Skocz do zawartości

Aprilia rx


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem motorower zostal zatarty, zakupilem do niego nowy zestaw cylinder tlok uszaczelki i zalozylem a motor nie chce palic iskra jest szczela z tumika i dodam ze kopka dziwnie chodzi i slychac jakby cos sie tam odkrecilo chbya kosz sprzeglowyc co robic i co sie dzieje z tym moto prosze o rade z gory thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o rade niewiem dlaczego motro niemam mocy po wymianie cylidra nieda sie jechac nieprzyspiesza niewiem czy to tylko kwestjia regulacji dodam ze jest tam zalozony gaznik 14mm i krociec.Apropo postu wyzej przez przypadek kliklo mi sie dwa razy i zrobili sie dwa tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo- po tulejowaniu cylindra , wymianie tloka itd moto nie ma mocy do 6000tys obr--- potem jest kop i jakos to sie buja.--- Wszystko robilem w MOTOR-TECH -- i niestety moja Aprilia Tuareg jest uparta i juz mi z tym problemem rece opadaja.---- teraz jakos jezdzi ale kedys jak u ciebie-wogole ruszyc nie chciala ( jak by czegos za duzo bylo-lub za malo) - i wiesz co pomoglo? -- wycialem nowy wklad z gabki ( zona jeszcze sie nie kapla ze fotel cos dziwnie wylada) do filtra powietrza - czar prysl ----pozostalo mi tylko wymienic gaznik bo mam dellorto sha12/14 na 17 lub 19mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czesc

czy silnik rotax 123 montowany w RS i RX (czy tam innych modelach) to ten sam silnik?

Jak jest z dostempem czesci do tego silnika (rx 125 rok 93)?

Jesli mozecie to podajcie linki gdzie mogzna dostac tlok korbowod uszczelki itp czesci zamienne.

Kumpel chce takiego nabyc :D

 

 

Prosze o szybka odpowiedz bo jutro mamy jechac jak cos po niego.

pozdr!

Edytowane przez sobekkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...