Skocz do zawartości

Co to za ekipa jechala dzisaj przez Pszczyne o godz 10-11 godz


epterode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie wiem. :crossy: :biggrin: :biggrin:

 

PS. Powtórka z rozrywki.... :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdazylem luknac ale pieknie wygladali az mi sie zachcial o i jechal od razu do garazu polatac godiznke hehehe

 

 

widzialem tylko ze panie tez jechaly same na moto ale pieknie sie prezentowali

 

 

 

moze w koncu ktos z forum odpowie na to i rownież w koncu zmontujemy ekipe zeby latac z takim hałasem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 20 moto na raz

 

 

tu mam odp z innego forum slaskich ziomkow tez ich widzieli

 

cytuje

 

Ja widziałem jak od Katowic na Bielsko leciała taka 15 osobowa ekipa to było około 10:00 myłem samochód w pracy a zakład przy samej dwupasmówce normalnie tych motocykli w ciągu 2 godzin przejechało z 80 sztuk czy dzisiaj cos sie czasem gdzies nieświeci ???

Edytowane przez epterode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje

Ja widziałem jak od Katowic na Bielsko leciała taka 15 osobowa ekipa to było około 10:00 myłem samochód w pracy a zakład przy samej dwupasmówce normalnie tych motocykli w ciągu 2 godzin przejechało z 80 sztuk czy dzisiaj cos sie czasem gdzies nieświeci ???

 

Świeci się świeci :icon_mrgreen: na Górze św. Anny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy też jesteście czasami tak dziwni że aż śmieszni...........najpierw że niby mamy sie integrować mam machać każdemu obcemu facetowi(i oczywiście gorączkowe tematy rodem z fucktu że machamy tym którzy jadą prawą stroną tym co środkiem nie ci co mają białe skarpetki to geje i im nie machamy i inne problematyczne kwestie ) na moto na hulajnodze babcxiom na pasach bo to niby jest jakieś tam motocyklowe pozdrowienie (kumpel za nie raz by zęby stracił dojechał do niego gościu na gs500 i tekst co gówniarzu fakersa pokazujesz nudzi ci sie :icon_mrgreen: ??) a tu koleś pyta o grupe ludzi do których może chciałby dołaczyć i zostaje wyśmiany no ............... ale pomachać pewno im miał nie :crossy: ??

 

dajcie spokój nie wiecie to nie piszcie widzi ktoś w czymś problem ?? a potem że jest syf na forum moderator jak zobaczy taki temat gdzie jeden zacząl nagonke a reszta mu wtóruje to wszystko poleci do kosza........efekt jest taki że nic sie nie można dowiedzieć...........

 

do autora tematu jak znasz blachy to napisz w którymś podforum regionalnym.........

 

ja ostatnio widziałem u mnie w zduni exc 125 na kostce na białej zduńsko wolskiej rejestracji i szczerze jestem ciekaw gdzie jechał i kto to był bo może w końcu nie musiałbym sam śmigać trafiłbym na kogoś normalnego na moto kto nie widzi tego tak że młody nie podskasuj z tym pierdzikiem....taka jest integracja wśród nas motocyklistów zarówno wiejscy riderzy na WSK jak i prawdziwi motocrossowcy są tak zadętym środowiskiem że jak nie kopne któregoś mojego kumpla żeby kupił moto to bede sam jeździł ..... ale nie założe wielce obciachowego tematu kto jeździ EXc po zduni bo niespodoba to sie forumowej szlachciej i 10 kolejno napisze a co cie to obchodzi nie wiem i inne pierdoły........

 

czasem miałbym ochote w piwie raportować :biggrin:........albo zaczne w każdym temacie w którym nie z\nam odpowiedzi pisać ja nie wiem ( w końcu to nie jest offtop to jest na temat macie racje :biggrin: )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak ktoś chce się zintegrować to wie gdzie się udać :smile:

Może zacznij jeździć na okoliczne imprezy,a nie siedzieć przed kompem to życie stanie się prostsze.

Mówisz o zadęciu a próbowałeś zagadać? Czy czekasz aż ktoś zaproszenie na imprezę Ci przyśle?

Dżizas :icon_mrgreen:

pis(s) off🦆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdazylem luknac ale pieknie wygladali az mi sie zachcial o i jechal od razu do garazu polatac godiznke hehehe

widzialem tylko ze panie tez jechaly same na moto ale pieknie sie prezentowali

moze w koncu ktos z forum odpowie na to i rownież w koncu zmontujemy ekipe zeby latac z takim hałasem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 20 moto na raz

 

 

Trza wybrać się do UK i wkręcic na forum motocyklistów polskich. Zdarzają nam się wypady w 25 maszyn, przeważnie w niedziele nad morze itp. Zbiórka zwykle 9-10 rano pod Ace Cafe. Tam nas znajdziesz. No i w każdy piątek o 18 też pod Ace jest więcej poljaków niz całej reszty. :icon_mrgreen: :smile:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...