Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,jestem tu nowy i śledze wasze forum od jakiegoś czasu.Mam takie pytanko Panowie,czy Raider będzie dobrym wyborem jeśli do czynienia z motorkami miałem w młodym wieku(motorymka,jakaś etz i yamaha wr 250f dwa lata temu jakieś 700 km-sprzedałem bo nie tego szukałem) Mam 176 cm wzrostu 115kg.wagi i raczej poukładane w głowie.Chodzi mi głównie o właściwości jezdne(łatwośc prowadzenia).Pod uwage jeszcze brałem fat boba,fat boya,v-rod,i muscle.jeszcze może stryker.Mam prośbe może coś doradzicie,jeśli te wszystkie modele jakie wymieniłem nie nadają sią dla mało doswiadczonego motocyklisty napiszcie wezmę wasze rady pad rozwage.Raidera zobaczyłem w ogłoszyniu i serce mocniej zabiło jest na pierwszym miejscu na liście z w.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Proponował bym tobie żebyś się najpierw przysiadł jeśli to możliwe przejechał

Kumpel jest podobnego wzrostu co ty jeździ xv1700 z podłogami raz się zamienilśmy okazało się ze raider mu nie leży jest za duży miał problem z nogami zbyt daleko podnózki ale wszystko da się przerobić czy się nadaje na początek trudno powiedzieć tym motocyklem nie da się jeździć spokojnie lubi zapie**alać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-70732-0-71275900-1369252289_thumb.jpg

Witam wszystkich,jestem tu nowy i śledze wasze forum od jakiegoś czasu.Mam takie pytanko Panowie,czy Raider będzie dobrym wyborem jeśli do czynienia z motorkami miałem w młodym wieku(motorymka,jakaś etz i yamaha wr 250f dwa lata temu jakieś 700 km-sprzedałem bo nie tego szukałem) Mam 186 cm wzrostu 115kg.wagi i raczej poukładane w głowie.Chodzi mi głównie o właściwości jezdne(łatwośc prowadzenia).Pod uwage jeszcze brałem fat boba,fat boya,v-rod,i muscle.jeszcze może stryker.Mam prośbe może coś doradzicie,jeśli te wszystkie modele jakie wymieniłem nie nadają sią dla mało doswiadczonego motocyklisty napiszcie wezmę wasze rady pad rozwage.Raidera zobaczyłem w ogłoszyniu i serce mocniej zabiło jest na pierwszym miejscu na liście z w.w.przepraszam mała pomyłeczka 186cm.Przymiarka do thunderbird Storm (nie zamały??)post-70732-0-71275900-1369252289_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spokojnie Raider jest dla Ciebie. Triumph to inna bajka jeśli chodzi o silnik. Z resztą sam wiesz, że w ten post okupują zwolennicy Raidera, więc co Ci mają polecić lepszego? Jak na Twój wzrost i wagę - spokojnie. Tylko jeździć z rozsądkiem. :)

A tak by the way Mroowa, (byłem kiedyś u Ciebie oglądać Raidera - jednak wybrałem innego), Ty mówisz poważnie że 260 wchozi na seryjną felgę do Raidera? Mam Avona 240 i straszą, że już 250 to nic wizualnie nie poprawia, tylko opona wyższa jest. Więc czy jest sens??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam 176 cm wzrostu 115kg.wagi i raczej poukładane w głowie.Chodzi mi głównie o właściwości jezdne(łatwośc prowadzenia).Pod uwage jeszcze brałem fat boba,fat boya,v-rod,i muscle.jeszcze może stryker.Mam prośbe może coś doradzicie,jeśli te wszystkie modele jakie wymieniłem nie nadają sią dla mało doswiadczonego motocyklisty napiszcie wezmę wasze rady pad rozwage.Raidera zobaczyłem w ogłoszyniu i serce mocniej zabiło jest na pierwszym miejscu na liście z w.w.

