fiata .

On naprawdę ma potężny wybór. :icon_biggrin:

 

tls jeżeli myślisz o lataniu po okolicy to każdy 150 czy 250 wystarcza a i koszty naprawdę niskie.Używając z 150 nie mam kiedy wypalić paliwa,jednak na długie przeloty to naprawdę 650 to minimum chociaż spokojna turystyka też przyjmie i 250cc i to na dość długich trasach nie jeden już to potwierdził.

WITAM, dzieki za informacje, skorzystam, pozdrawiam :crossy: :smile:

 

tzn. moto-top? nie wiem, czy jakoś specjalnie potężny. ceny ma wysokie, ale ponoć sprzęty sprzedawane są po przeglądzie i serwisie, więc parę osób jeździ zadowolonych z zakupu

jsz

WITAM, dziekuje za podpowiedz, milo mi, sprawdze sobie bo istotnie szukam na dluzsze trasy motocykla pozdrawiam :crossy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku chinoli zaczyna się bryndza. Podobno importeży wycofują się z motocykli. Zostają przy skuterach. Na naszym forum jest o tym właśnie dyskusja. Ktoś był na jakimś spotkaniu w Romecie. V250 wypada z oferty na 2009 a tego Rometa 400 też nie będzie bo musiałby kosztować podobno 17000zł. Zostaje sprowadzenie z Czech.

 

A tak z zupełnie innej beczki. Jak wygląda rynek wtórny?? Da sie sprzedać używanego chinola??

 

Da. Tylko czy warto sobie tym zawracać głowę?

 

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z zupełnie innej beczki. Jak wygląda rynek wtórny?? Da sie sprzedać używanego chinola??

Pytanie cokolwiek dziwne. Chinol nie chinol, towar to towar i jak każdy towar można kupic i sprzedac. Pytanie, jaka jest jego ewentualna cena, która zadowoli i sprzedającego i kupującego? Ale z tego co wiem, nie ma wielkich problemów z rynkiem wtórnym chinoli i nawet nie tracą aż tak dużo na wartości. Oczywiście nie ma co porównywac do produktów japońskich, bo procentowo jest duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaka jest jego ewentualna cena, która zadowoli i sprzedającego i kupującego?

 

Wiesz, za 2 tysie to sam bym sobie kupil jako dojazdowy do pracy :buttrock:

Albo wlasnie aby w taka pogode smigac bo Wildka to szkoda :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, za 2 tysie to sam bym sobie kupil jako dojazdowy do pracy :buttrock:

Albo wlasnie aby w taka pogode smigac bo Wildka to szkoda :icon_mrgreen:

No, tylko kto Ci sprzeda za 2 tysie? Te motocykle są tanie i jakością daleko im do japońskich, ale nie aż tak, żeby pozbywac się ich za całkowity bezcen. Chyba że ktoś rzeczywiście trafił na kompletną padlinę. Gdyby ktoś chciał np. mojego, to niżej niż 4,5 tys. nie pójdzie. Ale to taka retoryczna uwaga, bo nie jest na sprzedaż a wykonany /składany/ nie w naszym kraju, więc wykonanie o niebo lepsze.

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, za 2 tysie to sam bym sobie kupil jako dojazdowy do pracy :buttrock:

Albo wlasnie aby w taka pogode smigac bo Wildka to szkoda :icon_mrgreen:

Mówiłem, że jak dam mu się przejechać to będzie potem chciał sobie takiego kupić :icon_mrgreen:

Takiego Wektora 150, rocznik 2003 to pewnie by znalazł za 2tyś. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo wlasnie aby w taka pogode smigac bo Wildka to szkoda :icon_mrgreen:

 

A no właśnie. I tym sposobem dochodzimy do sedna: motocykl do jeżdżenia czy do trzęsienia (się o niego) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. I tym sposobem dochodzimy do sedna: motocykl do jeżdżenia czy do trzęsienia (się o niego) :crossy:

 

No wiesz Lefty .... wywalic sie chinczykiem w taka pogode to nawet by mi powieka nie drgnela a polozyc Wildka ......... oooooooooooo to by mi juz gul skoczyl :icon_mrgreen:

No i moze pod tym wzgledem chinskie jest lepsze :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Lefty .... wywalic sie chinczykiem w taka pogode to nawet by mi powieka nie drgnela a polozyc Wildka ......... oooooooooooo to by mi juz gul skoczyl :icon_mrgreen:

No i moze pod tym wzgledem chinskie jest lepsze :lalag:

 

Ha! Rzekłeś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...