Skocz do zawartości

wsk 125


bioly110
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego z tego co inni mi mówili to chcieli nawet 700 zł za wszystko a niemów mi ze zawyzył 4 krotnie bo niewieze ze chciałbys sie za 100 zł bawic ze szpachlowaniem całej ramy błotników tłumika osłon bocznych osłon łancucha i wszystkich tych dupereli

Mówimy o ramie, a nie o wszystkim, i nie wiedziałem że tłumik też się szpachluje... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. I rama szpachlowana też jakoś nie mieści się w mojej wyobraźni. Powypiaskowaniu powinna dobrze wyglądać, a jak nie piaskujesz to też nie warto dawać tyle kasy za robotę bo bez piaskowania to się płot w ogrodzie maluje a w moto cała robota do doopy jest wtedy.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z tego co inni mi mówili to chcieli nawet 700 zł za wszystko a niemów mi ze zawyzył 4 krotnie bo niewieze ze chciałbys sie za 100 zł bawic ze szpachlowaniem całej ramy błotników tłumika osłon bocznych osłon łancucha i wszystkich tych dupereli

 

 

Rama to rama, blotnik to blotnik trzeba umiec rozrozniac i definiowac o czym sie mysli :icon_mrgreen:

Ale jak ty chcesz tlumik szpachlowac, to moze byc to ciekawy remont...

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rama to rama, blotnik to blotnik trzeba umiec rozrozniac i definiowac o czym sie mysli :icon_razz:

Ale jak ty chcesz tlumik szpachlowac, to moze byc to ciekawy remont...

:icon_biggrin:

 

 

 

kolega sie czepił tego tłumika nie miałem na myśli szpachlowania tylko wypisałem jakie części sa do malowania dajmy juz spokój tej ramie powiedzcie mi lepiej jakie śruty ida na główkę ramy ile maja średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruty? :biggrin:

 

Trudno powiedzieć. Nie jesteśmy żywą encyklopedią. Nie masz ani jednej kulki żeby zmierzyć na wzór?

kiedyś wiedziałem rozmiar ale to dawno temu, coś tam-szesnastych cala były. Takie jak do SHL.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śruty? :)

 

Trudno powiedzieć. Nie jesteśmy żywą encyklopedią. Nie masz ani jednej kulki żeby zmierzyć na wzór?

kiedyś wiedziałem rozmiar ale to dawno temu, coś tam-szesnastych cala były. Takie jak do SHL.

 

 

 

ja kolego znalazłem w ksiazce serwisawej taki symbol 1/4" ale ile to moze byc milimetrów bo moze by cos z koronek od roweru dobrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Wysiliłem się i pryz okazji znalazłem katalog części do SHL ktora ma takie same kulki jak WSK. A ich oznaczenie to:

1/4" -II PN-64/M-86452

 

Oczywiście nie wnikaj w oznaczenie wg. polskich norm , napisałem cały nr. bo tak kozacko wygląda. :D

Ciebie interesuje tylko początek czyli 1/4" rozmiar. Sztuk 32 na każde łożysko. pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosciej wejsc do sklemu z czesciami i poprosci łozysko do główki ramy komara ogara itd?

 

 

..lub WSK. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to zwykłe podkładki np.fi10 są robione o jednakowej grubości 2mm, wiec jeżeli mówimy o dystansowaniu wały to z pewnoście nie kupisz podkładek o grubośc 0,4-0,5mm w pierwszym lepszym sklepie. A czy powinny być hartowane, z pewnością tak, ale watpie żeby obecnie ktoś produkując takie części bedzie bawił się w ulepszanie cieplne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Panowie dziś kupiłem wsk 125. No i chcę ją wyremontowac na pełen orginał i mam 2 sprawy.

1. Na jaki kolor ją ładnie pomalować? bo wszystkie są na czarno a ten kolor mi się opaczał.

2. Jak to jest z rejestracją tego motocykla? mozna jakoś zarejestować jak niema się zadnego dokumentu, zadnej umowy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...