Jeśli chodzi o wzrost- ja mam 182cm i Raider jest wręcz "uszyty" pode mnie ;) hadeki są mniejsze, weź też pod uwagę fakt, iż na moto z zamontowanymi podłogami siedzi się zupełnie inaczej (moto "skraca się", nie wyłożysz nóg jak na podnóżkach). Zgadzam się z przedmówcami, że Raiderek jest świetną maszyną- no co bym miał napisać innego, skoro na nim jeżdżę ;) - ale skoro już napomknąłeś o doświadczeniu- ja bym niedoświadczonemu bikerowi go nie polecił. Nie piszesz, ile jeździsz i jak długo na poszczególnych sprzętach, więc trudno wyrokować, jak Ci pójdzie. Z resztą i tak ostateczna decyzja należy do Ciebie, a rozwaga czasem pomaga nieco nadrobić niedoskonałości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o wzrost- ja mam 182cm i Raider jest wręcz "uszyty" pode mnie ;) hadeki są mniejsze, weź też pod uwagę fakt, iż na moto z zamontowanymi podłogami siedzi się zupełnie inaczej (moto "skraca się", nie wyłożysz nóg jak na podnóżkach). Zgadzam się z przedmówcami, że Raiderek jest świetną maszyną- no co bym miał napisać innego, skoro na nim jeżdżę ;) - ale skoro już napomknąłeś o doświadczeniu- ja bym niedoświadczonemu bikerowi go nie polecił. Nie piszesz, ile jeździsz i jak długo na poszczególnych sprzętach, więc trudno wyrokować, jak Ci pójdzie. Z resztą i tak ostateczna decyzja należy do Ciebie, a rozwaga czasem pomaga nieco nadrobić niedoskonałości .

Witam wszystkich po miesiącach przerwy.Byłem oglądałem Raidera i inne sprzęty i po jezdzie testowej w salonie H-D.padł wybór na HD-Breakout w czerwonym kolorze.Jestem szczęśliwym posiadaczem od miesiąca.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

witam kolegów Raider-owców

od wczoraj jestem posiadaczem xv1900cu

szukam sugesti na temat eksploatacji małego potworka :D

Opowiadaj o wrażeniach !

 

Bardzo chodzi mi po głowie zakup Raidera ewentualnie Warriora.

Jeździłem 6 lat "małym" Drag Starem 650 i dorosłem (brzuch mi urósł ;) ) do czegoś większego.

Myślałem mocno o Hondzie VTX 1300, żeby przeskok nie był zbyt duży, ale obawiam się, że to nie hamuje, dlatego szukam czegoś z dwoma tarczami.

 

Warrior bardzo mi leży i jeździłem już - potwór do opanowania.

Raider ma z kolei piękny wygląd.

Niezawodne pewenie obydwa.

 

Koledzy doradźcie, który łatwiejszy w prowadzeniu, ktorym się łatwiej manewruje, który wygodniejszy w dalszych trasach itp.

Bedę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

Edytowane przez STYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów Raider-owców

od wczoraj jestem posiadaczem xv1900cu

szukam sugesti na temat eksploatacji małego potworka :D

Sugeruję wiosną zalać dobry olej, paliwo i odkręcić manetkę :icon_twisted:

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadaj o wrażeniach !

 

Bardzo chodzi mi po głowie zakup Raidera ewentualnie Warriora.

Jeździłem 6 lat "małym" Drag Starem 650 i dorosłem (brzuch mi urósł ;) ) do czegoś większego.

Myślałem mocno o Hondzie VTX 1300, żeby przeskok nie był zbyt duży, ale obawiam się, że to nie hamuje, dlatego szukam czegoś z dwoma tarczami.

 

Warrior bardzo mi leży i jeździłem już - potwór do opanowania.

Raider ma z kolei piękny wygląd.

Niezawodne pewenie obydwa.

 

Koledzy doradźcie, który łatwiejszy w prowadzeniu, ktorym się łatwiej manewruje, który wygodniejszy w dalszych trasach itp.

Bedę wdzięczny za wszystkie wskazówki.

to tak jak, które święta są lepsze Wielkiej nocy, czy Bożego narodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...